Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Статті

Двадцять років бігу з Garmin

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 204
Двадцять років бігу з Garmin - історія годинників ForerunnerКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, відзначає 20-ту річницю випуску бігових годинників та ділиться результатами бігових досягнень за 20 років.
Читати далі

Створи власний пункт незламності!

з Статті про зарядні пристрої
Перегляди: 175
Як я можу забезпечити себе електрикою без паливного генератора?Багато хто в цей час, у зв’язку з нестабільним електропостачанням, ставить собі питання: "Як я можу забезпечити себе електрикою без паливного генератора?" Спробуємо стисло і доступно розглянути це питання.
Читати далі

Технологія SatIQ від Garmin: довший час роботи батареї зі збереженням точності відстеження

з Статті про навігацію
Перегляди: 648
Технологія SatIQ від GarminТехнологія SatIQ подовжує час роботи акумулятора, забезпечуючи при цьому точність багатосмугової технології GPS під час вашої активності. Вона працює у фоновому режимі, автоматично вибираючи правильний супутниковий режим для вашого середовища.
Читати далі

Сумісність велотренажерів TACX з годинниками та велокомп’ютерами Garmin

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 923
Сумісність велотренажерів TACX з годинниками та велокомп’ютерами GarminЧи знали ви, що деякі велотренажери Tacx можна підключити до вашого годинника чи велокомп’ютера Garmin? Це дає змогу подолати свої улюблені маршрути, заняття або тренування, не виходячи з дому.
Читати далі

Огляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745 від ПростОбзор

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 1336
Огляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745 від ПростОбзорОгляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745, порівняння з годинниками Forerunner 245 Music та Forerunner 945, особливості, характеристики, переваги та недоліки кожної з моделей від ProstObzor.
Читати далі

Огляд та тести годинника Garmin Venu Sq Music від ПростОбзор

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 900
Огляд та тести годинника Garmin Venu Sq Music від ПростОбзорОгляд годинника Garmin Venu Sq Music Edition від ProstObzor.

"Майже місяць я жив з годинником Garmin Venu Sq Music Edition, тренувався з ними (пробіжки, кросфіт, плавання, ходьба), проводив порівняльні тести. Інформації накопичилося дуже багато, тому поспішаю поділитися нею з Вами!"
Читати далі

Точність показників оптичного та нагрудного датчиків серцевого ритму

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 2099
Точність показників оптичного та нагрудного датчиків серцевого ритму GarminПринципи роботи та збору даних у оптичних і нагрудних датчиків суттєво відрізняються. Усі оптичні вбудовані датчики зчитують пульс завдяки світлодіодам, що випромінюють світло та вимірюють кількість розсіяного кровотоком світла. Нагрудні датчики вимірюють електричну активність серцевого м’яза, що є першопричиною пульсу.
Читати далі

Огляд про нагрудні пульсометри Garmin

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 5478
Огляд про нагрудні пульсометри GarminHRM – це абревіатура від Heart Rate Monitor, що перекладається українською як датчик частоти пульсу / пульсометр. У даному матеріалі ми розглянемо різницю між нагрудними пульсометрами Garmin HRM-Swim, HRM-Run, HRM-Tri та HRM-Dual. Ці датчики у своїх назвах містять підказки, для чого найліпше пристосовані.
Читати далі

Правила виміру рівня насичення киснем крові пристроями Garmin

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 1612
датчик PulseOxУ зв’язку зі зростанням рівня захворюваності на вірус COVID-19 у світі, ми спостерігаємо підвищений попит на електроніку Garmin з пульсоксиметром (функцією вимірювання рівня насичення киснем крові датчиком PulseOx).
Читати далі

Garmin Overlander для навігації по бездоріжжю і не тільки

з Статті про навігацію
Перегляди: 2276
Garmin OverlanderЯкщо ви шукаєте універсальний GPS-навігатор, який би добре підходив для позашляхової, пішої та автомобільної навігації, тоді зверніть увагу на Garmin Overlander з великим 7-дюймовим екраном та деякими істотними перевагами, яких поки немає в інших навігаторах подібного призначення.
Читати далі