Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Новини

Garmin запровадила інтеграцію додатків Garmin Connect™ і Tacx®

Перегляди: 112
Garmin запровадила інтеграцію додатків Garmin Connect™ і Tacx®Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила про початкову інтеграцію додатків Garmin Connect™ і Tacx® на смартфонах, планшетах та настільних комп’ютерах. Єдиний обліковий запис дозволить райдерам відстежувати свої тренування у приміщенні з повним комплексом даних в одному місці, не переключаючись між різними додатками.
Читати далі

Новий сонар надвисокої чіткості Lowrance ActiveTarget Live Sonar

Перегляди: 207
Lowrance анонсує  новий сонар надвисокої чіткості ActiveTargetКомпанія Lowrance, лідер у сфері ехолокаційних технологій та морської навігації з 1957 року, нещодавно представила нову ехолокаційну систему надвисокої роздільної здатності Lowrance Live Sonar ActiveTarget™, яка забезпечує першокласні функціональні можливості ехолота для мультифункціональних дисплеїв HDS LIVE та HDS Carbon.
Читати далі

Верховна Рада зобов'язує судна внутрішнього плавання бути обладнаними системами АІС

Перегляди: 990
Верховна Рада зобов'язує судна внутрішнього плавання бути обладнаними системами АІСНещодавно Верховна Рада України підтримала проект Закону «Про внутрішній водний транспорт» (№1182-1-д), що визначає правові, економічні та організаційні засади діяльності внутрішнього водного транспорту.
Читати далі

Garmin запровадила функцію спостереження за вагітністю для своїх годинників

Перегляди: 190
Функція спостереження за вагітністю для годинників GarminКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, запровадила функцію спостереження за вагітністю для своїх годинників. Функція дозволить майбутнім мамам, які користуються Garmin, зручно відстежувати стислі характеристики вагітності включно з показниками здоров'я та фізичної активності.
Читати далі

Фінальний етап UFL 2020

Перегляди: 202
Фінальний етап етап UFL 2020 Компанія «Навіоніка», офіційний дистриб'ютор Lowrance в Україні, виступила спонсором турніру UFL 2020. Фінальний етап Української Рибальської Ліги (UFL) 2020 відбувся 11-13 листопада 2020 року на р. Дніпро, на території готельно-ресторанного комплексу "Панорама" (Херсонська область).
Читати далі

Garmin анонсує нову серію комбінованих ехолотів GPSMAP x3

Перегляди: 241
Garmin  анонсує  нову серію комбінованих ехолотів GPSMAP x3Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала комбіновані ехолоти GPSMAP x3 з дисплеями підвищеної чіткості та більшою кількістю преміум функцій, які легко інтегруються в морську систему Garmin.
Читати далі

Garmin анонсує закидний ехолот Striker Cast

Перегляди: 2934
Garmin анонсує закидний ехолот Striker CastКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала Striker Cast – компактний закидний ехолот, що підключається до смартфона або планшета. Просто закиньте його у місце, де сьогодні клює риба – з берега, причалу або з кайака – і переглядайте високочітке зображення риби та структури у безкоштовному додатку STRIKER Cast, сумісному з пристроями Apple® та Android™.
Читати далі

Garmin анонсує нові ехолоти Garmin Striker Vivid

Перегляди: 2632
Garmin анонсує нові ехолоти Garmin Stiker VividКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала нову серію ехолотів Striker Vivid з сучасними ехолокаційними технологіями та вдосконаленими дисплеями з додатковими кольоровими палітрами. Новинки забезпечують ще легший пошук об'єктів та перегляд підводного середовища.
Читати далі

Розпочніть гру разом з годинником Garmin Instinct Esports!

Перегляди: 157
Garmin Instinct EsportsКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала годинник Garmin Instinct Esports, який має спеціальний профіль для комп'ютерного спорту і дозволяє користувачам відстежувати, аналізувати та передавати свої біометричні показники під час гри.
Читати далі

Garmin анонсує нове покоління годинників для дайвінгу Descent Mk2

Перегляди: 155
Garmin Descent Mk2Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала нову екосистему пристроїв для дайвінгу, до якої увійшли преміальні годинники Descent Mk2, Descent Mk2i та передавач Descent T1.
Читати далі

Garmin в Україні – офіційний хронометрист на сьомому Frankivsk Half Marathon

Перегляди: 232
Frankivsk Half Marathon 2020Вітаємо усіх фінішерів Frankivsk Half Marathon, який відбувся 11 жовтня в Івано-Франківську. Цього року близько 1000 учасників взяли участь у забігу на 21 км, 10 км, 5 км і 2 км.
Читати далі

