Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

У продажу з'явилися картплоттери/ехолоти Lowrance серії HDS LIVE

Перегляди: 87
Компанія «Навіоніка» повідомляє про надходження у продаж нових ехолотів/картплоттерів Lowrance серії HDS LIVE - HDS-7 Live, HDS-9 Live, HDS-12 Live. Вони оснащені технологією Active Imaging™ 3-в-1 (CHIRP, SideScan, DownScan), StructureScan® 3D у поєднанні з Active Imaging, FishReveal™.

Технологія Active Imaging™ 3-в-1 (CHIRP, SideScan, DownScan) забезпечує неймовірну деталізацію зображення з високою роздільною здатністю незалежно від діапазону сканування і максимально повне охоплення підводного середовища.

У продажу з'явилися картплоттери/ехолоти Lowrance серії HDS LIVE

Крім того, картплоттери/ехолоти пропонують потужні навігаційні інструменти, серед яких базова карта світу, C-MAP Easy Routing (легке складання маршрутів), Navionics® Autorouting (автоматичне складання маршрутів) і створення карт в реальному часі Genesis Live.

HDS Live забезпечує надійний зв'язок зі світом, відображаючи на своєму екрані повідомлення про SMS і вхідні дзвінки. Підтримка NMEA 2000®, а також сумісність з SonicHub2, радарами.

HDS-12 Live крім 12-ти дюймового дисплея відрізняється від HDS-7 Live чотирьохядерним процесором, можливістю поділу екрана на 6 вікон, програмованими кнопками, наявністю функції LiveCast™.