Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Компанія Garmin представляє розширення лінійки годинників Instinct

Перегляди: 105
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, презентує розширення лінійки ультра міцних мультиспортивних годинників Garmin Instinct™.

Колекція поповнилась трьома новими годинниками:
  • Instinct Sunburst жовтого кольору;
  • Instinct Sea Foam сіро-синього кольору;
  • Instinct Lakeside Blue сіро-блакитного кольору.

Нагадуємо, Garmin Instinct™ був розроблений спеціально для аутдор активностей із захистом від високих і низьких температур, ударів та впливу води. Годинники включають в себе GPS / GLONASS / Galileo, компас, альтиметр, барометр, датчик пульсу, а також акумулятор з довготривалим часом роботи.

Годинники Garmin Instinct оснащені фіброармірованним полімерним корпусом і дисплеєм зі склом особливого хімічного складу для захисту від подряпин, що забезпечує чітке висококонтрастне зображення відмінної якості при будь-якій освітленості.

Компанія Garmin анонсує нові кольори GPS-годинників Instinct

Поліпшите свій рівень тренованості разом з попередньо завантаженими спортивними профілями, такими як біг, велосипед, плавання і багато інших. Під час будь-яких тренувань і протягом всього дня ви зможете стежити за своїм пульсом завдяки вбудованому оптичному пульсометру Elevate™. Розумні оповіщення будуть тримати вас в курсі всіх важливих для вас повідомлень.

Батарея Instinct забезпечує до 14 днів в режимі смарт-годинника, до 16 годин в режимі GPS і до 40 годин в економічному режимі UltraTrac.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектора, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться в США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компания "Навіоніка"