Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin представляє велокомп'ютер преміум-класу Edge 1050

Перегляди: 258
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представляє свій найяскравіший та найрозумніший велокомп'ютер – Edge® 1050, який вирізняється яскравим сенсорним дисплеєм та топовим функціоналом для навігації, відстеження результатів та інтелектуального підключення. Серед нововведень у Edge 1050 – функції, які сприяють згуртуванню велоспільноти, наприклад, можливість отримувати сповіщення про небезпеку на дорозі від інших велосипедистів та порівняти результати на фініші під час групових поїздок1 за допомогою таблиці лідерів. Розумні функції, такі як прокладання маршрутів, Garmin Pay™ та динамік з вбудованим дзвінком.

Garmin представляє велокомп'ютер Edge 1050

Разом веселіше

Edge 1050 має на меті зробити поїздки на велосипеді ще цікавішими за допомогою функцій для об'єднання велоспільноти.

  • GroupRide1 (групові поїздки) дозволяє підтримувати зв’язок з товаришами-велосипедистами через обмін повідомленнями. Пристрій також визначає місцеположення в реальному часі та дозволяє надіслати повідомлення про аварію2 іншим учасникам поїздки, щоб вони могли швидко дістатись товариша, який потребує допомоги. Таблиці лідерів на підйомах та дотепні бейджи, як-от Speed Racer (найвища максимальна швидкість), Chatterbox (найактивніше використання функції обміну повідомленнями GroupRide), Worker Bee (найдовше крутіння педалей) та інші3 додають елемент гри у поїздку.
  • Отримуйте на екран велокомп’ютера сповіщення про небезпеку на дорозі від інших велосипедистів, наприклад, про вибоїни або повалені дерева, а також самі попереджайте товаришів про перепони на шляху1.

Що нового:

  • Оновлений дизайн: яскравий 3,5-дюймовий рідкокристалічний дисплей доповнює ергономічну конструкцію зі скошеними краями, жорсткими суцільнометалевими кнопками та змінним кріпленням на чверть оберту.
  • Безконтактні платежі Garmin Pay: не шукайте готівку; сплачуйте за покупки у кафе або магазинах, просто торкнувшись екрана Edge.
  • Вбудований динамік: користуйтесь інтелектуальними підказками для тренувань та мандрівок, а також попереджайте велосипедистів та пішоходів про своє наближення за допомогою велосипедного дзвінка на пристрої.
  • Прокладання маршрутів: швидко створюйте маршрути за допомогою чутливого сенсорного екрана велокомп’ютера, змінюйте різні накладення карт відповідно до ситуації.
  • Типи дорожнього покриття: Edge відображає асфальтовані та ґрунтові дороги на екрані, а також сповіщає про майбутні ґрунтові ділянки.
  • Специфічні маршрути: ви можете створювати маршрути під конкретний тип поїздки, наприклад, через гори, по гравієвих або асфальтованих дорогах.
  • Менеджер карт з підтримкою Wi-Fi: додавайте, змінюйте та оновлюйте додаткові карти через Wi-Fi® прямо на велокомп'ютері Edge.

Edge 1050 допомагає підвищити ефективність кожної поїздки4 за допомогою передових тренувальних інструментів. Безкоштовні тренувальні плани Garmin для підготовки до майбутнього змагання пропонують персоналізовані тренування, які перепрограмуються згідно з продуктивністю та відновленням спортсмена, а щоденні рекомендовані тренування розраховуються у тому числі на основі актуального рівня навантаження та VO2 max. Дані від сервісу Firstbeat Analytics™, як-от VO2 max, тренувальний статус або акліматизація до висоти та спеки допомагають оцінити свої результати та здатність організму витримувати навантаження. Скориставшись функціями вміння їздити на велосипеді та вимоги до дистанції, можна зіставити свої навички їзди з вимогами конкретної дистанції, щоб зосередитись на тому, що потрібно пропрацювати.

Перед поїздкою відшукайте найкращі маршрути за допомогою функції популярних маршрутів Trendline™ Popularity Routing, або ж скористайтесь попередньо завантаженими велосипедними картами, в яких містяться дані про маршрути для гірських велосипедів по всьому світу з сервісу Trailforks. За допомогою pin drop навігації можна надсилати точки інтересу (піни) з Apple® Maps на велонавігатор та автоматично отримати навігаційні інструкції щодо цього місця.

Тренуйтеся з максимальною віддачею

Edge 1050 обладнаний преміальними показниками продуктивності, які допомагають велосипедисту оптимально організувати своє тренування. За допомогою даних про витривалість у реальному часі контролюйте свій рівень навантаження, щоб вносити зміни у хід тренування. Функція Power Guide тепер враховує параметри вітру та дані про поточний рівень витривалості велосипедиста для коригування в режимі реального часу цілей з велосипедної потужності. Функція ClimbPro дозволяє переглядати дистанцію підйому, а також градієнт кожного підйому. Ви також можете знаходити найближчі до вас підйоми прямо на пристрої або в Garmin Connect за допомогою функції Climb Explore. Удосконалений показник динаміки їзди на велосипеді допомагає краще розуміти, наскільки ваші тренування є ефективними. Крім того, новий пристрій дозволить записати кількість стрибків, відстань стрибка, Grit® та Flow™ та інші метрики для гірського велосипеда.

Більше можливостей з інтелектуальними функціями

Для більшої впевненості у поїздках Edge 1050 пропонує низку функцій, наприклад, виявлення аварій, LiveTrack та сумісність з лінійкою велосипедних радарів та розумних ліхтарів Varia™. Підтримуйте зв’язок з друзями та родиною у місцях без покриття стільникової мережі, сполучивши велокомп’ютер Edge із супутниковим комунікатором inReach®5, та відправляйте SOS-повідомлення у разі виникнення екстреної ситуації у цілодобовий координаційний центр порятунку Garmin. Велокомп’ютер Edge 1050 легко під'єднується до інтелектуальних велотренажерів Tacx®, які дають змогу комфортно кататись у приміщенні. Пристрій можна повністю налаштувати під себе, завантаживши поля даних, додатки та віджети у програмі для смартфонів Connect IQ™ Store.

1 При використанні з сумісним смартфоном та програмою Garmin Connect™.
2 У поєднанні з сумісним смартфоном. Вимоги та обмеження щодо безпеки та функцій відстеження див. на Garmin.com/safety..
3 Нагороди Postride залежать від під’єднаних велосипедних датчиків.
4 У поєднанні з сумісними датчиками.
5 Потрібна активна супутникова підписка. У деяких юрисдикціях використання пристроїв супутникового зв'язку регулюється або заборонене. Користувач несе відповідальність за знання та дотримання всіх діючих законів у юрисдикціях, де планується використання пристрою.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".