Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Компанія Garmin анонсує vivosmart 3

Перегляди: 7614
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує новий фітнес-браслет vivosmart 3 з вбудованим оптичним кардіомонітором Garmin Elevate і функціями для успішних бігових тренувань, які раніше застосовувалися тільки в спортивних навігаторах вищого класу.

Трекер активності вперше навчився рахувати коефіцієнт VO2 max, за допомогою якого можна відстежувати зміни своєї фізичної форми.

Фитнес-браслет Garmin vivosmart3

Одним з нововведень стала функція підрахунку кількості повторів на силовому тренуванні. Коли ви тренуєтеся з вантажами або з власною вагою, Garmin vivosmart 3 веде підрахунок повторів, підходів і часу відпочинку.

Фитнес-браслет Garmin vivosmart3 - функція підрахунку кількості повторів на силовому тренуванні

Як і попередні моделі, vivosmart 3 відстежує пульс 24 години на добу, рахує калорії, пройдені кроки, сходинки підйому, контролює сон і надає смарт-оповіщення про повідомлення, що надійшли та про дзвінки. Крім цього, він включає різні спортивні режими, а також вміє визначати хвилини інтенсивності і рівень стресу на тренуванні. Функція Move IQ автоматично розпізнає такі види активності, як ходьба, біг, їзда на велосипеді, плавання і заняття на еліптичному тренажері. Завдяки цьому, вам не доведеться кожного разу вручну перемикатися між режимами.

Браслет дуже компактний і важить всього 20 г. Заряду батареї вистачить на 5 днів активної роботи.Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє і поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також пристрої для відпочинку, розваг і туризму. Основні підрозділи компанії знаходяться в США і Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".