Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує нові годинники для плавання Garmin Swim™ 2

Перегляди: 341
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує нові смарт-годинники для плавання із вбудованим GPS - Garmin Swim™ 2, які можна використовувати як у басейні, так і у відкритій воді. Де б ви не вирішили плавати, новий Garmin Swim™ 2 відстежуватиме ваше тренування. Розроблений для плавців будь-якого рівня, цей GPS-годинник не лише допоможе вам краще тренуватися у воді, але й контролюватиме інші ключові показники здоров'я протягом дня.

Годинники для плавання Garmin Swim 2

У режимі відкритої водойми під час плавання в озерах, океанах чи річках пристрій відстежуватиме пульс, дистанцію, темп, кількість гребків, відстань кожного гребка та записуватиме на карту маршрут вашої дистанції завдяки вбудованому датчику GPS. Для тих, хто віддає перевагу плаванню в басейні, Garmin Swim™ 2 має такі спеціальні функції, як журнал вправ, кастомні тренування, критичну швидкість плавання, час відпочинку та сповіщення про темп, щоб допомогти плавцям досягати поставлених цілей. Відстежуйте частоту серцевих скорочень під водою за допомогою вбудованого оптичного датчика, а також відстань, темп, кількість гребків, відстань кожного гребка, стиль плавання та бал swolf для оцінки ефективності плавання.

Створений для використання цілий день, Garmin Swim™ 2 відстежує пройдені кроки, якість сну та багато іншого. Завдяки безлічі підключених функцій, Garmin Swim™ 2 дозволяє користувачам залишатися на зв’язку з рештою світу, навіть у дорозі. При підключенні до смартфона він автоматично завантажує усі дані в Garmin Connect™, онлайн спільноту, де користувачі можуть аналізувати свою активність, відстежувати свій прогрес і створювати власні тренування. Безпосередньо на зап’ясті можливо переглядати повідомлення з соціальних мереж, електронні листи, смс-повідомлення та інше.Акумулятор Garmin Swim™ 2 забезпечує до 7 днів автономної роботи в режимі смарт-годинника, до 13 годин в режимі GPS та оптичного датчика пульсу і до 3 днів у режимі плавання в басейні з оптичним датчиком пульсу. Доступний у двох кольорах — slate та whitestone. Оснащений кольоровим дисплеєм з діагоналлю 1.04", який легко зчитується навіть під прямими сонячними променями. Важить усього 36 г.

О компанії «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".