Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin додає технологію сонячної зарядки до популярних смарт-годинників

Перегляди: 1104
Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала розширення найпопулярніших серій своїх розумних годинників fenix 6, Instinct та tactix внаслідок додавання технології сонячної зарядки.

Технологія Solar (підзарядка від сонця) дозволяє відчутно збільшити автономну роботу вашого годинника. Після виходу моделі fenix 6X Pro Solar, яка стала мега популярною, Garmin розробила цілу лінійку fenix 6/6S Pro Solar, а також тактичний годинник tactix Delta Solar та серію розумних годинників для активного відпочинку Instinct Solar.

Garmin fenix 6S Pro Solar та Instinct Solar

Серія Instinct Solar

Нові Instinct Solar включають усі можливості попередніх версій годинників Garmin Instinct та додатково забезпечують збільшений період роботи батареї. Годинники мають оновлений яскравий дизайн та нові профілі активності, в тому числі дві нові серії Instinct для конкретних видів діяльності, Instinct Solar Surf і Instinct Solar Tactical.

Garmin fenix 6S Pro Solar та Instinct Solar

При використанні режиму «Експедиція», в умовах достатнього перебування під сонячними променями, годинники Instinct Solar можуть працювати без підзарядки до двох місяців! В режимі смарт годинника у закритому приміщенні модель Instinct Solar забезпечує до 24 днів роботи, при перебуванні на вулиці у сонячну погоду – більше ніж 50 днів. За допомогою функції управління живленням Power Manager, користувачі годинників Garmin Instinct Solar можуть на ходу вносити зміни у налаштування, які впливають на період роботи батареї.

Instinct Solar Surf має захист від води до 100 метрів, надає інформацію про припливи та включає окремий спортивний режим «Серфінг», допомагаючи вам насолоджуватись активним відпочинком на воді довше. Instinct Solar Tactical включає спеціальні тактичні функції, наприклад, сумісність з пристроями нічного бачення та прихований режим, в якому дані про місцеположення та треки не зберігаються у пам’яті пристрою, а лише відображаються на екрані.

Вбудований пульсоксиметр у годиннику Instinct Solar визначає насичення крові киснем, а функція Body Battery допомагає оптимізувати енергетичні ресурси організму.

Garmin fenix 6 Pro Solar та Instinct Solar Surf

Серія fеnix 6 Solar

Garmin fenix 6S/6 Pro Solar мають спеціальне скло Garmin Power Glass™ для зарядки від сонячної енергії та режим управління живленням Power Manager, який можна налаштовувати.

Годинник fеnix 6 Pro Solar зданий пропрацювати без підзарядки в режимі смарт годинника до 14 днів у закритих приміщеннях та до 16 днів при достатньому перебуванні на сонці. Garmin fеnix 6S Pro Solar забезпечує до 9 днів роботи в режимі смарт годинника у закритих приміщеннях та до 10,5 днів за умови перебування під сонячними променями. Окрім широких можливостей усіх fеnix 6, моделі Solar додатково оснащені новими профілями занять.

  • Завдяки профілю «Серфінг» любителі покататись на хвилях зможуть відстежувати загальний час занять, кількість хвиль, максимальну швидкість та найдовшу хвилю. При використанні камери Surfline® користувачі годинників fеnix або Instinct Surf з вбудованим профілем «Серфінг» зможуть завантажувати відеозапис свого тренування в обліковий запис Surfline та переглядати її за допомогою опції Surfline Sessions™.

  • Новий профіль «Гірський велосипед» дозволить користувачам відстежувати цифрові показники, які можна покращувати з кожним новим тренуванням. У вашому розпорядженні буде детальна інформація про кожну велосипедну поїздку, а також спеціальні показники “Grit” (рівень складності траси) та “Flow” (плавність спуска).

  • У режимі «Скелелазіння у закритих приміщеннях» ви зможете відстежувати за допомогою годинника такі дані як кількість пройдених маршрутів, час занять, вертикальні підйоми, рівень важкості кожної траси тощо.

Garmin fenix 6S Pro Solar та Instinct Solar

tactix Delta Solar

Garmin tactix Delta Solar відповідає військовим стандартам MIL-STD-810, використовує сонячну енергію для збільшення періоду роботи батареї, а також функцію керування живленням. Годинник забезпечує до 21 дня роботи в закритих приміщеннях та до 24 днів при достатньому перебуванні на сонці.

Тактичні функції моделі tactix Delta Solar включають прихований режим, в якому вимикається обмін даними місцеположення, безпровідний зв’язок, також він оснащений аварійним вимикачем, який видаляє усі дані користувача. Це надійний та міцний пристрій з постійно активним дисплеєм 1,4”, захищеним сапфіровим склом. Сталевий безель навколо циферблата захищений від подряпин чорним DLC-покриттям, а сталева задня кришка чорного кольору — PVD-покриттям. Чорний нейлоновий ремінець з системою QuickFit виконаний у військовому стилі, з посиленою прошивкою та чорними металевими елементами. Окрім спеціалізованих тактичних функцій, модель tactix Delta Solar з вбудованою картографією, музикою, розширеним функціоналом для тренувань та деякими інтелектуальними функціями з лінійки fеnix 6, може використовуватись як у польових умовах, так і у повсякденному житті.

Garmin tactix Delta Solar


Про компанію «Garmin»

Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".