Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Нові підсилювачі звуку від Fusion серії Apollo для морських аудіосистем

Батьківська категорія: Архів новин
Перегляди: 1778
Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала випуск підсилювачів звуку серії Apollo™ від Fusion® Entertainment для морських стереосистем і динаміків Fusion з підтримкою цифрової обробки сигналів Fusion (DSP). Потужні новинки Apollo роблять звук вражаючи чітким без жодних спотворень, забезпечуючи для вас найкращі враження від перебування на воді.

Нові підсилювачі звуку від Fusion серії Apollo для морських аудіосистем

Нова серія:

  • MS-AP12000 - 1-канальний підсилювач (моноблок)
  • AP-DA214 - 2-канальний підсилювач
  • MS-AP41200 - 4-канальний підсилювач
  • MS-AP61800 - 6-канальний підсилювач
  • MS-AP82400 - 8-канальний підсилювач

Підсильте враження із більшою потужністю та кращим звуком

Завдяки потужності 150 Вт RMS на кожному каналі, наявності режиму високої потужності та меншому коефіцієнту сумарного гармонічного спотворення (THD) підсилювачі серії Apollo забезпечують чіткіший звук на воді, а також оптимізують його для кожної окремої зони. Більш того, вони забезпечують додатковий захист для морських стереосистем та динаміків Fusion, а також мають захист від займання.

Просте встановлення та налаштування

В комплекті з кожним пристроєм Apollo поставляється набір кронштейнів для швидкого й легкого монтажу. Функція Easy Tune, своєю чергою, максимально спрощує процес налаштування. Завдяки бездротовому з'єднанню Fusion-Link™ точні налаштування складних параметрів звуку більше не є проблемою, яка потребує допомоги сторонніх експертів. Просто оберіть відповідні аудіопрофілі DSP у програмі Fusion-Link, синхронізуйте та оптимізуйте відтворення звуку на підсилювачі Apollo прямо з мобільного пристрою.

Створені для довгострокової експлуатації

Завдяки фірмовому дизайну Fusion True-Marine з високим рівнем захисту від зовнішніх чинників, на кшталт соляного туману, води та УФ випромінювання, підсилювачі серії Apollo справно служитимуть вам сезон за сезоном, навіть у складних морських умовах. Тонкий алюмінієвий корпус з білим порошковим покриттям додає сучасної естетики будь-якому човну.

Нові підсилювачі звуку Fusion Apollo для морських аудіосистем

На додаток до 1-, 4-, 6- та 8-канальних моделей підсилювачів, серія Apollo пропонує 2-канальний підсилювач Apollo AP-DA214 для зон, які не увійшли до загальної системи підсилювання.Він може встановлюватись на човнах з бортовим живленням 12В та 24В та має компактний корпус, який легко впишеться в будь-яке місце на борту.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".