Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Brunswick придбає Navico

Батьківська категорія: Архів новин
Перегляди: 412
Компанія «Навіоніка» повідомляє про завершення угоди купівлі компанії Navico американською корпорацією Brunswick Corporartion. Вартість купівлі оцінена в 1,05 млрд доларів.

"Після потужного періоду зростання ми дуже раді приєднатися до сім'ї Brunswick, щоб ще більше посилити наші пропозиції та підтримати наших клієнтів". сказав Knut Frostad (Кнут Фростад), президент та генеральний директор Navico. «Від імені всіх у Navico ми не можемо дочекатися, коли почнемо нашу подорож із Brunswick та поділимося своєю пристрастю та відданістю своїй команді. Спільно працюючи, ми зможемо забезпечити унікальний та інтегрований досвід клієнтів ".

Brunswick була заснована у 1845 році, спеціалізувалася на виготовленні більярдних столів та була лідером ринку в цій галузі. Наприкінці 20-го століття компанія почала займатися виробництвом яхт і човнів, а з 2020 року оголосила про нову стратегію розвитку бізнесу – виключно морський напрямок.

Окрім групи брендів Navico, до корпорації Brunswick входять таки торгові марки, як Mercury Marine, MotorGuide, Sea Ray, Bayliner, Lowe Boats та ін.

Завершення угоди купівлі компанії Navico американською корпорацією Brunswick Corporartion