Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Компанія Garmin анонсує inReach mini

Перегляди: 74
Garmin inReach miniКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує компактний, легкий і функціональний супутниковий комунікатор inReach Mini.

Комунікатор має надзвичайно компактні розміри (10 х 5 см), дуже мало важить (120 г) і легко поміщається на долоні. Він прекрасно підходить для екстремальних подорожей і експедицій, тривалих походів, альпінізму, подорожей на воді, тривалих забігів і велопоїздок. Він може відправляти і приймати текстові повідомлення, відстежувати ваші переміщення і обмінюватися інформацією про місцезнаходження, а також, в разі необхідності, передавати сигнал SOS в цілодобову службу екстреного реагування GEOS 24/7.

inReach Mini може використовуватись, як самостійний пристрій або ж у сполученні зі смартфоном через Bluetooth. Додаток Earthmate надає користувачу доступ до необмеженої кількості карт та аерофотознімків, дозволяючи найкращим чином спланувати майбутню подорож. Для базової навігації є компас, який показує відстань і відстань за маршрутом або до маршрутної точці.

Додатково, пристрій надає можливість користуватися маршрутами, які зберігаються в хмарному сервісі, заздалегідь створювати текстові повідомлення, зв'язуватися з соціальними мережами і зберігати необмежену кількість даних.

Навігатор ударостійкий за стандартом MIL-STD-810F, має рівень водонепроникності IPX7 та захищений від теплового впливу, що дозволяє йому з легкістю витримувати екстремальні умови використання. Батарея працює до 50 годин роботи в режимі запису даних з інтервалом 10 хвилин (за замовчуванням) і до 20 днів в економічному режимі з інтервалом запису даних 30 хвилин.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектора, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться в США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компания "Навіоніка"