Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Компанія Garmin представляє тролінговий мотор Force™

Перегляди: 186
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представляє свій перший високопотужний тролінговий мотор Force™ Trolling Motor з унікальними перевагами, такими як вбудований сонар Garmin CHIRP, система сканування Ultra High-Definition ClearVu/SideVu та абсолютно безшумна робота.

Тихий, потужний та енергоефективний

Новий двигун від Garmin безперечно порадує майбутніх власників високою продуктивністю, довговічністю та майже повною відсутністю шуму за будь-яких умов роботи. Висока потужність забезпечує високу швидкість, можливість швидко скидати газ мотора та уповільнювати човен, а також кращу протидію вітру та течії. Вам більше не доведеться шукати перехідники і конвертери, щоб з'єднати пристрої інших брендів з ехолотами Garmin.

Компанія Garmin представляє тролінговий мотор Force

Вбудована система скануючого сонара Ultra High-Definition

Garmin Force постачається з вбудованим трансд'юсером, оптимізованим для використання в прісноводних водоймах, з традиційним сонаром CHIRP та системою скануючого сонара Ultra High-Definition Sonar, з технологіями ClearVü і SideVü для чіткого відображення риби та структури. Крім того, підтримуються всі сонари Panoptix™ і Panoptix LiveScope™.

Повна інтегрована система для управління бортовим обладнанням та навігацією

Завдяки вбудованому GPS, датчику напряму та бездротовому під'єднанню до картплоттера, мотор забезпечує функції навігації та блокування якоря. Інтегрований функціонал автопілота допоможе швидше дістатися зони риболовлі та утримувати човен на місці. Користувач може створювати маршрути на своєму картплоттері або планувати їх за допомогою функції Auto Guidance. А Force, у свою чергу, проведе їх за маршрутом до місця призначення.

Двигун Garmin Force підтримує картплоттери та ехолоти Garmin наступних серій: GPSMAP 8400/8600, 7400/7600, 10x2 / 12x2, 7x2, 9x2 і 12x2 Touch, ECHOMAP Ultra, ECHOMAP Plus.

Мотор встановлюється на носі човна (довжина осі мотора становить 127 см або 145 см). Водостійкість компонентів, розташованих над водою, відповідає стандарту IPX7.

Двигун Garmin Force працює від джерела живлення 36 В або 24 В.

У комплекті постачається педаль під ногу та пульт дистанційного керування з кольоровим дисплеєм 1,2" (30.4 мм). Пульт керування передбачає управління жестами для зручної навігації з заданим пунктом призначення «Point-And-Go». Автономність роботи пульта становить 43 тижні. Пульт повністю водонепроникний та має плавучість - при випадковому падінні за борт він спливає на поверхню води, що дуже зручно.

Тролінговий мотор Garmin Force

О компанії «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".