Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Огляд Garmin fenix 3 від DC Rainmaker. Початок

Перегляди: 574
Garmin fenix3

GPS-годинник Garmin fenix3 продовжують лінійку мультиспортивних навігаторів Garmin fenix і fenix 2, наділених повноцінним функціоналом туристичних приладів. По суті, fenix 3 являє собою Forerunner 920XT з додатковими функціями для мандрівників та любителів активного відпочинку.

Протягом місяця я проводив детальне тестування fenix 3 і встиг зібрати достатньо даних для повноцінного огляду. У цьому звіті я буду говорити як про сильні сторони пристрою, так і про його недоліки та явні недогляди.

Давайте почнемо.

Розпакування:

Існує декілька версій портативного навігатора Garmin fenix 3. Відмінності різних версій між собою полягають лише у матеріалах, які використовуються для корпусу. Додатково, деякі версії Fenix 3 постачаються разом із ремінцем серцевого ритму HRM-RUN.

Давайте подивимося, що є в упаковці однієї з версій.

Garmin fenix3 - Комплектація

Спочатку ми дістанемо усі компоненти з коробки. В упаковці знаходиться новий зарядний пристрій USB, годинник fenix3, датчик серцевого ритму HRM-RUN та інструкція з експлуатації.

Garmin fenix3 - Комплектація

Зарядний пристрій у fenix 3 став набагато тоншим. Спеціальний фіксатор дає змогу без проблем вдягати годинник під час зарядки на ходу.

Garmin fenix3 - Зарядний пристрій USB

Ремінець-кардіомонітор HRM-RUN надає дані бігової динаміки, вперше представлені у біговому годиннику FR620.

Garmin fenix3 - HRM-RUN і ЧСС-датчик

А це, власне, Garmin fenix3:

Garmin fenix3

Garmin fenix3

Garmin fenix3


За матеріалами: garmin.ua
Оригінальний текст: www.dcrainmaker.com