Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin - рекордсмен #бежимвОдессу500км!

Перегляди: 3787
30 травня - 8 червня 2017 пройшов другий забіг #бежимвОдессу500км, у рамках якого двоє бігунів-ультрамарафонців Ігор Кретов (NB Top Runners) та Григорій Сундук (Garmin Team Ukraine) подолали відстань від Києва до Одеси за 8 днів і дистанцію 500 км за 9 днів, поліпшивши тим самим власний рекорд на 1 добу.

двоє бігунів-ультрамарафонцю Ігор Кретов та Григорій Сундук подолали відстань від Києва до Одеси за 8 днів

#бежимвОдессу500км - унікальний забіг, в рамках якого учасники долають ультрамарафонскую дистанцію (тобто, понад 42195м) кожен день. Фіксували настільки унікальне досягнення бігові прилади Garmin. Так, Григорій Сундук подолав дистанцію в годиннику Garmin femix 3, Ігор Кретов - в годиннику Garmin Forerunner 230. Для фіксації фізіологічних параметрів учасники забігу зробили вимірювання ваги до і після забігу, використовуючи ваги Garmin Index Smart Scale. Цікаво, що втрата маси Григорія на 500 км пробігу склала всього 700 гр., Ігоря - 400 гр.Завдяки відкритим профілів учасників в Garmin Connect, за ходом забігу могли стежити всі охочі, почерпнув цікаву інформацію не тільки про стан бігунів, а й про трасу Е-95, а також про ділянку в Одесі. Сумарний набір висоти на трасі склав 3651 метрів. А детально розглянути спуски-підйоми (довжина деяких становила понад 10 км!) можна в профілях бігунів.

Профіль Ігоря Кретова в Garmin Connect

Крім спортивної складової, забіг #бежимвОдессу500км мав благодійну мету - зібрати кошти на фізіотерапію для Карини Шупер, дівчинки з синдромом Дауна. Для цієї мети, був розміщений проект на Українській Біржі Благодійності, а також всі бажаючі могли придбати офіційні футболки New Balance забігу #бежимвОдессу500км Garmin Edition. Всього, в рамках пробігу, було зібрано понад 20 000 грн.

забіг бежимвОдессу500км мав благодійну мету - зібрати кошти на фізіотерапію для Карини Шупер, дівчинки з синдромом Дауна

Бігова команда Григорія Сундука і Ігоря Кретова готується подолати наступні челенджі в рамках свого глобального проекту "Пробежим всю Украину": Григорій готується взяти планку в 100 км на Першому Київському ультрамарафоні Garmin, в планах Ігоря - вибігти з 3-х годин на Білоцерківському марафоні.

Крім уже традиційного #бежимвОдессу500км, за 2018-2019 роки команда націлена зробити 2 ультрамарафонскіх пробігу - 700 км з Києва в Краматорськ (Донецька область) і 800 км з Києва в Ужгород (Закарпаття). Після послідовного підкорення цих дистанцій, Григорій та Ігор готуються взяти рубіж в 1000 км (заплановано на 2020 рік).

Стратегічна мета проекту "Пробежим всю Украину" - розвиток ультрамарафонского бігу і презентація бігових туристичних можливостей України.