Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin представляє нову серією навігаторів для вантажівок dezl OTR

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 44
Garmin dezl OTR610/710/810/1010Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала вихід нових навігаторів для вантажівок dēzl™ OTR610/710/810/1010, створених покращити життя на дорозі для професійних водіїв вантажівок. Нові навігатори мають сенсорні екрани з високою роздільною здатністю розміром 6, 7, 8 та 10 дюймів.
Читати далі

Garmin анонсує Edge 1040 Solar — перший велокомпьютер з підзарядкою від сонця

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 109
Garmin анонсує Edge 1040 Solar — перший велокомпьютер з підзарядкою від сонцяКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала свій найсучасніший велонавігатор з функцією підзарядки від сонця Edge® 1040 Solar. Тепер велоперегонники можуть розраховувати на ще більший час для поїздок поміж зарядками — до 100 годин у режимі економії заряду батареї.
Читати далі

Компанія Garmin анонсувала Forerunner® 955 Solar — перший розумний годинник для бігу та тріатлону з підзарядкою від сонця

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 55
Компанія Garmin анонсувала Forerunner® 955 Solar — перший розумний годинник для бігу та тріатлону з лінзою Power Glass™ для підзарядки від сонцяКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала Forerunner® 955 Solar — перший розумний годинник для бігу та тріатлону з лінзою Power Glass™ для підзарядки від сонця, доповнений низкою інноваційних метрик для бігунів. Модель забезпечує до 20 днів автономної роботи в режимі розумного годинника та до 49 годин у режимі з активованим GPS.
Читати далі

Garmin анонсує до Міжнародного дню бігу нову серію бігових годинників Forerunner 255

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 723
Garmin анонсує до Міжнародного дню бігу нову серію бігових годинників Forerunner 255Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила до Міжнародного дню бігу нову серію бігових годинників Forerunner 255 з GPS, повною підтримкою тріатлону, новими тренувальними метриками, розширеними функціями розумного годинника.
Читати далі

Garmin анонсує велорадар заднього огляду Varia RCT715

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 95
Garmin анонсує велорадар заднього огляду Varia RCT715Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила Varia™ RCT715 – велосипедний радар заднього огляду з вбудованим відеореєстратором та задньою фарою.
Читати далі

У продажу з'явилися супутникові комунікатори Garmin inReach Mini 2

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 129
У продажу з'явився комунікатор Garmin inReach Mini 2Компанія «Навіоніка» повідомляє про надходження у продаж нових супутникових комунікаторів Garmin - inReach Mini 2. Створені для підтримки любителів активного відпочинку будь-якого рівня, Garmin inReach Mini 2 забезпечують до 30 днів автономної роботи, доступ до екстрених служб і покращене відстеження місцезнаходження.
Читати далі

У продажу з'явилася оновлена серія годинників Garmin Instinct

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 352
У продажу з'явилася оновлена серія годинників Garmin Instinct 2Компанія «Навіоніка» повідомляє про надходження у продаж нових годинників Garmin - Instinct 2. Оновлені годинники Instinct 2 створені відповідно до військового стандарту 810 для захисту від ударів та впливу температур, а також витримують занурення на глибини до 100 метрів.
Читати далі

Оновлена серія Garmin quatix 7 для мореплавців, риболовів та яхтсменів

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 124
Garmin оновила серію годинників Garmin quatix 7Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, нещодавно представила оновлену серію преміальних годинників quatix® 7, спеціально створених для людей, чиє життя пов'язане з водою. Новинки пропонують декілька додаткових функцій для мореплавців з ще більшим спектром можливостей інтеграції з бортовим обладнанням. Це й управління багатофункціональними дисплеями (MFD), повідомлення про переміщення якоря і не тільки.
Читати далі

Garmin анонсує новий фітнес-трекер vivosmart 5

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 114
Garmin анонсує новий фітнес-трекер vivosmart 5Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала vivosmart® 5 — найсучасніший та легкий у користуванні розумний фітнес-трекер, створений для користувачів, які шукають просте рішення для контролю здоров'я і спортивної форми.
Читати далі