Компанія Garmin пропонує багатосмуговий GPS-приймач з частотами L1 та L5

Перегляди: 144
антена Garmin GPS 24xdКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала морську антену GPS 24xd з багатосмуговим GPS. Новинка використовує частоти L1 і L5, а також підтримку декількох супутникових навігаційних систем, що забезпечує користувачів найточнішими даними місця розташування і напрямку руху навіть на малих швидкостях судна.
Читати далі

Оновлені смарт-ваги Garmin Index S2

Перегляди: 159
смарт-ваги Garmin Index S2Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала оновлену модель інтелектуальних вагів Index S2 з суттєво покращеною точністю, функцією графіка тенденцій коливання ваги, оновленим дизайном та великою кількістю біометричних даних.
Читати далі

Garmin D2 Air: потужний авіаційний годинник

Перегляди: 320
Garmin D2 Air: потужний авіаційний годинникКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала новинку для пілотів – розумний GPS-годинник D2 Air з потужними авіаційними функціями у тонкому корпусі з сенсорним AMOLED екраном. Годинник містить корисні функції та інструменти для планування польотів.
Читати далі

Нова система Garmin OnDeck для власників човнів

Перегляди: 120
Garmin OnDeck - система керування станом човнаКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала нову систему OnDeck™, призначену для дистаційного моніторингу та управління станом човна з цілодобовим доступом до важливої інформації про судно. У поєднанні з додатком ActiveCaptain® OnDeck утворює зв’язок між користувачем і його судном, відстежуючи стан акумулятора човна, ситуацію у трюмі, датчики дверей та люків, GPS-координати, проникнення сторонніх на човен тощо.
Читати далі

Нові преміальні навігатори Garmin GPSMAP 66sr та GPSMAP 65

Перегляди: 134
Нові преміальні навігатори Garmin GPSMAP 66sr та GPSMAP 65Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала портативні навігатори GPSMAP® 66sr та GPSMAP 65. Нові прилади вперше отримали підтримку багатосмугової технології GNSS, за допомогою якої отримують та використовують багаточастотні сигнали супутників. У свою чергу це забезпечує ідеальну точність позиціювання, особливо в місцях, де сигнали GNSS слабкі, віддзеркалені або просто не проходять.
Читати далі

Garmin - спонсор Frankivsk Half Marathon’20

Перегляди: 119
Frankivsk Half Marathon 2020Garmin стає офіційним хронометристом та партнером сьомого Франківського Півмарафону. який відбудеться наживо 11 жовтня. Серед усіх присутніх учасників буде розіграно топовий мультиспортивний годинник 2020 року від Garmin!
Читати далі

Нові годинники Venu SQ від Garmin

Перегляди: 151
Нові годинники Venu SQ від GarminКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, представила нову серію розумних годинників Venu Sq з передовими інструментами для контролю здоров’я та найпопулярнішими функціями для занять фітнесом.
Читати далі

Новий нагрудний пульсометр Garmin HRM-Pro

Перегляди: 192
Новий нагрудний пульсометр Garmin HRM-ProКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала нагрудний пульсометр HRM-Pro™ з подвійною передачею даних та біговою динамікою. Новинка пропонує спортсменам ще більше можливостей для тренувань.
Читати далі

Новинка для тріатлону та бігу від Garmin: годинник Forerunner 745

Перегляди: 130
Годинник для тріатлону та бігу Forerunner 745 від GarminКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, представила оновлений годинник Forerunner 745 для тріатлону та бігу. Гаджет надає деталізовані дані та плани тренувань, розумні повідомлення та має безліч корисних функцій. Триатлети можуть легко переходити від одного виду спорту до іншого, натиснувши лише на одну кнопку.
Читати далі

Нові морські радари відкритого типу Garmin Fantom

Перегляди: 131
Нові морські радари відкритого типу Fantom від GarminКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала GMR Fantom™ 254/256, серію радарів відкритого типу з потужною імпульсною компресією 250 Вт, завдяки якій вони отримали звання найпотужніших твердотільних морських радарів на ринку. Нова серія Fantom 254/256 використовує фірмову технологію Garmin MotionScope™ для виявлення рухомих цілей та виділення їх різними кольорами.
Читати далі

Сторінка 1 із 4