Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Нові годинники Venu SQ від Garmin

Перегляди: 253
Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, представила нову серію розумних годинників Venu Sq з передовими інструментами для контролю здоров’я та найпопулярнішими функціями для занять фітнесом.

Серія Venu Sq має квадратний сенсорний екран діагоналлю 1.3”, вкритий міцним склом Corning® Gorilla® Glass. Екран обрамляє легкий алюмінієвий безель, годинник має високоякісний силіконовий ремінець, який комфортно прилягає до зап’ястя.

Серія Venu Sq може похвалитися більше ніж 20 вбудованими спортивними програмами для занять у приміщенні та на відкритому повітрі, серед яких пілатес, йога, силові тренування, біг, плавання в басейні, катання на велосипеді, гольф та багато інших. Також відстежуються кроки, хвилини інтенсивності, спалені калорії тощо.

Нові годинники Venu SQ від Garmin

Розширений моніторинг сну визначає фази легкого, глибокого та швидкого сну. Годинник відстежує частоту дихання за хвилину, в той час як Pulse Ox оцінює ступінь насичення крові киснем. Після пробудження користувачі можуть переглядати дані сну у Garmin Connect, щоб зрозуміти, чи їх сон достатньо якісний, щоб забезпечити бадьорість протягом дня. За допомогою датчика Pulse Ox рівень кисню в організмі можна перевіряти епізодично або стежити за ним протягом цілого дня. Вмикайте та вимикайте функцію Pulse Ox відповідно до своїх потреб та економії заряду батареї.

Нові годинники Venu SQ від Garmin

Модель Venu Sq Music Edition додатково має вбудований музичний плеєр для зберігання аудіотреків у внутрішній пам’яті годинника та прослуховування їх за допомогою бездротових навушників.

Функції Incident detection (детектор аварій) та Assistance (допомога) надсилають GPS-координати вашого місцеперебування екстреним контактам. LiveTrack дозволяє вашим рідним та друзям стежити за вашою активністю в реальному часі, забезпечуючи для них більше спокою.

Нові годинники Venu SQ від Garmin

Додайте індивідуальності своєму гаджету, завантаживши додаткові застосунки, віджети або циферблати з магазину Garmin Connect IQ. Можна навіть завантажувати фотографії або зображення і перетворювати їх у циферблати для свого пристрою.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".