Garmin анонсувала авіаційний смарт-годинник D2 Mach 1 з яскравим AMOLED дисплеєм

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 95
Авіаційний годинник Garmin D2 Mach 1Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала авіаційний смарт-годинник D2™ Mach 1. Цей преміальний смарт-годинник із класичним стилем та яскравим сенсорним AMOLED-дисплеєм пропонує передові інструменти для польотів, а також функції здоров’я та фітнесу, які покращують життя пілота.
Читати далі

Garmin анонсує годинники Descent G1 Solar для підводного плавання

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 159
Годинники для дайвінгу Garmin Descent™ G1 SolarКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила про вихід серії годинників для дайвінгу Descent™ G1 до якої увійшли дві версії G1 Solar, що підзаряджаються від сонця. Новинки отримали інноваційну технологію занурення, функції цілодобового стеження за станом здоров’я, інтелектуальні функції, міцний корпус, сміливий дизайн та опціональну підзарядку від сонця в моделях Solar.
Читати далі

Garmin анонсує трансд’юсер LiveScope Plus з покращеним розділенням цілей

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 704
Garmin анонсує трансдюсер LiveScope Plus з покращеним розділенням цілейКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує оновлену систему сканування в реальному часі LiveScope™ Plus з покращеним на 35% розділенням цілей, ще більшою роздільною здатністю та меншим рівнем шуму.
Читати далі

Слідкуйте за своїм собакою довше за допомогою нових GPS-нашийників від Garmin

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 1214
Garmin анонсувала оновлені GPS-трекери для собак TT 15X і T 5XКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує оновлені нашийники з GPS для собак TT™ 15X і T 5X, що використовуються спільно з сумісними навігаторами для стеження Alpha® або Astro®. GPS-трекери TT 15X і T 5X забезпечують до 80 годин роботи від одного заряду.
Читати далі

Відео «Риба не зможе сховатись від вас, якщо у вас обладнання Lowrance»

Батьківська категорія: Блог
Перегляди: 672


Бийте рекорди по кількості трофеїв, бачачи все, що відбувається під водою з ехолотом Lowrance, екран якого демонструє ультрачіткі зображення. Переміщайтесь на воді, неначе привид - швидко та непомітно, завдяки топовому троллінговому мотору Lowrance Ghost.
Читати далі

Garmin анонсує Instinct 2 dēzl Edition, створений спеціально для водіїв вантажівок

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 493
Garmin підтримує здоров’я далекобійників і додає більше зручності у дорозі з розумним годинником Instinct 2 – dēzl Edition, створеним спеціально для водіїв вантажівокКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує Instinct 2 – dēzl Edition смарт годинник для професійних водіїв-далекобійників, які прагнуть вести більш здоровий спосіб життя у дорозі та мати під рукою більше інтелектуальних функцій.
Читати далі

Відео «Готуємось до риболовного сезону з Lowrance!»

Батьківська категорія: Блог
Перегляди: 569


Створіть інноваційну риболовну систему на борту свого катера виключно під свої вимоги. Lowrance гарантує якість та довговічність кожного свого вироба та аксесуара.
Читати далі

Garmin представила нову серію мультиспортивних годинників Instinct 2

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 524
Garmin представила нові Instinct 2Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує оновлену серією мультиспортивних годинників Instinct - Garmin Instinct 2. Оновлені моделі лінійки Instinct 2 пропонують два варіанти розміру – традиційний з діаметром 45 мм та більш компактний Instinct 2S діаметром 40 мм для користувачів з тонкішим зап'ястком.
Читати далі

Garmin анонсує новий Garmin inReach Mini 2

Батьківська категорія: Новини
Перегляди: 738
Garmin анонсує новий Garmin inReach Mini 2Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представляє новий легкий комунікатор inReach Mini 2 з двосторонньою текстовою комунікацією та функцією сигнал SOS. Створений для підтримки любителів активного відпочинку будь-якого рівня, Garmin inReach Mini 2 забезпечує до 30 днів автономної роботи, доступ до екстрених служб і покращене відстеження місцезнаходження.
Читати далі