Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Нові морські радари відкритого типу Garmin Fantom

Перегляди: 184
Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала GMR Fantom™ 254/256, серію радарів відкритого типу з потужною імпульсною компресією 250 Вт, завдяки якій вони отримали звання найпотужніших твердотільних морських радарів на ринку. Нова серія Fantom 254/256 використовує фірмову технологію Garmin MotionScope™ для виявлення рухомих цілей та виділення їх різними кольорами, допомагаючи користувачам уникати потенційних зіткнень, знаходити зграї птахів і відстежувати погоду.

У порівнянні з попередніми моделями Fantom 124/126 радари Fantom 254 та Fantom 256 мають більше ніж у 2 рази вищу потужність та високу точність виявлення цілей на коротких і довгих дистанціях, завдяки чому вони повністю задовольняють потреби найвимогливіших рибалок та власників катерів. Новітня технологія scan-to-scan averaging (усереднення даних сканування) та вдосконалена функція MARPA Automatic Acquisition (автоматичне виявлення), забезпечують покращену точність ідентифікації цілей і значно кращу видимість об’єктів, що знаходяться попереду.

Нові радари Garmin Fantom 254/256 мають потужність 250 Вт та діапазон ідентифікації цілей від 20 до 96 морських миль, що дозволяє їм легко перевершити навіть магнетронні радари потужністю 25 кВт. Вузький горизонтальний промінь забезпечує для радара високочітке зображення та високу чутливість виявлення цілей. Завдяки оснащенню технологією MotionScope і регульованим порогом швидкості, вони миттєво виявляють рухомі цілі в режимі реального часу. Для прокладання ехолокаційних маршрутів враховується швидкість човна, з метою допомогти капітанам швидко виявити потенційні загрози зіткнення або навіть провести рибалок до зграй птахів з функцією Auto Bird Gain.

Морські радари Fantom 254 та Fantom 256 стали першими радарами від Garmin з технологією усереднення даних сканування, яка значно посилює ефективність радара на великих дистанціях, усуваючи перешкоди, які можуть заважати позиціюванню та послідовності виявлення цілей.

Функція MARPA з автоматичним виявленням дозволяє одночасно запускати та відстежувати до 30 цілей без необхідності безпосереднього контролю користувача на поворотах, прикордонних та охоронних зонах, або для роботи функції MotionScope.

Довжина моделі Fantom 254 становить 4 фути, Fantom 256 — 6 футів. Пристрої сумісні з MFD GPSMAP® 8400/8600, 8000/8200 та 7400/7600, а також картплоттерами GPSMAP 10x2/12x2 та GPSMAP 7x2/9x2.Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".