Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Навіоніка - генеральний партнер Чемпіонату «Полтавська Битва 2021»

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 40
Полтавська Битва 2021 - Чемпіонат Полтавської області з ловлі хижої риби з човнаКомпанія «Навіоніка», офіційний дистриб'ютор Lowrance в Україні, стала генеральним партнером Відкритого Чемпіонату Полтавської області з ловлі хижої риби з човна «Полтавська Битва 2021». Турнір відбувся в останні вихідні березня на базі відпочинку «Берег». Переможці отримали HOOK Reveal 7 і HOOK Reveal 5.
Читати далі

Garmin анонсує педалі Rally

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 44
Педалі Garmin RallyКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала серію датчиків потужності Rally™. Спеціально розроблені компактні педалі вимірюють загальну потужність, каденс та вдосконалену велодинаміку, включаючи розподіл потужності лівої/ правої ноги, фазу потужності та багато іншого у будь-якій поїздці — від шосе до гір чи гравію.
Читати далі

Перший етап UFL 2021

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 49
Перший етап Української Рибальської Ліги UFL 2021 Компанія «Навіоніка», офіційний дистриб'ютор Lowrance в Україні, виступила спонсором турніру UFL 2021. Перший етап Української Рибальської Ліги (UFL) 2021 відбувся 17-20 березня на Кременчуцькму водосховищі на території готельного комплексу «Perlyna Resotr» (Черкаська область).
Читати далі

Garmin анонсувала GPS-навігатор Tread для автомотоспорту

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 36
GPS-навігатор Garmin Tread для автомотоспортуКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала GPS-навігатор Tread, розроблений спеціально для квадроциклів та снігоходів. Навігатор захищений від впливу вологи та бруду за стандартом IPX7, а його великий сенсорний екран 5,5" забезпечує зручне користування у рукавицях.
Читати далі

Garmin анонсує серію мультиспортивних GPS-годинників Enduro

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 237
Garmin EnduroКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала GPS-годинники для спортсменів Enduro, головною особливістю якої стала ультрависока енергоефективність. Enduro оснащений склом Power Glass, яке дозволяє йому підзаряджатись від сонця, щоб подовжити час роботи батареї до 65 днів. Вбудовані енергозберігаючі режими з користувацькими налаштуваннями забезпечують ще більше часу для безперервної роботи.
Читати далі

Garmin анонсує мініатюрні годинники Lily з функціями спостереження за здоров’ям

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 2274
Garmin LilyКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала мініатюрні жіночі смарт-годинники Lily з розширеним комплексом функцій для контролю здоров'я та інтелектуальними повідомленнями. До колекції Lily увійшли 6 моделей, кожна з яких має захисне скло з унікальним візерунком.
Читати далі

Garmin запровадила інтеграцію додатків Garmin Connect™ і Tacx®

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 180
Garmin запровадила інтеграцію додатків Garmin Connect™ і Tacx®Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила про початкову інтеграцію додатків Garmin Connect™ і Tacx® на смартфонах, планшетах та настільних комп’ютерах. Єдиний обліковий запис дозволить райдерам відстежувати свої тренування у приміщенні з повним комплексом даних в одному місці, не переключаючись між різними додатками.
Читати далі

Новий сонар надвисокої чіткості Lowrance ActiveTarget Live Sonar

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 345
Lowrance анонсує  новий сонар надвисокої чіткості ActiveTargetКомпанія Lowrance, лідер у сфері ехолокаційних технологій та морської навігації з 1957 року, нещодавно представила нову ехолокаційну систему надвисокої роздільної здатності Lowrance Live Sonar ActiveTarget™, яка забезпечує першокласні функціональні можливості ехолота для мультифункціональних дисплеїв HDS LIVE та HDS Carbon.
Читати далі

Верховна Рада зобов'язує судна внутрішнього плавання бути обладнаними системами АІС

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 1063
Верховна Рада зобов'язує судна внутрішнього плавання бути обладнаними системами АІСНещодавно Верховна Рада України підтримала проект Закону «Про внутрішній водний транспорт» (№1182-1-д), що визначає правові, економічні та організаційні засади діяльності внутрішнього водного транспорту.
Читати далі

