Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує новий годинник для гольфу у серії MARQ

Перегляди: 512
Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсує MARQ Golfer - єдиний сучасний годинник, який поєднує в собі повсякденні смарт функції, розширені функції для гольфу та мультиспортивних занять. Створений для використання як на полі для гольфу, так і поза ним, Garmin MARQ Golfer виготовлений із преміальних матеріалів, має 46-міліметровий титановий корпус із керамічним безелем із нанесеними мітками лунок від 1 до 18 та нейлоновий ремінець із зеленим жакардовим плетінням. Годинник містить 41000 попередньо завантажених полів для гольфу і дозволяє безперешкодно відстежувати ігри. У ньому є безліч функцій, які допомагають покращити гру гольфіста, для аналізу критичних факторів, таких як швидкість вітру, розкладка маршруту, швидкість гольфіста та ефективність ключки для вибору найкращої для кожного удару. MARQ Golfer створений для тих, хто захоплюється грою в гольф.

Бренд-амбасадор Garmin, Грег Норман (Greg Norman), тестував годинник MARQ Golfer на полі та у повсякденному житті. Всесвітньо відомий гольфіст, якого ще називають «Біла акула», виграв більш ніж у 90 турнірах, включаючи два відкритих чемпіонати, та утримує позицію No. 1 у світовому рейтингу вже протягом 331 тижня.

«Я займаюся грою в гольф протягом багатьох десятиліть і мав змогу спостерігати за еволюцією в технології гольфу. Я був одним із перших, хто відчув переваги носіння пристрою Garmin на зап'ясті», - сказав Норман. «На перший погляд, ви не очікуєте, що MARQ Golfer матиме високоточну GPS-технологію та смарт функції, тому що він виглядає як гарний ювелірний виріб. Але я прийшов до висновку, що це ідеальний годинник, який потрібно носити цілий день, як в офісі, так і на полі».

Garmin анонсує годинник MARQ Golfer

Годинник має понад повнокольорову картографію CourseView безпосередньо на екрані, швидко та легко визначає відстань до передньої, середньої та задньої частини гріна. Функція PlaysLike Distance допоможе розрахувати відстань з поправкою на рельєф поля (ухил вгору або вниз), а опція Hazard View дозволить швидко переглянути кожну перешкоду на карті для визначення важливої інформації про відстань, щоб ви могли уникнути перешкоди під час гри. Крім того, годинник MARQ Golfer використовує функцію аналізатора раунду Autoshot для вимірювання і запису дальності ударів. MARQ Golfer поставляється в комплекті з трьома датчиками ключки Approach® CT10 для розширених можливостей відстеження, включаючи розташування, відстань і тип ключки.

Про компанію «Garmin»

Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".