Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

У продажу з'явилися нові аксесуари для картплоттерів/ехолотів Lowrance

Перегляди: 97
Компанія «Навіоніка» повідомляє про надходження у продаж нових аксесуарів для ехолотів/картплоттерів Lowrance: датчика Active Imaging 3-в-1, датчика для зимової риболовлі для HOOK2-4x, пульта ДУ LR-1.

Датчик Active Imaging 3-в-1

Датчик (трандьюсер) Lowrance Active Imaging 3-в-1 (CHIRP / SideScan / DownScan) забезпечує неймовірну деталізацію зображення з високою роздільною здатністю незалежно від діапазону сканування і максимально повне охоплення підводного середовища. Проста ідентифікація цілей зі смарт технологією FishReveal™. Підтримка середніх і високих частот CHIRP (83/200kHz) + 455/800kHz.

Датчик (трандьюсер) Lowrance Active Imaging 3-в-1

З Active Imaging Вам не доведеться вибирати між високою роздільною здатністю і діапазоном сканування.

Active Imaging 3-в-1

Трандьюсер сумісний з Lowrance HDS LIVE, HDS Carbon, Elite Ti2.
Пульт ДУ Lowrance LR-1

Пульт ДУ Lowrance LR-1

Пульт дистанційного керування Lowrance LR-1 дозволяє управляти ехолотом/картплоттером HDS LIVE та HDS Carbon з будь-якого місця на човні.

Ви можете відзначати маршрутні точки, збільшувати-зменшувати масштаб, керувати Power Pole якорями, аудіосистемою і багато іншого.

Пульт має 5 кнопок, які можна налаштувати, з можливістю як короткого, так і тривалого натискання. підключається по Bluetooth.

Датчик для зимової риболовлі

Зимовий датчик (трансдьюсер) Lowrance HOOK² 4x Ice Transducer (200 кГц) для ехолотів Lowrance HOOK2-4x та HOOK2-4x Bullet GPS призначений для зимової риболовлі.

Датчик має морозостійкий кабель, а також вбудований датчик температури.

Lowrance HOOK2 4x Ice Transducer