Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує педалі Rally

Батьківська категорія: Архів новин
Перегляди: 527
Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала серію датчиків потужності Rally™.

Вимірювачі потужності Rally з датчиками, розміщеними в педалях, забезпечують надійні й точні дані під час кожної тренувальної сесії. За допомогою подвійних датчиків Rally RK200, Rally RS200 та Rally XC200 велосипедисти можуть бачити показники даних правої та лівої ніг незалежно. Вимірюючи каденс, загальну потужність, розподіл потужності лівої/ правої ноги та вдосконалену велодинаміку, подвійні датчики показують велосипедистам, як і де вони виробляють потужність, щоб допомогти їм зрозуміти їхні сильні та слабкі сторони та покращити педалювання. Вони також відстежують час, проведений сидячи і стоячи, щоб гонщики могли оцінити ефективність позиції та прикладання зусилля на педалі для забезпечення належного положення шипів.

Garmin анонсує датчики потужності Rally

Педалі Garmin Rally пропонуються у комплектах з одним і двома датчиками:

  • Rally RS100 і Rally RS200 розроблені для шосейних велосипедів і сумісні з шипами SHIMANO SPD-SL;
  • Rally XC100 і Rally XC200 розроблені для кроскантрійних велосипедів і сумісні з шипами SHIMANO SPD;
  • Rally RK100 і Rally RK200 розроблені для шосейних велосипедів і сумісні з шипами LOOK KEO.


Garmin анонсує датчики потужності Rally

Ці педалі встановлюються так само як будь-які інші, їх можна швидко міняти між велосипедами. Rally забезпечують до 120 годин автономної роботи, що дозволяє гонщикам тренуватися тижнями або, навіть, місяцями. Щоб велосипедисти їздили цілий рік по шосе та бездоріжжю, осі педалей передбачають легку заміну між різними корпусами педалей Rally.1

1Комплект корпусу педалей продається окремо.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".