Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Заснування компанії

Наша історія починається з далекого 2002 року, коли був створений департамент навігації, як підрозділ компанії НВФ "Версія".

Дистрибуція Lowrance

Компанія "Навіоніка" отримала права ексклюзивної дистрибуції на продукцію Lowrance, що стало важливим кроком у формуванні ринку рибопошукових пристроїв та морського обладнання в Україні.

Підтримка риболовного спорту

Покладений початок роботи у напрямку підтримки риболовного спорту в Україні. Компанія стає спонсором численних змагань та демонструє стрімкий розвиток.

Реорганізація

"Навіоніка" ввійшла до складу групи компаній "Версія", ставши частиною однієї з провідних компаній в корпоративному секторі на ринку IT-технологій України.

Співпраця з держустановами

Починаючи з 2006 року "Навіоніка" здобула перемогу у низці важливих тендерів і стала офіційним постачальником для державних установ, серед яких Служба безпеки України, Державна прикордонна служба України, Міністерство оборони України та інші.

Дистрибуція CTEK

Компанія включила до свого бренд-портфоліо інтелектуальні зарядні пристрої СТЕК, призначені для зарядки та обслуговування всіх типів свинцево-кислотних та літієвих батарей. Шведський бренд CTEK є безперечним лідером в індустрії виробництва імпульсних зарядних пристроїв для всіх видів транспортних засобів. Його зарядні характеризуються високою надійністю, безпекою, простотою у використанні, а також функціональністю та інноваційними розробками.

Дистрибуція Garmin

Ще одна важлива перемога на шляху до успіху компанії - ми стали ексклюзивним дистриб'ютором бренду Garmin, світового лідера у сфері GPS-навігації. Бувши заснованою в 1989 році, компанія Garmin підняла технологію GPS на нову висоту, застосовуючи у своїх навігаційних пристроях інноваційні рішення. Позиція світового лідера в галузі GPS-навігації підтверджується наявністю широкого модельного ряду в кожному із сегментів, а також співпрацею з найбільшими компаніями, серед яких: Asus, BMW & Mini, Citroen, Ford, Harley-Davidson, Honda, Kenwood, Mercedes-Benz, Panasonic, Samsung, Suzuki, Volkswagen і Volvo та інші.

Дистрибуція Lowrance, Simrad, B&G на території СНД

"Навіоніка" отримала права дистрибуції на території СНД на групу торгових марок, які входять до складу Navico - Lowrance, Simrad, B&G.

Програма підтримки спорту України

Разом з Garmin започаткована робота, направлена на підтримку спортсменів-любителів, олімпійських спортсменів, спортивних клубів та федерацій.

Нагорода Most Improved Business 2013

Успіхи компанії були відзначені нагородою Most Improved Business 2013 від Navico за найшвидший темп зростання бізнесу.

Дистрибуція Deeper

Компанія "Навіоніка" отримала права дистрибуції на закидні бездротові ехолоти Deeper.

Нагорода Overall Performance 2014

За ефективність ведення бізнесу "Навіоніка" була удостоєна нагороди Overall Performance 2014 від Navico, підтвердивши лідируючі позиції в обраному напрямку.

Нагорода Award for Sales of Lowrance 2016

Чергова перемога для Навіоніки. Компанія отримала від Navico найпрестижнішу винагороду Award for Sales of Lowrance 2016 за ефективність ведення бізнесу і зростання продажів.

Співпраця з Фондом охорони навколишнього природного середовища

З метою допомогти збереженню біоресурсів Дніпра розпочато співпрацю з Фондом охорони навколишнього природного середовища України. Спільними зусиллями було проведено декілька зариблень Дніпра.

Нагорода Best Distributor Deeper 2017

"Навіоніка" отримала статус найкращого дистриб'ютора року від Deeper за результатами роботи у 2017 році.

Нагорода Outstanding Marketing Performance 2018

Компанія "Навіоніка" отримала винагороду від Navico - Outstanding Marketing Performance 2018 за винятково ефективну діяльність у маркетингу, що стало прекрасним підсумком та міжнародним визнанням результатів роботи всієї команди за останні декілька років. "Навіоніка" в черговий раз підтвердила, що являється надійним партнером та стабільною компанією з ефективною стратегією розвитку. Ми пишаємось досягнутими результатами та впевнено дивимось у майбутнє.

Нагорода Garmin Eastern Europe Distributor of the Year

На щорічній конференції Garmin Distributor Conference EMEA (Європа, Близький Схід і Африка), компанія "Навіоніка" була визнана кращим дистриб'ютором 2018 року і завоювала нагороду Garmin Eastern Europe Distributor of the Year!

Нагорода Environmental Stewardship 2019

За розвиток бренду в напрямку популяризації охорони навколишнього середовища "Навіоніка" була удостоєна нагороди Environmental Stewardship 2019 від Navico.

Нагорода Garmin Distributor of the Year

На щорічній конференції Garmin Distributor Conference EMEA (Європа, Близький Схід і Африка), компанія "Навіоніка" була визнана кращим дистриб'ютором 2022 року і завоювала нагороду Garmin EE Distributor of the Year!