Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin

Сумісність велотренажерів TACX з годинниками та велокомп’ютерами Garmin

Перегляди: 751
Сумісність велотренажерів TACX з годинниками та велокомп’ютерами GarminЧи знали ви, що деякі велотренажери Tacx можна підключити до вашого годинника чи велокомп’ютера Garmin? Це дає змогу подолати свої улюблені маршрути, заняття або тренування, не виходячи з дому.
Читати далі

Огляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745 від ПростОбзор

Перегляди: 994
Огляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745 від ПростОбзорОгляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745, порівняння з годинниками Forerunner 245 Music та Forerunner 945, особливості, характеристики, переваги та недоліки кожної з моделей від ProstObzor.
Читати далі

Огляд та тести годинника Garmin Venu Sq Music від ПростОбзор

Перегляди: 719
Огляд та тести годинника Garmin Venu Sq Music від ПростОбзорОгляд годинника Garmin Venu Sq Music Edition від ProstObzor.

"Майже місяць я жив з годинником Garmin Venu Sq Music Edition, тренувався з ними (пробіжки, кросфіт, плавання, ходьба), проводив порівняльні тести. Інформації накопичилося дуже багато, тому поспішаю поділитися нею з Вами!"
Читати далі

Точність показників оптичного та нагрудного датчиків серцевого ритму

Перегляди: 1910
Точність показників оптичного та нагрудного датчиків серцевого ритму GarminПринципи роботи та збору даних у оптичних і нагрудних датчиків суттєво відрізняються. Усі оптичні вбудовані датчики зчитують пульс завдяки світлодіодам, що випромінюють світло та вимірюють кількість розсіяного кровотоком світла. Нагрудні датчики вимірюють електричну активність серцевого м’яза, що є першопричиною пульсу.
Читати далі

Огляд про нагрудні пульсометри Garmin

Перегляди: 5255
Огляд про нагрудні пульсометри GarminHRM – це абревіатура від Heart Rate Monitor, що перекладається українською як датчик частоти пульсу / пульсометр. У даному матеріалі ми розглянемо різницю між нагрудними пульсометрами Garmin HRM-Swim, HRM-Run, HRM-Tri та HRM-Dual. Ці датчики у своїх назвах містять підказки, для чого найліпше пристосовані.
Читати далі

Правила виміру рівня насичення киснем крові пристроями Garmin

Перегляди: 1486
датчик PulseOxУ зв’язку зі зростанням рівня захворюваності на вірус COVID-19 у світі, ми спостерігаємо підвищений попит на електроніку Garmin з пульсоксиметром (функцією вимірювання рівня насичення киснем крові датчиком PulseOx).
Читати далі

Огляд Garmin Instinct від ПростОбзор

Перегляди: 2018
Огляд Garmin Instinct від ПростОбзорОгляд Garmin Instinct від ProstObzor

"У цьому огляді я розповім про Garmin Instinct, поділюся своїм особистим досвідом використання, розповім про свої тренування та поясню, чим саме відрізняється Instinct від іншого відомого годинника Garmin: Fenix, Forerunner, Vivoactive".
Читати далі

Бренд-амбасадор Garmin Григорій Сундук про Нью-Йоркський марафон

Перегляди: 2457
Григорій Сундук пробіг NYC MarathonЗ розповіді Григорія ви дізнаєтеся кілька цікавих фактів - в чому особливість Нью-Йоркського марафону, як не запізнитися на старт, як заощадити на їжі, чому Гриша відбирав воду у дітей і багато іншого.
Читати далі

«Беговой клуб NEW BALANCE TOP RUNNERS отпраздновал День Рождения!»

Перегляди: 3260
Новость о Навионике на сайте triathlon_org_uaНа сайте TOP Runners опубликована новость о праздновании первой годовщины бегового клуба NEW BALANCE TOP RUNNERS, которое прошло 4 октября 2016 года на дорожках НСК «Олимпийский».
Читати далі

«ФТУ та GARMIN досягли домовленості про партнерство!»

Перегляди: 581
Новость о Навионике на сайте triathlon_org_uaНа сайте Федерации триатлона Украины опубликована новость о партнерстве ФТУ и компании «Навионика». Главной целью сотрудничества является поддержка украинских триатлетов всех уровней и возрастных групп.
Читати далі

Обзор Garmin Forerunner 920XT. Часть 2

Перегляди: 2276
Обзор Garmin Forerunner 920XT. Часть 2Во второй части обзора GPS-навигатора для триатлона Garmin Forerunner 920XT от DC Rainmake речь пойдет о тренировках в помещении, о режиме "Мультиспорт",о функции Live Tracking, навигации, создание тренировок, о функционале трекера активности, управлении камерой virb и прочем.
Читати далі

Огляд Garmin fenix 3 від DC Rainmaker. Продовження

Перегляди: 1174

Огляд навігатора Garmin fenix 3. Продовження У другій частині мова піде про режим "мультиспорт", про трекер активності та моніторинг сну, про навігацію, про батарею fenix 3, про підключення зовнішніх датчиків, а також про поля даних та налаштування екрану.

Читати далі

Обзор Garmin Forerunner 920XT. Часть 1

Перегляди: 2424
Обзор Garmin Forerunner 920XT. Часть 1На сайте garmin.ua выложен обзор GPS-навигатора для триатлона Garmin Forerunner 920XT от DC Rainmaker. В первой части речь пойдет о комплектации, сравнение c другими моделями на рынке, и о режимах "Бег", "Велосипед", "Плавание".
Читати далі

Обзор фитнес-браслета Garmin vivosmart от DC Rainmaker

Перегляди: 1768
Обзор фитнес-браслета Garmin vivofitНа сайте garmin.ua выложен обзор спортивного браслета Garmin vivosmart от DC Rainmaker. Особенно порадовала поддержка велосипедного датчика скорости, возможность управлять экшн-камерой VIRB и функция оповещений со смартфона.
Читати далі

Сторінка 1 із 3