Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Нова серія ехолотів Lowrance Eagle®

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 188
Нова серія ехолотів Lowrance EagleКомпанія Lowrance® оголосила про запуск Eagle®, новинки в лінійці ехолотів та картплотерів початкового рівня. Завдяки новому вдосконаленому сонару з високою роздільною здатністю та технологією FishReveal™ і детальним картам C-MAP®, включаючи Genesis Live, Eagle є найдоступнішим рибопошуковим пристроєм Lowrance..
Читати далі

Garmin представляє велокомп'ютер преміум-класу Edge 1050

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 257
Garmin представляє велокомп'ютер Edge 1050Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представляє свій найрозумніший велокомп'ютер – Edge® 1050, який вирізняється яскравим сенсорним дисплеєм та топовим функціоналом для навігації, відстеження результатів та інтелектуального підключення.
Читати далі

Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 612
Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників GarminКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представляє застосунок YouTube Music для прослуховування музики безпосередньо зі свого годинника.
Читати далі

У продажу з'явилися нові годинники для дайвінгу Garmin Descent Mk3

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 2261
У продажу з'явилися нові годинники для дайвінгу Garmin Descent Mk3rКомпанія «Навіоніка» повідомляє про надходження у продаж преміальних розумних GPS-годинників для дайвінгу - Garmin Descent MK3 та Mk3i. У новій серії моделі Mk3і окрім моніторингу тиску у кисневих балонах, впровадженого у попередніх поколіннях, нададуть можливість обмінюватись повідомленнями з товаришами під водою на відстані до 30 метрів.
Читати далі

Почніть спати краще сьогодні, а не вночі

Батьківська категорія: Статті
Перегляди: 2333
Почніть спати краще вже сьогодні за допомогою смартгодинника GarminВсесвітній день сну відзначається кожного року в п’ятницю, що передує весняному рівноденню. У цьому році це свято припадає на 15 березня. Ось деякі поради, що допоможуть налагодити сон.
Читати далі

Функції для жінок у смартгодинниках Garmin

Батьківська категорія: Статті
Перегляди: 2498
Функції для жінок у смартгодинниках GarminФункції смартгодинників Garmin відіграють важливу роль у відстеженні показників тіла жінки протягом дня. Один лиш погляд на годинник дає змогу переглянути стан здоров'я в режимі реального часу.
Читати далі

Garmin представляє серію бігових годинників Forerunner 165

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 2009
Garmin представляє Forerunner 165 — бігові GPS-годинники з екраном AMOLEDКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала Forerunner® 165 - серію доступних розумних GPS-годинників для бігу, які пропонують персоналізовані адаптивні плани тренувань і комплекс сучасних функцій для здоров’я та спорту на яскравому AMOLED-дисплеї.
Читати далі

Garmin представляє сонар для глибоководної риболовлі Panoptix PS70

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 2042
Garmin представляє сонар для глибоководної риболовлі Panoptix PS70Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представляє найшвидший живий сонар для глибоководної риболовлі Panoptix PS70 з унікальною технологією Garmin RapidReturn™, яка дає можливість бачити в реальному часі об'єкти під поверхнею води на глибині до 300 метрів.
Читати далі

Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 1948
Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала розширення популярної серії картплотерів GPSMAP 723/923/1223 двома пристроями GPSMAP 1623 з унікальним 16-дюймовим дисплеєм високої роздільної здатності Full HD.
Читати далі

Garmin представляє серію мініатюрних розумних годинників Lily 2

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 1978
Garmin представила серію Lily 2Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала серію Lily 2 - наступне покоління мініатюрних розумних годинників, доповнене новими функціями для моніторингу здоров’я, занять фітнесом та зв’язку.
Читати далі

У продажу з'явився новий пульсометр Garmin HRM-Fit

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 1931
У продажу з'явився новий пульсометр HRM-Fit для жінокКомпанія «Навіоніка» повідомляє про надходження у продаж найновішого пульсометра, створеного для жінок Garmin HRM-Fit. За допомогою спеціальної кліпси датчик кріпиться до спортивних бюстгальтерів середньої та високої підтримки, забезпечуючи комфорт у носінні та точний збір даних про частоту серцебиття в режимі реального часу.
Читати далі

Garmin представляє Tacx NEO 3M велотренажер для домашнього використання

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 2021
Garmin представляє Tacx NEO 3M: потужний інтелектуальний велотренажер для домашнього використанняКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила Tacx® NEO 3M, точний та потужний інтелектуальний тренажер для домашніх тренувань з прямим приводом, системою різноспрямованого руху та інноваційною електромагнітною системою гальмування.
Читати далі

Garmin запускає оновлення програмного забезпечення для деяких розумних годинників

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 2029
Garmin запускає оновлення програмного забезпечення для деяких розумних годинниківКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила про оновлення програмного забезпечення та функцій для смартгодинників Enduro™ 2, epix™ (Gen 2), fēnix® 7, Forerunner®, Venu® 3 та інших.
Читати далі

Garmin отримала нагороди за інновації на CES 2024

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 2014
Компанія Garmin отримала нагороди за інновації на CES 2024Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, отримала нагороди у різних технологічних категоріях за інновації, досконалий дизайн та інженерні розробки у рамках щорічної міжнародної конференції споживчої електроніки CES® 2024.
Читати далі

Garmin анонсує дайвінговий комп’ютер Descent™ G1 Solar - Ocean Edition

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 1969
Garmin анонсує дайвінговий комп’ютер Descent™ G1 Solar - Ocean EditionКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила дайвінговий комп’ютер Descent™ G1 Solar - Ocean Edition у формфакторі розумного годинника, деталі якого виготовлені з переробленого океанічного пластику.
Читати далі

Garmin анонсує портативний GPS-навігатор з сонячною зарядкою eTrex® Solar

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 1939
Портативний GPS-навігатор з сонячною зарядкою Garmin eTrex® SolarКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила eTrex® Solar, простий у використанні портативний GPS-навігатор з сонячною зарядкою, яка забезпечує нескінченний час роботи акумулятора. Новинка дозволяє переглядати маршрутні точки, відстежувати місцеположення та знаходити зворотний шлях на чіткому 2,2-дюймовому дисплеї.
Читати далі

Встановлено рекорд України «Найдовша дистанція забігу жінки з дитиною у візку»

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 3043
Встановлено рекорд України Найдовша дистанція забігу жінки з дитиною у візку29 жовтня відбувся забіг «Не зупиняйся». Неймовірна Вікторія Співаковська пробігла марафон зі своєю донькою у візочку з результатом 04:10:45!
Читати далі