Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

5 вагомих причин віддати перевагу Deeper

Перегляди: 669
На сьогоднішній день ринок розумних пристроїв для пошуку риби насичений безліччю моделей на будь-який гаманець і вимоги користувача. Підібрати ехолот згідно з технічними характеристиками не складе труднощів, якщо витратити на це трішки часу. Але в даній статті ми хотіли б звернути вашу увагу на деякі нюанси, які часто вислизають від уваги споживача, або на перший погляд здаються не пріоритетними при виборі ехолота.

1. Зручність використання

Ехолот Deeper – це, мабуть, самий універсальний скануючий пристрій для риболовлі на сьогоднішній день. Вам потрібен тільки один девайс для різних видів рибалки –з берега, човна або байдарки, на льоду - Deeper впорається з будь-якими умовами. Звідси і суттєва економія коштів.

Ехолот Deeper для різних видів риболовлі - з берега, човна або байдарки, на льоду

Однією з головних переваг є його портативність - він легко поміщається в кишеню і важить менше 100 г. Закидання такого ехолота не складе труднощів.

Deeper підходить як для любителів, які виїжджають на риболовлю кілька разів на рік, так і для професіоналів, які рибалять кілька разів на тиждень. Для цього передбачені різні режими роботи: базовий (надає мінімум інформації) і детальний (з точними даними показань). Компанія Deeper вкладає величезні гроші в івивчення потреб рибалок по всьому світу. Це дозволяє додавати і оптимізувати функціонал самого ехолота і, головне, додатки в смартфоні. Оновлення додатка з поліпшеннями виходять раз на місяць.

2. Матеріали

Унікальний, запатентований дизайн ехолота розроблений командою промислових дизайнерів з 3-х країн, до цього дня є еталонним для закидних ехолотів. Його копіюють виробники з Росії, Китаю, Америки. Deeper повністю розроблений і вироблений в Литві. Всі товари, вироблені в ЄС, проходять жорсткий контроль якості за всіма стандартами - водонепроникність, захищеність від потрапляння пилу, стійкість до холоду, спеки, зносостійкість і т.д.

Для виготовлення корпусу закидного ехолота Deeper використовуються гранули пластика ABS. Даний пластик має максимальну міцність і зносостійкість. Корпус відливається в високоточних формах. Це дозволяє уникнути дефектів і браку на стадії виробництва, а також гарантує герметичність і стійкість до ударів об жорсткі поверхні. Ми також тестуємо властивості матеріалу з урахуванням кольору його забарвлення. Кожна деталь повинна бути бездоганною.

Ехолот Deeper

3. Підтримка

Deeper - єдиний виробник в категорії закидних ехолотів, який цілком підтримує свої пристрої навіть 5-річної давності. Заміна батареї або усунення несправностей проводиться в офіційному сервісному центрі.

Служба підтримки клієнта готова в найкоротший час вирішити будь-які проблеми і відповісти на будь-які питання по роботі з ехолотом. Це можна зробити через e-mail, Facebook або по телефону.

4. Додаток

Над додатком працює велика команда розробників. Програмісти пишуть код під дві основні платформи - Android і iOS. Вони роблять додаток інтуїтивно зрозумілим користувачам будь-якого рівня. Дизайнери працюють не тільки над красою додатка, але і над передачею кольору, щоб за будь-яких погодних умовах і будь-якому освітленні показання ехолота були добре видні.

Ехолот Deeper Додаток

Вся інформація, все створені карти зберігаються в хмарі і доступні для перегляду з усіх пристроїв користувача. Окремо варто згадати про наш сервіс Lakebook, де зберігаються батиметрические мапи користувачів. Є можливість заздалегідь, до риболовлі, вивчити рельєф дна водойми, де планується рибалка. Цими даними також можна ділитися з друзями, у яких немає ехолота Deeper.

5. Аксесуари

Аксесуари полегшують користування ехолотом. Асортимент аксесуарів Deeper складається з гнучкого кріплення для човна, зимового чохла для смартфона, який має водозащиту і плавучість, тримача смартфона для кріплення на вудку, кольоровій накладці для нічної риболовлі.

Аксесуари Deeper

І на закінчення - використання ехолота на рибалці робить її більш сучасною і зручною. Якщо ви хотіли залучити дитину до риболовлі, але не знали, як - підключення смарт пристроїв допоможе зацікавити молоде покоління.