Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Компанія Garmin анонсує GPS-годинник Instinct

Перегляди: 133
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує мультиспортивний GPS-годинник Garmin Instinct.

Цей міцний мультиспортивний навігатор має все, що потрібно - надійну навігацію, захищений корпус, розроблений відповідно до американських військових стандартів, акумулятор з тривалим часом роботи.

Годинники Garmin Instinct оснащені фіброармірованним полімерним корпусом і дисплеєм зі склом особливого хімічного складу для захисту від подряпин, що забезпечує чітке висококонтрастне зображення відмінної якості при будь-якій освітленості.

Підтримка систем позиціонування GPS, GLONASS та Galileo гарантує впевнену навігацію в будь-якій точці планети.

Компанія Garmin анонсує GPS-годинник Instinct

Поліпшите свій рівень тренованості разом з попередньо завантаженими спортивними профілями, такими як біг, велосипед, плавання і багато інших. Під час будь-яких тренувань і протягом всього дня ви зможете стежити за своїм пульсом завдяки вбудованому оптичному пульсометру Elevate™. Розумні оповіщення будуть тримати вас в курсі всіх важливих для вас повідомлень.

Годинники представлені в різних кольорових рішеннях: яскраво-червоний, світло-сірий, темно-сірий. Число можливих кольорів значно збільшується завдяки змінним ремінцям для годинників Quickfit®.

Батарея Instinct забезпечує до 14 днів в режимі смарт-годинника, до 16 годин в режимі GPS і до 40 годин в економічному режимі UltraTrac.

Орієнтовна ціна годинника буде близько 11 000 гривен.Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектора, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться в США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компания "Навіоніка"