Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Статті

Сумісність велотренажерів TACX з годинниками та велокомп’ютерами Garmin

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 625
Сумісність велотренажерів TACX з годинниками та велокомп’ютерами GarminЧи знали ви, що деякі велотренажери Tacx можна підключити до вашого годинника чи велокомп’ютера Garmin? Це дає змогу подолати свої улюблені маршрути, заняття або тренування, не виходячи з дому.
Читати далі

Огляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745 від ПростОбзор

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 824
Огляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745 від ПростОбзорОгляд спортивних годинників Garmin Forerunner 745, порівняння з годинниками Forerunner 245 Music та Forerunner 945, особливості, характеристики, переваги та недоліки кожної з моделей від ProstObzor.
Читати далі

Огляд та тести годинника Garmin Venu Sq Music від ПростОбзор

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 604
Огляд та тести годинника Garmin Venu Sq Music від ПростОбзорОгляд годинника Garmin Venu Sq Music Edition від ProstObzor.

"Майже місяць я жив з годинником Garmin Venu Sq Music Edition, тренувався з ними (пробіжки, кросфіт, плавання, ходьба), проводив порівняльні тести. Інформації накопичилося дуже багато, тому поспішаю поділитися нею з Вами!"
Читати далі

Точність показників оптичного та нагрудного датчиків серцевого ритму

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 1773
Точність показників оптичного та нагрудного датчиків серцевого ритму GarminПринципи роботи та збору даних у оптичних і нагрудних датчиків суттєво відрізняються. Усі оптичні вбудовані датчики зчитують пульс завдяки світлодіодам, що випромінюють світло та вимірюють кількість розсіяного кровотоком світла. Нагрудні датчики вимірюють електричну активність серцевого м’яза, що є першопричиною пульсу.
Читати далі

Огляд про нагрудні пульсометри Garmin

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 5153
Огляд про нагрудні пульсометри GarminHRM – це абревіатура від Heart Rate Monitor, що перекладається українською як датчик частоти пульсу / пульсометр. У даному матеріалі ми розглянемо різницю між нагрудними пульсометрами Garmin HRM-Swim, HRM-Run, HRM-Tri та HRM-Dual. Ці датчики у своїх назвах містять підказки, для чого найліпше пристосовані.
Читати далі

Правила виміру рівня насичення киснем крові пристроями Garmin

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 1401
датчик PulseOxУ зв’язку зі зростанням рівня захворюваності на вірус COVID-19 у світі, ми спостерігаємо підвищений попит на електроніку Garmin з пульсоксиметром (функцією вимірювання рівня насичення киснем крові датчиком PulseOx).
Читати далі

Garmin Overlander для навігації по бездоріжжю і не тільки

з Статті про навігацію
Перегляди: 2067
Garmin OverlanderЯкщо ви шукаєте універсальний GPS-навігатор, який би добре підходив для позашляхової, пішої та автомобільної навігації, тоді зверніть увагу на Garmin Overlander з великим 7-дюймовим екраном та деякими істотними перевагами, яких поки немає в інших навігаторах подібного призначення.
Читати далі

Найлегші алюмінієві човни Marine. Огляд від Юрія Орлова

з Риболовля
Перегляди: 1735


Юрій Орлов тестує алюмінієвий човен Marine 12M.
Marine - це чеські човни, зроблені за американською технологією з авіаційного алюмінію. Човен Marine 12M важить всього 52 кг. Одна людина, без сторонньої допомоги може розмістити човен на даху автомобіля.
Читати далі

Огляд Garmin Instinct від ПростОбзор

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 1841
Огляд Garmin Instinct від ПростОбзорОгляд Garmin Instinct від ProstObzor

"У цьому огляді я розповім про Garmin Instinct, поділюся своїм особистим досвідом використання, розповім про свої тренування та поясню, чим саме відрізняється Instinct від іншого відомого годинника Garmin: Fenix, Forerunner, Vivoactive".
Читати далі

5 вагомих причин віддати перевагу Deeper

з Риболовля
Перегляди: 689
5 вагомих причин віддати перевагу DeeperЕхолот Deeper – це, мабуть, самий універсальний скануючий пристрій для риболовлі на сьогоднішній день. Вам потрібен тільки один девайс для різних видів риболовлі - з берега, човна або байдарки, на льоду - Deeper впорається з будь-якими умовами. Однією з головних переваг є його портативність - він легко поміщається в кишеню і важить менше 100 г.
Читати далі

Смартфон или GPS-навигатор?

з Статті про навігацію
Перегляди: 3941
Смартфон или GPS-навигатор?Телефон уже давно перестал быть устройством исключительно для выполнения вызовов и передачи сообщений. Однако производители электроники не отказываются от узкоспециализированных устройств, ведь существует достаточное количество нюансов или условий, когда смартфон не решит всех ваших задач. На данном примере мы хотели бы показать разницу между смартфонами и туристическими GPS-навигаторами Garmin именно на природе, например в походе, где надежность девайса крайне важна.
Читати далі

Бренд-амбасадор Garmin Григорій Сундук про Нью-Йоркський марафон

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 2409
Григорій Сундук пробіг NYC MarathonЗ розповіді Григорія ви дізнаєтеся кілька цікавих фактів - в чому особливість Нью-Йоркського марафону, як не запізнитися на старт, як заощадити на їжі, чому Гриша відбирав воду у дітей і багато іншого.
Читати далі

SonarChart™ Live - унікальна технологія від Navionics для створення батіметрічних карт

з Риболовля
Перегляди: 6117
SonarChart Live - унікальна технологія від NavionicsСтаття Володимира Сторожика про технологію SonarChart Live від Navionics, що дозволяє створювати персональні батиметричні HD карти і накладати їх поверх основної карти.
Читати далі

Ехолот Deeper PRO Plus - помічник поплавочника

з Риболовля
Перегляди: 3815
Ехолот Deeper PRO+ для поплавкової риболовліСтаття Андрія Каштанова, deepersonar.com
Для поплавковою лову, яким я зазвичай займаюся, закидний ехолот DEEPER SONAR PRO PLUS на 100% вирішує завдання вибору місця лову, а значить, зменшує фінансові витрати (на те ж підгодовування) і економить безцінний час для риболовлі.
Читати далі

Примеры реальных эхограмм

з Риболовля
Перегляди: 835

Давайте попробуем внимательно рассмотреть копии эхограмм, сделанных в реальных условиях с жидкокристаллического экрана сонара Lowrance X-85. Этот эхолот имеет передатчик мощностью 3000Вт, экран с разрешением 240х240 пикселей и рабочую частоту 192кГц. Как и любой из эхолотов он способен выдавать показания в метрической системе ( длина - метры, скорость - км\час, температура - градусы Цельсия). Но так как испытания проходили в США, то сонар был настроен для выдачи показаний глубины в футах. Ниже мы на примере двух эхограмм выделим наиболее важные для рыболова объекты - поверхностный шум, окантовку серой полосой, придонную структуру и, конечно же, эхосигналы от рыб, имеющие характерную дугообразную форму.

Читати далі

Обзор Garmin Forerunner 735XT. Начало

з Огляди спортивних гаджетів, годинників Garmin
Перегляди: 2301
Обзор Garmin Forerunner 735XT.от DC RainmakerНа сайте garmin.ua выложен обзор Forerunner 735XT от DC Rainmaker. В первой части обзора речь пойдет о комплектации, сравнение c другими моделями на рынке, и о режимах "Триатлон", "Бег", "Велосипед", "Плавание".
Читати далі