Garmin запровадила функцію спостереження за вагітністю для своїх годинників

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 314
Функція спостереження за вагітністю для годинників GarminКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, запровадила функцію спостереження за вагітністю для своїх годинників. Функція дозволить майбутнім мамам, які користуються Garmin, зручно відстежувати стислі характеристики вагітності включно з показниками здоров'я та фізичної активності.
Читати далі

Фінальний етап UFL 2020

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 295
Фінальний етап етап UFL 2020 Компанія «Навіоніка», офіційний дистриб'ютор Lowrance в Україні, виступила спонсором турніру UFL 2020. Фінальний етап Української Рибальської Ліги (UFL) 2020 відбувся 11-13 листопада 2020 року на р. Дніпро, на території готельно-ресторанного комплексу "Панорама" (Херсонська область).
Читати далі

Garmin анонсує нову серію комбінованих ехолотів GPSMAP x3

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 314
Garmin  анонсує  нову серію комбінованих ехолотів GPSMAP x3Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала комбіновані ехолоти GPSMAP x3 з дисплеями підвищеної чіткості та більшою кількістю преміум функцій, які легко інтегруються в морську систему Garmin.
Читати далі

Garmin анонсує закидний ехолот Striker Cast

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 3001
Garmin анонсує закидний ехолот Striker CastКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала Striker Cast – компактний закидний ехолот, що підключається до смартфона або планшета. Просто закиньте його у місце, де сьогодні клює риба – з берега, причалу або з кайака – і переглядайте високочітке зображення риби та структури у безкоштовному додатку STRIKER Cast, сумісному з пристроями Apple® та Android™.
Читати далі

Garmin анонсує нові ехолоти Garmin Striker Vivid

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 2743
Garmin анонсує нові ехолоти Garmin Stiker VividКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала нову серію ехолотів Striker Vivid з сучасними ехолокаційними технологіями та вдосконаленими дисплеями з додатковими кольоровими палітрами. Новинки забезпечують ще легший пошук об'єктів та перегляд підводного середовища.
Читати далі

Розпочніть гру разом з годинником Garmin Instinct Esports!

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 186
Garmin Instinct EsportsКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала годинник Garmin Instinct Esports, який має спеціальний профіль для комп'ютерного спорту і дозволяє користувачам відстежувати, аналізувати та передавати свої біометричні показники під час гри.
Читати далі

Garmin анонсує нове покоління годинників для дайвінгу Descent Mk2

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 212
Garmin Descent Mk2Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала нову екосистему пристроїв для дайвінгу, до якої увійшли преміальні годинники Descent Mk2, Descent Mk2i та передавач Descent T1.
Читати далі

Garmin в Україні – офіційний хронометрист на сьомому Frankivsk Half Marathon

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 320
Frankivsk Half Marathon 2020Вітаємо усіх фінішерів Frankivsk Half Marathon, який відбувся 11 жовтня в Івано-Франківську. Цього року близько 1000 учасників взяли участь у забігу на 21 км, 10 км, 5 км і 2 км.
Читати далі

Компанія Garmin пропонує багатосмуговий GPS-приймач з частотами L1 та L5

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 189
антена Garmin GPS 24xdКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала морську антену GPS 24xd з багатосмуговим GPS. Новинка використовує частоти L1 і L5, а також підтримку декількох супутникових навігаційних систем, що забезпечує користувачів найточнішими даними місця розташування і напрямку руху навіть на малих швидкостях судна.
Читати далі

Оновлені смарт-ваги Garmin Index S2

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 209
смарт-ваги Garmin Index S2Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала оновлену модель інтелектуальних вагів Index S2 з суттєво покращеною точністю, функцією графіка тенденцій коливання ваги, оновленим дизайном та великою кількістю біометричних даних.
Читати далі

Garmin D2 Air: потужний авіаційний годинник

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 498
Garmin D2 Air: потужний авіаційний годинникКомпанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала новинку для пілотів – розумний GPS-годинник D2 Air з потужними авіаційними функціями у тонкому корпусі з сенсорним AMOLED екраном. Годинник містить корисні функції та інструменти для планування польотів.
Читати далі