Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

CTEK придбала Chargestorm AB, розробника систем для зарядки електротранспорту

Перегляди: 45
Компанія CTEK оголосила про придбання компанії Chargestorm AB, провідного шведського розробника продуктів і систем для зарядки електротранспорту.

"Ця подія значима для CTEK, оскільки бренд виходить на ринок електротранспорту. Будучи світовим лідером в області рішень для управління акумуляторними батареями, вихід на ринок електротранспорту дозволить нам надалі зміцнювати наші позиції і стати основною силою в цьому динамічно зростаючому секторі", - сказала Katharine Parker, менеджер CTEK по зв'язках з громадськістю.

CTEK придбала Chargestorm AB

"Наші нові колеги з Chargestorm залучать додаткові знання в наш бізнес, щоб внести цінний внесок в розробку самих передових рішень із зарядки електричних транспортних засобів.

Комбінація передових технологій Chargestorm і нашого досвіду в зарядці акумуляторів означає, що ми збільшили ресурс, щоб продовжувати розширювати кордони досліджень і розробок, і вивести на ринок нові, інноваційні продукти. Разом наші компанії можуть взяти на себе ринок електротранспорту!

Ми показали свій потенціал і міцні зв'язки з виробниками автомобілів, що дає нам можливість просувати розробки, виробництво і дистрибуцію продуктів і систем для електротранспорту в глобальних масштабах. Між нашими двома компаніями існує багато спільного.

У нас є ті ж основні цінності, які спираються на якість, безпеку, простоту використання і максимальну продуктивність батареї. Ми з нетерпінням чекаємо презентації цієї захоплюючої технології для вас і ваших клієнтів!"