Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

У продажу з'явилася оновлена серія годинників Garmin Instinct

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 257
У продажу з'явилася оновлена серія годинників Garmin Instinct 2Компанія «Навіоніка» повідомляє про надходження у продаж нових годинників Garmin - Instinct 2. Оновлені годинники Instinct 2 створені відповідно до військового стандарту 810 для захисту від ударів та впливу температур, а також витримують занурення на глибини до 100 метрів.
Читати далі

Оновлена серія Garmin quatix 7 для мореплавців, риболовів та яхтсменів

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 51
Garmin оновила серію годинників Garmin quatix 7Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, нещодавно представила оновлену серію преміальних годинників quatix® 7, спеціально створених для людей, чиє життя пов'язане з водою. Новинки пропонують декілька додаткових функцій для мореплавців з ще більшим спектром можливостей інтеграції з бортовим обладнанням. Це й управління багатофункціональними дисплеями (MFD), повідомлення про переміщення якоря і не тільки.
Читати далі

Garmin анонсує новий фітнес-трекер vivosmart 5

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 57
Garmin анонсує новий фітнес-трекер vivosmart 5Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала vivosmart® 5 — найсучасніший та легкий у користуванні розумний фітнес-трекер, створений для користувачів, які шукають просте рішення для контролю здоров'я і спортивної форми.
Читати далі

Garmin анонсувала авіаційний смарт-годинник D2 Mach 1 з яскравим AMOLED дисплеєм

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 20
Авіаційний годинник Garmin D2 Mach 1Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала авіаційний смарт-годинник D2™ Mach 1. Цей преміальний смарт-годинник із класичним стилем та яскравим сенсорним AMOLED-дисплеєм пропонує передові інструменти для польотів, а також функції здоров’я та фітнесу, які покращують життя пілота.
Читати далі

Garmin анонсує годинники Descent G1 Solar для підводного плавання

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 77
Годинники для дайвінгу Garmin Descent™ G1 SolarКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила про вихід серії годинників для дайвінгу Descent™ G1 до якої увійшли дві версії G1 Solar, що підзаряджаються від сонця. Новинки отримали інноваційну технологію занурення, функції цілодобового стеження за станом здоров’я, інтелектуальні функції, міцний корпус, сміливий дизайн та опціональну підзарядку від сонця в моделях Solar.
Читати далі

Garmin анонсує трансд’юсер LiveScope Plus з покращеним розділенням цілей

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 659
Garmin анонсує трансдюсер LiveScope Plus з покращеним розділенням цілейКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує оновлену систему сканування в реальному часі LiveScope™ Plus з покращеним на 35% розділенням цілей, ще більшою роздільною здатністю та меншим рівнем шуму.
Читати далі

Слідкуйте за своїм собакою довше за допомогою нових GPS-нашийників від Garmin

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 1181
Garmin анонсувала оновлені GPS-трекери для собак TT 15X і T 5XКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує оновлені нашийники з GPS для собак TT™ 15X і T 5X, що використовуються спільно з сумісними навігаторами для стеження Alpha® або Astro®. GPS-трекери TT 15X і T 5X забезпечують до 80 годин роботи від одного заряду.
Читати далі

Відео «Риба не зможе сховатись від вас, якщо у вас обладнання Lowrance»

Батьківська категорія: Блог
Перегляди: 580


Бийте рекорди по кількості трофеїв, бачачи все, що відбувається під водою з ехолотом Lowrance, екран якого демонструє ультрачіткі зображення. Переміщайтесь на воді, неначе привид - швидко та непомітно, завдяки топовому троллінговому мотору Lowrance Ghost.
Читати далі

Garmin анонсує Instinct 2 dēzl Edition, створений спеціально для водіїв вантажівок

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 417
Garmin підтримує здоров’я далекобійників і додає більше зручності у дорозі з розумним годинником Instinct 2 – dēzl Edition, створеним спеціально для водіїв вантажівокКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує Instinct 2 – dēzl Edition смарт годинник для професійних водіїв-далекобійників, які прагнуть вести більш здоровий спосіб життя у дорозі та мати під рукою більше інтелектуальних функцій.
Читати далі

Відео «Готуємось до риболовного сезону з Lowrance!»

