Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin

Почніть спати краще сьогодні, а не вночі

Перегляди: 1652
Почніть спати краще вже сьогодні за допомогою смартгодинника GarminВсесвітній день сну відзначається кожного року в п’ятницю, що передує весняному рівноденню. У цьому році це свято припадає на 15 березня. Ось деякі поради, що допоможуть налагодити сон.
Читати далі

Функції для жінок у смартгодинниках Garmin

Перегляди: 1747
Функції для жінок у смартгодинниках GarminФункції смартгодинників Garmin відіграють важливу роль у відстеженні показників тіла жінки протягом дня. Один лиш погляд на годинник дає змогу переглянути стан здоров'я в режимі реального часу.
Читати далі

Сумісність велотренажерів TACX з годинниками та велокомп’ютерами Garmin

Перегляди: 1159
Сумісність велотренажерів TACX з годинниками та велокомп’ютерами GarminЧи знали ви, що деякі велотренажери Tacx можна підключити до вашого годинника чи велокомп’ютера Garmin? Це дає змогу подолати свої улюблені маршрути, заняття або тренування, не виходячи з дому.
Читати далі

Огляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745 від ПростОбзор

Перегляди: 1589
Огляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745 від ПростОбзорОгляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745, порівняння з годинниками Forerunner 245 Music та Forerunner 945, особливості, характеристики, переваги та недоліки кожної з моделей від ProstObzor.
Читати далі

Огляд та тести годинника Garmin Venu Sq Music від ПростОбзор

Перегляди: 1108
Огляд та тести годинника Garmin Venu Sq Music від ПростОбзорОгляд годинника Garmin Venu Sq Music Edition від ProstObzor.

"Майже місяць я жив з годинником Garmin Venu Sq Music Edition, тренувався з ними (пробіжки, кросфіт, плавання, ходьба), проводив порівняльні тести. Інформації накопичилося дуже багато, тому поспішаю поділитися нею з Вами!"
Читати далі

Точність показників оптичного та нагрудного датчиків серцевого ритму

Перегляди: 2350
Точність показників оптичного та нагрудного датчиків серцевого ритму GarminПринципи роботи та збору даних у оптичних і нагрудних датчиків суттєво відрізняються. Усі оптичні вбудовані датчики зчитують пульс завдяки світлодіодам, що випромінюють світло та вимірюють кількість розсіяного кровотоком світла. Нагрудні датчики вимірюють електричну активність серцевого м’яза, що є першопричиною пульсу.
Читати далі

Огляд про нагрудні пульсометри Garmin

Перегляди: 5712
Огляд про нагрудні пульсометри GarminHRM – це абревіатура від Heart Rate Monitor, що перекладається українською як датчик частоти пульсу / пульсометр. У даному матеріалі ми розглянемо різницю між нагрудними пульсометрами Garmin HRM-Swim, HRM-Run, HRM-Tri та HRM-Dual. Ці датчики у своїх назвах містять підказки, для чого найліпше пристосовані.
Читати далі

Правила виміру рівня насичення киснем крові пристроями Garmin

Перегляди: 1830
датчик PulseOxУ зв’язку зі зростанням рівня захворюваності на вірус COVID-19 у світі, ми спостерігаємо підвищений попит на електроніку Garmin з пульсоксиметром (функцією вимірювання рівня насичення киснем крові датчиком PulseOx).
Читати далі