Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Статті

Створи власний пункт незламності!

з Статті про зарядні пристрої
Перегляди: 70
Як я можу забезпечити себе електрикою без паливного генератора?Багато хто в цей час, у зв’язку з нестабільним електропостачанням, ставить собі питання: "Як я можу забезпечити себе електрикою без паливного генератора?" Спробуємо стисло і доступно розглянути це питання.
Читати далі

Технологія SatIQ від Garmin: довший час роботи батареї зі збереженням точності відстеження

з Статті про навігацію
Перегляди: 421
Технологія SatIQ від GarminТехнологія SatIQ подовжує час роботи акумулятора, забезпечуючи при цьому точність багатосмугової технології GPS під час вашої активності. Вона працює у фоновому режимі, автоматично вибираючи правильний супутниковий режим для вашого середовища.
Читати далі

Сумісність велотренажерів TACX з годинниками та велокомп’ютерами Garmin

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 751
Сумісність велотренажерів TACX з годинниками та велокомп’ютерами GarminЧи знали ви, що деякі велотренажери Tacx можна підключити до вашого годинника чи велокомп’ютера Garmin? Це дає змогу подолати свої улюблені маршрути, заняття або тренування, не виходячи з дому.
Читати далі

Огляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745 від ПростОбзор

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 994
Огляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745 від ПростОбзорОгляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745, порівняння з годинниками Forerunner 245 Music та Forerunner 945, особливості, характеристики, переваги та недоліки кожної з моделей від ProstObzor.
Читати далі

Огляд та тести годинника Garmin Venu Sq Music від ПростОбзор

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 719
Огляд та тести годинника Garmin Venu Sq Music від ПростОбзорОгляд годинника Garmin Venu Sq Music Edition від ProstObzor.

"Майже місяць я жив з годинником Garmin Venu Sq Music Edition, тренувався з ними (пробіжки, кросфіт, плавання, ходьба), проводив порівняльні тести. Інформації накопичилося дуже багато, тому поспішаю поділитися нею з Вами!"
Читати далі

Точність показників оптичного та нагрудного датчиків серцевого ритму

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 1910
Точність показників оптичного та нагрудного датчиків серцевого ритму GarminПринципи роботи та збору даних у оптичних і нагрудних датчиків суттєво відрізняються. Усі оптичні вбудовані датчики зчитують пульс завдяки світлодіодам, що випромінюють світло та вимірюють кількість розсіяного кровотоком світла. Нагрудні датчики вимірюють електричну активність серцевого м’яза, що є першопричиною пульсу.
Читати далі

Огляд про нагрудні пульсометри Garmin

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 5255
Огляд про нагрудні пульсометри GarminHRM – це абревіатура від Heart Rate Monitor, що перекладається українською як датчик частоти пульсу / пульсометр. У даному матеріалі ми розглянемо різницю між нагрудними пульсометрами Garmin HRM-Swim, HRM-Run, HRM-Tri та HRM-Dual. Ці датчики у своїх назвах містять підказки, для чого найліпше пристосовані.
Читати далі

Правила виміру рівня насичення киснем крові пристроями Garmin

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 1486
датчик PulseOxУ зв’язку зі зростанням рівня захворюваності на вірус COVID-19 у світі, ми спостерігаємо підвищений попит на електроніку Garmin з пульсоксиметром (функцією вимірювання рівня насичення киснем крові датчиком PulseOx).
Читати далі

Garmin Overlander для навігації по бездоріжжю і не тільки

з Статті про навігацію
Перегляди: 2153
Garmin OverlanderЯкщо ви шукаєте універсальний GPS-навігатор, який би добре підходив для позашляхової, пішої та автомобільної навігації, тоді зверніть увагу на Garmin Overlander з великим 7-дюймовим екраном та деякими істотними перевагами, яких поки немає в інших навігаторах подібного призначення.
Читати далі

Найлегші алюмінієві човни Marine. Огляд від Юрія Орлова

з Риболовля
Перегляди: 1927


Юрій Орлов тестує алюмінієвий човен Marine 12M.
Marine - це чеські човни, зроблені за американською технологією з авіаційного алюмінію. Човен Marine 12M важить всього 52 кг. Одна людина, без сторонньої допомоги може розмістити човен на даху автомобіля.
Читати далі

Огляд Garmin Instinct від ПростОбзор

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 2018
Огляд Garmin Instinct від ПростОбзорОгляд Garmin Instinct від ProstObzor

"У цьому огляді я розповім про Garmin Instinct, поділюся своїм особистим досвідом використання, розповім про свої тренування та поясню, чим саме відрізняється Instinct від іншого відомого годинника Garmin: Fenix, Forerunner, Vivoactive".
Читати далі

5 вагомих причин віддати перевагу Deeper

з Риболовля
Перегляди: 746
5 вагомих причин віддати перевагу DeeperЕхолот Deeper – це, мабуть, самий універсальний скануючий пристрій для риболовлі на сьогоднішній день. Вам потрібен тільки один девайс для різних видів риболовлі - з берега, човна або байдарки, на льоду - Deeper впорається з будь-якими умовами. Однією з головних переваг є його портативність - він легко поміщається в кишеню і важить менше 100 г.
Читати далі

Смартфон или GPS-навигатор?

з Статті про навігацію
Перегляди: 4014
Смартфон или GPS-навигатор?Телефон уже давно перестал быть устройством исключительно для выполнения вызовов и передачи сообщений. Однако производители электроники не отказываются от узкоспециализированных устройств, ведь существует достаточное количество нюансов или условий, когда смартфон не решит всех ваших задач. На данном примере мы хотели бы показать разницу между смартфонами и туристическими GPS-навигаторами Garmin именно на природе, например в походе, где надежность девайса крайне важна.
Читати далі

Бренд-амбасадор Garmin Григорій Сундук про Нью-Йоркський марафон

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 2457
Григорій Сундук пробіг NYC MarathonЗ розповіді Григорія ви дізнаєтеся кілька цікавих фактів - в чому особливість Нью-Йоркського марафону, як не запізнитися на старт, як заощадити на їжі, чому Гриша відбирав воду у дітей і багато іншого.
Читати далі

SonarChart™ Live - унікальна технологія від Navionics для створення батіметрічних карт

з Риболовля
Перегляди: 6335
SonarChart Live - унікальна технологія від NavionicsСтаття Володимира Сторожика про технологію SonarChart Live від Navionics, що дозволяє створювати персональні батиметричні HD карти і накладати їх поверх основної карти.
Читати далі

Ехолот Deeper PRO Plus - помічник поплавочника

з Риболовля
Перегляди: 3868
Ехолот Deeper PRO+ для поплавкової риболовліСтаття Андрія Каштанова, deepersonar.com
Для поплавковою лову, яким я зазвичай займаюся, закидний ехолот DEEPER SONAR PRO PLUS на 100% вирішує завдання вибору місця лову, а значить, зменшує фінансові витрати (на те ж підгодовування) і економить безцінний час для риболовлі.
Читати далі