Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Компанія Garmin отримала нагороду DAME Design Award 2019

Перегляди: 2385
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, отримала важливу міжнародну нагороду на виставці METS (м. Амстердам, Нідерланди), подолавши конкуренцію великої кількості інших компаній. Троллінговий мотор Force та морський навігатор Garmin GPSMAP 86i з технологією супутникового зв’язку inReach®, отримали найвищу премію DAME Design Award 2019 у категоріях «Машини, двигуни, механічні / електричні системи та приладдя», а також «Морська електроніка і програмне забезпечення», відповідно.

Цьогоріч у конкурсі DAME Design Award взяли участь 118 виробників з 27 країн світу.

Троллінговий мотор Force та портативний морський навігатор GPSMAP 86i отримали престижну премію DAME Design Award 2019

Троллінговий мотор Force має надвисоку потужність, яка забезпечує відповідно високу швидкість, можливість швидко скидати газ мотора та сповільнювати човен, а також кращу протидію вітру і течії. Двигун працює від джерела живлення 36 В або 24 В та забезпечує кращу енергоефективність у порівнянні з моделями конкурентів. При роботі від 24 В прилад забезпечує кращу потужність, ніж аналогічні пристрої, які працюють від 36 В. Garmin Force поставляється з вбудованим трансдьюсером, оптимізованим для використання у прісноводних водоймах з традиційним ширококутним сонаром CHIRP та системою скануючого сонару Ultra High-Definition Sonar з технологіями ClearVü та SideVü для ультрачіткого зображення риби та структури. Крім того, підтримується весь асортимент сонарів Panoptix™ та Panoptix LiveScope™.

Завдяки вбудованому GPS, датчику напрямку та безпровідному підключенню до картплоттера, пристрій забезпечує функції навігації та блокування якоря. Інтегрований функціонал автопілота допоможе швидше дістатись місця риболовлі та утримувати човен на місці. Користувач може створювати маршрути на своєму картплоттері або ж планувати їх за допомогою функції Auto Guidance. А Force, у свою чергу проведе їх по маршруту до місця призначення.

Троллінговий мотор Garmin Force отримав престижну премію DAME Design Award 2019

Портативний морський навігатор GPSMAP 86і оснащений технологією супутникового зв’язку inReach, за допомогою якого можна відправляти й приймати текстові повідомлення, відстежувати свої переміщення та хід подорожі, а також, у разі необхідності, передавати сигнал SOS в цілодобову службу екстреного реагування GEOS 24/7. Активувавши функцію LiveTrack, користувачі GPSMAP 86і можуть обмінюватись інформацією про своє місцеположення з рідними та близькими. Пристрій не тоне у воді, має високоякісний екран 3” та кнопкове управління для максимальної зручності при використанні на воді. Навігатор GPSMAP 86і може передавати дані на сумісні пристрої Garmin для створення єдиної бортової системи. Крім того, він може використовуватись у якості пульта дистанційного управління для автопілота Garmin та акустичних систем FUSION®.

Портативний морський навігатор Garmin GPSMAP 86i отримав престижну премію DAME Design Award 2019

О компанії «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".