Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Безкоштовні оновлення для Lowrance Elite Ti, HDS Carbon та Gen3

Перегляди: 114
Вийшло нове оновлення програмного забезпечення для Lowrance Elite Ti, HDS Carbon і Gen3, завдяки якому Ви будете бачити на екрані більш детальну структуру дна і отримаєте більш просту навігацію.

В основі релізу лежить FishReveal™ - нова функція ехолота для Elite Ti, HDS Carbon та Gen3. Крім того, HDS Carbon отримує розширені поліпшення функціоналу при підключенні будь-якого високочастотного датчика (скануючого ехолота), таких, як StructureScan® HD/3D.

Elite Ti, HDS Carbon та Gen3 отримають відчутні зміни в автоматичній навігації і читанні карт, завдяки додаванню функцій Easy Routing від C-MAP® та Dock-to-Dock Autorouting від Navionics®, а також нової навігаційної палітри C-MAP®.

Важливо!
Перед установкою оновлень зв'яжіться з технічною підтримкою по телефону (044) 299-85-04, для уточнення чи є ваша прошивка стабільною, щоб уникнути втрати російського мовного пакета. Файли програмного забезпечення не містять Російський мовний пакет.

Завантажити оновлення:

HDS Carbon 16 оновлення
Серія HDS Carbon (Завантажити)

HDS Gen3 оновлення
Серія HDS Gen3 (Завантажити)

Elite Ti оновлення
Серія HDS Elite Ti (Завантажити)

Нові функції:

 • Новий розумний перегляд цілей FishReveal™ для Elite-Ti, HDS Carbon та Gen3 поєднує кристально чисте зображення CHIRP ехолота з унікальним відображенням цілей з високою роздільною здатністю, таких як риба, деталі дна, структура, приманки. Посилення чітких сигналів і мінімізація слабших призводять до чіткого поділу великих рибних цілей від невеликих риб і приманки.

  розумний перегляд цілей FishReveal
 • 9 нових висококонтрастних кольорних схем для чіткого визначення на HDS Carbon тонких деталей.

  9 нових висококонтрастних кольорних схем
 • FishReveal™ + колірні схеми = унікальна ідентифікація цілей для HDS Carbon

  унікальна ідентифікація цілей для HDS Carbon
 • Побачте різницю, використовуючи висококонтрасний колір. Нова колірна схема з високою видимістю забезпечує чудову якість, чіткість зображення як під човном, так і збоку від неї.

  До і після оновлення програмного забезпечення для Lowrance Elite Ti, HDS Carbon та Gen3
 • Новий кольоровий діапазон StructureScan® 3D і підвищена інтенсивність тону для HDS Carbon покращує зображення.

  Новий кольоровий діапазон StructureScan 3D і підвищена інтенсивність тону для для HDS Carbon
 • Функції C-MAP® Easy Routing та Navionics® Dock-to-Dock Autorouting надають більш швидку і зручну навігацію з автоматичним плануванням маршруту. При активації цієї функції в меню вона автоматично складає найкоротший і безпечний курс, заснований на осадці, ширині і висоті судна, з урахуванням зафіксованих на карті навігаційних небезпек.

 • Мапи C-MAP стають більш читабельними. Схема кольорів стала набагато приємніше для очей. Тепер легше визначити, де знаходиться човен по відношенню до мілини і звалу. Надаючи набагато більше даних, ніж інші карти, C-MAP тепер стають більш читабельними картами.

Чи є HDS Carbon значним оновленням у порівнянні з HDS Gen3?

Безумовно варто розглянути покупку HDS Carbon. HDS Gen3 встановив високу планку для конкурентів. HDS Carbon пропонує унікальні переваги, які підвищують стандарт якості ще вище. З ультраширокими SolarMAX™ HD дисплеями, що забезпечують яскраве, точне відображення кольорів і роздільну здатність 1080 HD на 16-дюймових дисплеях, нова смарт функція перегляду цілей FishReveal ™ і нове динамічне висококонтрастне колірне зображення риби, структури дна і приманки, HDS Carbon повертає бренд Lowrance назад на своє законне місце в якості безперечного лідера серед виробників ехолотів.

Lowrance HDS Carbon