Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує новий годинник у серії quatix 6 з функцію підзарядки від сонця

Перегляди: 248
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала новий годинник quatix 6X Solar з дисплеєм, що має функцію підзарядки від сонця та значно подовжує автономну роботу батареї. Модель доповнює серію годинників quatix 6, поєднавши у собі найкращі функції годинника Garmin fenix 6X Pro Solar та спеціалізовані функції для яхтингу, риболовлі, круїзів та парусних регат. Годинник здатен пропрацювати без підзарядки у режимі смарт годинника до 21 дня, що у 1,5 раза довше за інші моделі quatix 6.

Нові годинники Garmin quatix 6 Solar

Garmin quatix 6X Solar отримав збільшений розмір трансфлективного дисплея, у порівнянні з минулими версіями quatix, зі спеціальним склом, яке дозволяє більш повно використовувати для підзарядки батареї енергію сонця. Кільце навколо циферблата quatix 6X Solar виконане із титану, а задня кришка та кнопки - з нержавіючої сталі. Матеріал корпуса - посилений волокнами полімер. Сапфірового скла немає, поверх сонячних батарей зазвичай ставиться захисне скло Gorilla Glass DX. До комплекту входить титановий браслет та синій силіконовий ремінець.

Годинник quatix 6X Solar включає спеціалізовані морські функції: попередньо завантажені додатки для судноводіння, інформацію про припливи, управління автопілотом, Fusion-Link, опції якірної стоянки та риболовлі. Новинка сумісна з ехолотами-картплоттерами Garmin та іншими пристроями, підтримує додаткові морські карти BlueChart g3 з покращеним зображенням.

Під час парусної регати він надасть корисні підказки та допоможе управляти системами потокової передачі даних (швидкість, глибина, температура повітря та параметри вітру). Покращені функції для парусних регат у годиннику допомагають визначати віртуальну лінію старту та відстань до неї, переходити на інший галс за допомогою інструменту Tack Assist, також годинник включає стартовий таймер зворотного відліку для участі у перегонах.

Морські опції далеко не єдина перевага нових quatix 6, адже новинки включають функції флагманських годинників Garmin, серед яких точна та надійна GPS-навігація, технології Wi-Fi, Bluetooth та ANT+, попередньо завантажені топографічні карти, безліч професійних спортивних програм, карти гірськолижних схилів найкращих світових курортів та полів для гольфу, інтелектуальні функції, датчик рівня кисню у крові Pulse Ox (пульсоксиметр), інструмент Body Battery для відстеження рівня енергії у тілі, а також функція розумного розподілення живлення Power Manage, яка дозволяє правильно витрачати ресурс батареї.

Мультиспортивний годинник Garmin quatix 6X Solar має вбудовані профілі для занять паддлбордингом, каякінгом, греблею та каное, плаванням, а також профілі для більшості активностей на суші (біг, велосипед, силові тренування, гольф та інші), забезпечуючи вимірювання показників для багатьох видів спорту.

На додаток до смарт нотифікацій та стеженням за активністю 24/7, quatix 6 Solar оснащені безконтактними платежами Garmin Pay ля клієнтів систем Visa та Mastercard. Вбудована пам’ять розумного годинника становить 32 Гб, водонепроникність 10 АТМ.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".