Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Компанія «Навіоніка» визнана кращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році!

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 68
Компанія Навіоніка визнана кращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році!Минулий рік, окрім жахіття війни, приніс нам декілька маленьких перемог — ми зберегли бізнес, вберегли колектив, а на додачу ще й отримали відзнаку від Garmin.
Читати далі

Garmin представила нові кольорові версії годинника Lily

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 26
Garmin представила нові кольорові версії годинника LilyКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила дві нові кольорові версії годинника Lily, в якому поєднався класичний дизайн та сучасні технології відстеження здоров’я й спортивних занять.
Читати далі

Серія Lowrance® HDS PRO® отримала нагороди на 2023 Discover Boating Miami International Boat Show

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 59
Lowrance® отримала нагороди за інновації на 2023 Discover Boating Miami International Boat ShowКомпанія Lowrance®, світовий лідер у галузі риболовної електроніки з 1957 року, отримала нагороду 2023 Discover Boating Miami International Boat Show Innovation Award у категорії «Інноваційна побутова електроніка» за серію ехолотів-картплотерів HDS PRO® із сонаром реального часу ActiveTarget™ 2 та технологією Active Imaging™ HD.
Читати далі

Garmin представляє бігові GPS-годинники Forerunner 265 та Forerunner 965 з екраном AMOLED

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 70
Нове покоління бігових GPS-годинників Garmin Forerunner 265 та Forerunner 965 з екраном AMOLEDКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує нове покоління GPS-годинників для бігу Forerunner 265 та Forerunner 965 з оновленим функціоналом та яскравими дисплеями AMOLED.
Читати далі

Оновлення програмного забезпечення та функціонала розумних годинників Garmin

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 119
Оновлення програмного забезпечення та функціонала розумних годинників GarminКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала нові версії ПЗ для годинників Enduro™ 2, epix™ (Gen 2), fēnix® 7, Instinct® 2, Instinct Crossover, MARQ® (Gen 2), quatix® 7, tactix® 7 та vívomove®.
Читати далі

Lowrance® анонсує оновлений сонар реального часу ActiveTarget® 2

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 148
Lowrance анонсує оновлений сонар реального часу ActiveTarget® 2Компанія Lowrance®, світовий лідер у галузі риболовної електроніки з 1957 року, анонсує ActiveTarget® 2 — новітнє оновлення відзначеного нагородами «живого» сонара ActiveTarget®. Ловля риби стає ще ефективнішою з сонаром реального часу ActiveTarget® 2 високої роздільної здатності.
Читати далі

Розумні годинники Garmin fenix 7 на борту космічної місії Polaris Dawn

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 164
Розумні годинники Garmin fenix 7 на борту космічної місії Polaris DawnКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, надала свої розумні годинники Garmin fenix 7 для виконання важливого завдання на борту космічної місії Polaris Dawn. Годинники цілодобово збиратимуть біометричні дані астронавтів для дослідження впливу космічних подорожей на тіло людини.
Читати далі

Garmin доповнює колекцію гібридних смарт-годинників новинками vivomove® Trend

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 99
Новий гібридний смарт-годинник vivomove® Trend від GarminКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, доповнює колекцію витончених гібридних смарт-годинників модними новинками vivomove® Trend з розширеним комплексом розумних функцій для активного життя.
Читати далі

Нова 4-зонна компактна стереосистема від Garmin

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 99
Нова 4-зонна компактна стереосистема Fusion Apollo™ MS-WB675 від GarminКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила про оновлення серії Fusion Apollo™, випустивши стереосистему Apollo WB675 Marine Hideaway Stereo. Нова стереосистема пропонує додаткову аудіозону, дизайн прихованої зони та високоякісне потокове аудіо.
Читати далі

Нові зарядні пристрої СТЕК CS ONE у продажу!

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 137
Нові зарядні пристрої СТЕК CS ONE у продажу!Компанія «Навіоніка» повідомляє про надходження в продаж нових зарядних пристроїв СТЕК CS ONE. Вони призначені для заряджання та обслуговування усіх типів акумуляторних батарей 12В. Підходить для використання на автомобілях, мотоциклах, трейлерах, фургонах та човнах.
Читати далі

Garmin доповнює серію морських динаміків Fusion EL новими моделями 6.5”

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 108
Garmin доповнює серію морських динаміків Fusion EL новими моделями 6.5”Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила про оновлення 6.5-дюймових моделей морських динаміків серії EL від бренду Fusion® з водонепроникним поліпропіленовим конусом (IMPP) для ще чіткішого звучання.
Читати далі

Garmin представила оновлену серію картплотерів ECHOMAP UHD2

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 61
Garmin представила оновлену серію картплотерів ECHOMAP UHD2Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила оновлену серію картплотерів ECHOMAP UHD2 з сенсорним екраном та новими функціями, покликаними підняти риболовлю на вищий рівень.
Читати далі

Морська картографія Garmin Navionics+ стала доступною у картплотерах серії ECHOMAP®

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 57
Інтеграція карт Navionics+™ у сучасні моделі картплотерів Garmin серії ECHOMAP®Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, ооголосила про інтеграцію карт Garmin Navionics+™ у деякі моделі картплотерів серії ECHOMAP™ Ultra та ECHOMAP UHD2. Garmin Navionics+™ — це універсальне картографічне рішення «все-в-одному» з яскравими палітрами кольорів, простим зрозумілим інтерфейсом, а також комбінованим контентом внутрішніх районів і прибережних зон.
Читати далі

Оновлений тренерський додаток Garmin Clipboard тепер доступний на iOS та Android

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 61
Оновлений тренерський додаток Garmin ClipboardКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила всесвітній реліз програми Garmin Clipboard™ для тренерів з бігу, які керують тренувальним процесом команд. 
Читати далі

Створи власний пункт незламності!

Батьківська категорія: Статті
Перегляди: 92
Як я можу забезпечити себе електрикою без паливного генератора?Багато хто в цей час, у зв’язку з нестабільним електропостачанням, ставить собі питання: "Як я можу забезпечити себе електрикою без паливного генератора?" Спробуємо стисло і доступно розглянути це питання.
Читати далі

Garmin представила відеореєстратор Dash Cam Live з вбудованим LTE модулем

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 74
Garmin представила відеореєстратор Dash Cam Live з вбудованим LTE модулемКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила відеореєстратор Dash Cam™ Live з вбудованим LTE модулем для дистанційного моніторингу автомобіля 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
Читати далі