Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Вимоги до виявлення аварійних ситуацій та надання допомоги

Увага! Виявлення аварійних ситуацій і надання допомоги є допоміжними функціями, тому на них НЕ СЛІД покладатися як на основний метод отримання екстреної допомоги. Ні ваш пристрій, ні мобільний застосунок Garmin Connect не зв'язуються з екстреними службами від вашого імені.

У разі виявлення аварійної ситуації або запиту на допомогу з вашого пристрою Garmin Connect надішле ваше ім'я та місцезнаходження екстреним контактним особам. Ваше місцезнаходження визначається за допомогою функції відстеження місцезнаходження LiveTrack. LiveTrack створює передачу вашого місцезнаходження в реальному часі під час запису активності. Ви можете налаштувати екстрені контакти в застосунку Garmin Connect.

Вимоги:

  1. На пристрої Garmin увімкнено послугу LTE або пристрій підключено через Bluetooth до застосунку Garmin Connect на смартфоні.
  2. На пристрої Garmin увімкнено GPS.
  3. Пристрій та/або смартфон перебувають у зоні покриття мережі, де доступне з'єднання для передачі даних.
  4. Телефон контактної особи може приймати текстові повідомлення (можуть застосовуватися стандартні тарифи на текстові повідомлення) та/або електронну пошту.
  5. Для пристроїв Edge виявлення аварійних ситуацій за замовчуванням увімкнено для профілів Шосейний (Road), Гравійний (Gravel), Комутинг (Commute), Туринг (Tour) та Електровелосипед (eBike). Профілі активності Гірський (Mountain), Циклокрос (Cyclocross) та Гірський електровелосипед (eMountain) також підтримують цю функцію, але за замовчуванням її вимкнено.
  6. Для наручних пристроїв функцію виявлення аварійних ситуацій увімкнено за замовчуванням і підтримується для профілів активності Біг (Run), Легкоатлетична бігова доріжка (Track Run), Біг по пересіченій місцевості (Trail Run), Ультрамарафон (Ultra Run), Велосипед (Bike), Електровелосипед (eBike), Гравійний велосипед (Gravel Bike), Комутинг (Bike Commute), Туринг (Bike Tour), Шосейний велосипед (Road Bike), Ходьба (Walk) і Хайкінг (Hike).
  7. Функція виявлення аварійних ситуацій потребує початкового налаштування перед використанням.
  8. Щоб функція виявлення аварійних ситуацій працювала належним чином, годинник Garmin слід носити на зап'ясті.