Батьківська категорія: Блог
Перегляди: 551


Створіть інноваційну риболовну систему на борту свого катера виключно під свої вимоги. Lowrance гарантує якість та довговічність кожного свого вироба та аксесуара.
Читати далі

Garmin представила нову серію мультиспортивних годинників Instinct 2

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 488
Garmin представила нові Instinct 2Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує оновлену серією мультиспортивних годинників Instinct - Garmin Instinct 2. Оновлені моделі лінійки Instinct 2 пропонують два варіанти розміру – традиційний з діаметром 45 мм та більш компактний Instinct 2S діаметром 40 мм для користувачів з тонкішим зап'ястком.
Читати далі

Garmin анонсує новий Garmin inReach Mini 2

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 705
Garmin анонсує новий Garmin inReach Mini 2Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представляє новий легкий комунікатор inReach Mini 2 з двосторонньою текстовою комунікацією та функцією сигнал SOS. Створений для підтримки любителів активного відпочинку будь-якого рівня, Garmin inReach Mini 2 забезпечує до 30 днів автономної роботи, доступ до екстрених служб і покращене відстеження місцезнаходження.
Читати далі

Допоможи дослідити вплив COVID-19 на бігунів

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 681
Допоможи дослідити вплив COVID-19 на бігунівКоманда дослідників з Університету Ноттінгема збирається дослідити вплив пандемії коронавірусу на бігову спільноту. Вони шукають бігунів усіх рівнів віком від 18 років, які бажають поділитися даними про тренування та проходити опитування заповнюючи спеціальні анкети, незалежно від того, чи хворів учасник дослідження на COVID-19 чи ні. Для участі потрібно бути користувачем таких фітнес-додатків на вибір, як Garmin, Strava, MyFitnessPal, Fitbit або WattsonBlue.
Читати далі

Скоро у продажу найбільш очікувані, легендарні мультиспортивні GPS-годинники Garmin fenix 7

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 679
Скоро у продажу найбільш очікувані, легендарні мультиспортивні GPS-годинники Garmin fenix 7Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила про випуск нового покоління популярних мультиспортивних смарт годинників fenix 7 з GPS та можливостями підзарядки від сонця. Лінійка fenix 7 складається з надсучасних пристроїв у трьох версіях різного розміру.
Читати далі

Garmin представила оновлені преміальні годинники epix (Gen 2)

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 654
Garmin представила оновлені преміальні годинники epixКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує оновлені преміальні моделі смарт годинників epix (Gen 2) для мультиспорту та аутдору, з яскравим AMOLED-дисплеєм та приголомшливою автономністю до 16 днів!
Читати далі

Garmin анонсує vivomove Sport - незмінне поєднання стилю та функціональності

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 320
Garmin анонсує vivomove SportКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує новий комбінований смарт годинник vivomove Sport зі стрілками та прихованим сенсорним дисплеєм. Новинки пропонують повний набір інструментів для спостереження за здоров'ям та спортивними показниками на екрані сучасного та модного гаджета.
Читати далі

Garmin пропонує нові комплекти морських стереосистем та динаміків Fusion

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 562
Garmin пропонує нові комплекти морських стереосистем та динаміків FusionКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, доповнила асортимент морської акустики Fusion готовими комплектами, які складаються з преміальної морської стереосистеми MS-RA60 або MS-RA210 у парі з динаміками серії Fusion® EL або Fusion®XS відповідно.
Читати далі

Garmin придбала компанію Vesper Marine

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 625
Компанія Garmin придбала компанію Vesper MarineКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, придбала компанію Vesper Marine, приватного постачальника обладнання та послуг морського зв'язку. Очікується, що це придбання розширить лінійку морських продуктів та технологій Garmin.
Читати далі

Lowrance випустила нове програмне забезпечення для троллінгового мотора Ghost

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 1544
Lowrance випустила нове програмне забезпечення для троллінгового мотора GhostКомпанія Lowrance, світовий лідер у виробництві морської електроніки, представляє оновлення програмного забезпечення для троллінгових моторів Lowrance Ghost з новою функцією Ghost 360 та підтримкою автопілотів NAC-2, NAC-3.
Читати далі