Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Компанія «Навіоніка» визнана кращим дистриб'ютором Garmin в 2018 году!

Перегляди: 146
На щорічній конференції світового лідера навігаційної електроніки Garmin, Garmin Distributor Conference EMEA Європа, Близький Схід і Африка), яка відбулася в Дубаї (ОАЕ), компанія «Навіоніка» була визнана кращим дистриб'ютором 2018 року і завоювала нагороду Garmin EE Distributor of the Year!

Компанія Навіоніка визнана кращим дистриб'ютором Garmin в 2018 году!

«Ця висока нагорода від Garmin є результатом злагодженої роботи цілої команди професіоналів, яких знову визнали кращими серед компаній світового рівня, - говорить генеральний директор компанії «Навіоніка» Юрій Шеремет. - Я глибоко переконаний, що це заслуга без винятку кожної ланки в складному механізмі роботи компанії, яка протягом багатьох років робить бренди, що знаходяться в її портфелі, брендами №1 на українському ринку».

Конференцію відвідали більше ніж 130 представників незалежних дистриб'юторів Garmin. Були представлені прототипи нових приладів в напрямках морської, портативної, спортивної та автомобільної навігаційної електроніки.

«При виборі кращого дистриб'ютора року враховується безліч чинників. Це і зростання бізнесу, і обсяг продажів, і маркетингова стратегія, і реалізовані проекти в цілому, - говорить Володимир Бурдико, директор з маркетингу компанії «Навіоніка». - Єдине, що залишається поза рамками оцінки, це складність ведення бізнесу в умовах певного ринку. Тому хочу висловити подяку всій дилерській мережі компанії «Навіоніка», нашим партнерам, клієнтам, які є невід'ємною частиною цієї нагороди в такий нелегкий для нашої країни час».

«Багато років складної, напруженої і в той же час цікавої роботи гідно оцінили наші партнери з компанії Garmin Europe Ltd, - говорить Ігор Нікончук, бренд-менеджер Garmin у компанії «Навіоніка». - За роки нашої співпраці «Навіоніка» змогла досягти якісного зростання бізнесу завдяки таким сильним брендам у своєму портфелі, як Garmin. Ми виросли до визнаного лідера в області навігаційної електроніки, призначеної для загального і професійного користування на українському ринку. Пишаємося тим, що цей шлях ми подолали разом. Дуже вдячні нашим партнерам за їх величезну підтримку».