Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Нові преміальні навігатори Garmin GPSMAP 66sr та GPSMAP 65

Перегляди: 233
Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала портативні навігатори GPSMAP® 66sr та GPSMAP 65. Нові прилади вперше отримали підтримку багатосмугової технології GNSS, за допомогою якої отримують та використовують багаточастотні сигнали супутників. У свою чергу це забезпечує ідеальну точність позиціювання, особливо в місцях, де сигнали GNSS слабкі, віддзеркалені або просто не проходять.

GPSMAP 66sr

Цей GPS-навігатор преміум-класу з великим та яскравим кольоровим сенсорним дисплеєм діагоналлю 3 дюйми забезпечує відмінну якість зображення на сонячному світлі. Garmin GPSMAP 66sr сумісний з приладами нічного бачення і відповідає військовим стандартам MIL-STD-810 стосовно захисту від води, екстремальних температур та ударів. Попередньо завантажені карти TopoActive з маршрутизацією надають детальне зображення доріг та позашляхових мереж, водних шляхів, природних об'єктів, будівель та ін.

Використання багатосмугової технології разом з розширеною підтримкою GNSS з додаванням частоти L5 дозволяє знизити ймовірність помилкового розрахунку місця розташування, даючи змогу отримувати найточнішу інформацію про навколишню місцевість.

Нові навігатори Garmin GPSMAP 66sr

У подорожі вам стануть у пригоді датчики ABC, вбудовані у прилад. Актуальні прогнози погоди та інформація з метеорадара, які передаються по Bluetooth® та ANT+, містять дані про хмарність та опади, тож допоможуть вам підготуватися до будь-яких сюрпризів природи. Внутрішня акумуляторна літій-іонна батарея пристрою GPSMAP 66sr забезпечує до 36 годин роботи в режимі GPS та до 450 годин в режимі «Експедиція».

GPSMAP 65 та GPSMAP 65s

Навігатори GPSMAP 65 і 65s з міцним корпусом, кнопковим управлінням та кольоровими дисплеями діагоналлю 2.6", які за традицією відмінно читаються на яскравому сонці, підійдуть навіть для найскладніших подорожей. Ці пристрої пропонують багатосмужну технологію і розширену підтримку GNSS, а також попередньо завантажені деталізовані карти TopoActive.

Між собою прилади відрізняються наявністю вбудованих навігаційних датчиків ABC (альтиметр, барометр і тривісний електронний компас), які присутні тільки у моделі GPSMAP 65s. Обидва пристрої мають вбудовану пам'ять 16 ГБ, а також слот для карти пам’яті microSD (продається окремо). Навігатори GPSMAP 65 та GPSMAP 65s водонепроникні за стандартом IPX7, батарея тримає заряд до 16 годин роботи в режимі GPS.

Розширений моніторинг сну визначає фази легкого, глибокого та швидкого сну. Годинник відстежує частоту дихання за хвилину, в той час, як Pulse Ox оцінює ступінь насичення крові киснем. Після пробудження користувачі можуть переглядати дані сну у Garmin Connect, щоб зрозуміти, чи їх сон достатньо якісний, щоб забезпечити бадьорість протягом дня. За допомогою датчика Pulse Ox рівень кисню в організмі можна перевіряти епізодично або стежити за ним протягом цілого дня. Вмикайте та вимикайте функцію Pulse Ox відповідно до своїх потреб та економії заряду батареї.

Нові навігатори Garmin GPSMAP 66sr та GPSMAP 65

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".