Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Новини

Garmin представляє перший радар заднього огляду, спроєктований для електронних велосипедів

Перегляди: 67
Радар заднього огляду для електронних велосипедів Garmin Varia eRTL615Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила Varia™ eRTL615, систему велорадара з задньою фарою, створену спеціально для власників електронних велосипедів.
Читати далі

Garmin представляє автомобільний GPS-навігатор Drive 53

Перегляди: 97
Автомобільний GPS-навігатор Garmin Drive 53Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила Garmin Drive™ 53 та Garmin Drive 53 & Traffic, нові моделі популярної лінійки автомобільних навігаторів Garmin Drive. Новинки пропонують просте та ефективне рішення для навігації у автомобільних поїздках.
Читати далі

Garmin представляє мотонавігатор zūmo XT2

Перегляди: 232
Garmin представляє мотонавігатор zūmo XT2Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала мотонавігатор zūmo XT2, найновіше та найдосконаліше доповнення до своєї популярної серії міцних, спеціально виготовлених мотоциклетних GPS-навігаторів zūmo XT.
Читати далі

Garmin представляє розумний годинник Instinct 2X Solar

Перегляди: 138
Garmin представляє розумний годинник Instinct 2X SolarКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оновила серію розумних годинників Instinct 2. Нові годинники Instinct 2X Solar та Instinct 2X Solar Tactical Edition оснащені кількома додатковими спеціалізованими функціями, мають дисплей із високою роздільною здатністю, нескінченний час автономної роботи та світлодіодний ліхтарик.
Читати далі

Garmin представляє велокомп'ютери Edge 540 і Edge 840

Перегляди: 117
Garmin представляє велокомп'ютери Edge 540 і Edge 840Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила нові серії велокомп'ютерів Edge 540 і Edge 840 з покращеними показниками відстеження ефективності, вдосконаленими картами та можливістю заряджання від сонця.
Читати далі

Garmin анонсувала серії портативних GPS-навігаторів GPSMAP 67/GPSMAP 67i та eTrex SE

Перегляди: 141
Garmin оновила серії портативних GPS-навігаторів GPSMAP 67, GPSMAP 67i та eTrex SEКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала серії портативних GPS-навігаторів GPSMAP 67/ GPSMAP 67i та eTrex SE оснащені сучасними інструментами для навігації, покращеною точністю позиціювання та збільшеним часом автономної роботи.
Читати далі

Компанія «Навіоніка» визнана кращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році!

Перегляди: 258
Компанія Навіоніка визнана кращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році!Минулий рік, окрім жахіття війни, приніс нам декілька маленьких перемог — ми зберегли бізнес, вберегли колектив, а на додачу ще й отримали відзнаку від Garmin.
Читати далі

Garmin представила нові кольорові версії годинника Lily

Перегляди: 151
Garmin представила нові кольорові версії годинника LilyКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила дві нові кольорові версії годинника Lily, в якому поєднався класичний дизайн та сучасні технології відстеження здоров’я й спортивних занять.
Читати далі

Серія Lowrance® HDS PRO® отримала нагороди на 2023 Discover Boating Miami International Boat Show

Перегляди: 247
Lowrance® отримала нагороди за інновації на 2023 Discover Boating Miami International Boat ShowКомпанія Lowrance®, світовий лідер у галузі риболовної електроніки з 1957 року, отримала нагороду 2023 Discover Boating Miami International Boat Show Innovation Award у категорії «Інноваційна побутова електроніка» за серію ехолотів-картплотерів HDS PRO® із сонаром реального часу ActiveTarget™ 2 та технологією Active Imaging™ HD.
Читати далі

Garmin представляє бігові GPS-годинники Forerunner 265 та Forerunner 965 з екраном AMOLED

Перегляди: 170
Нове покоління бігових GPS-годинників Garmin Forerunner 265 та Forerunner 965 з екраном AMOLEDКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує нове покоління GPS-годинників для бігу Forerunner 265 та Forerunner 965 з оновленим функціоналом та яскравими дисплеями AMOLED.
Читати далі

Оновлення програмного забезпечення та функціонала розумних годинників Garmin

Перегляди: 190
Оновлення програмного забезпечення та функціонала розумних годинників GarminКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала нові версії ПЗ для годинників Enduro™ 2, epix™ (Gen 2), fēnix® 7, Instinct® 2, Instinct Crossover, MARQ® (Gen 2), quatix® 7, tactix® 7 та vívomove®.
Читати далі

Lowrance® анонсує оновлений сонар реального часу ActiveTarget® 2

Перегляди: 244
Lowrance анонсує оновлений сонар реального часу ActiveTarget® 2Компанія Lowrance®, світовий лідер у галузі риболовної електроніки з 1957 року, анонсує ActiveTarget® 2 — новітнє оновлення відзначеного нагородами «живого» сонара ActiveTarget®. Ловля риби стає ще ефективнішою з сонаром реального часу ActiveTarget® 2 високої роздільної здатності.
Читати далі

Розумні годинники Garmin fenix 7 на борту космічної місії Polaris Dawn

Перегляди: 202
Розумні годинники Garmin fenix 7 на борту космічної місії Polaris DawnКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, надала свої розумні годинники Garmin fenix 7 для виконання важливого завдання на борту космічної місії Polaris Dawn. Годинники цілодобово збиратимуть біометричні дані астронавтів для дослідження впливу космічних подорожей на тіло людини.
Читати далі

Garmin доповнює колекцію гібридних смарт-годинників новинками vivomove® Trend

Перегляди: 122
Новий гібридний смарт-годинник vivomove® Trend від GarminКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, доповнює колекцію витончених гібридних смарт-годинників модними новинками vivomove® Trend з розширеним комплексом розумних функцій для активного життя.
Читати далі

Нова 4-зонна компактна стереосистема від Garmin

Перегляди: 118
Нова 4-зонна компактна стереосистема Fusion Apollo™ MS-WB675 від GarminКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила про оновлення серії Fusion Apollo™, випустивши стереосистему Apollo WB675 Marine Hideaway Stereo. Нова стереосистема пропонує додаткову аудіозону, дизайн прихованої зони та високоякісне потокове аудіо.
Читати далі

Нові зарядні пристрої СТЕК CS ONE у продажу!

Перегляди: 188
Нові зарядні пристрої СТЕК CS ONE у продажу!Компанія «Навіоніка» повідомляє про надходження в продаж нових зарядних пристроїв СТЕК CS ONE. Вони призначені для заряджання та обслуговування усіх типів акумуляторних батарей 12В. Підходить для використання на автомобілях, мотоциклах, трейлерах, фургонах та човнах.
Читати далі

Garmin доповнює серію морських динаміків Fusion EL новими моделями 6.5”

Перегляди: 123
Garmin доповнює серію морських динаміків Fusion EL новими моделями 6.5”Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила про оновлення 6.5-дюймових моделей морських динаміків серії EL від бренду Fusion® з водонепроникним поліпропіленовим конусом (IMPP) для ще чіткішого звучання.
Читати далі

Garmin представила оновлену серію картплотерів ECHOMAP UHD2

Перегляди: 79
Garmin представила оновлену серію картплотерів ECHOMAP UHD2Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила оновлену серію картплотерів ECHOMAP UHD2 з сенсорним екраном та новими функціями, покликаними підняти риболовлю на вищий рівень.
Читати далі

Сторінка 1 із 4