Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсувала GPS-навігатор Tread для автомотоспорту

Батьківська категорія: Архів новин
Перегляди: 435
Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, анонсувала GPS-навігатор Tread для автомотоспорту.

GPS-навігатор Garmin Tread для автомотоспорту

Новий міцний навігатор Garmin Tread з сенсорним екраном 5,5” та попередньо завантаженими топографічними картами забезпечує новий рівень безпеки для шукачів пригод. Функція групового стеження Group Ride Radio для позашляхового транспорту, обмін даними місцеположення та текстовими повідомленнями дозволять користувачам залишатись на зв’язку із друзями навіть в умовах відсутності стільникової мережі.

Tread розроблений спеціально для квадроциклів та снігоходів, тому він легко витримує екстремальні температури, суворі погодні умови та складний рельєф. Навігатор захищений від впливу вологи та бруду за стандартом IPX7, а його екран забезпечує зручне користування у рукавицях.

Окрім самого навігатора Garmin представила зручний додаток Tread, який встановлюється на смартфон і дозволяє синхронізувати маршрутні точки, треки та маршрути з іншими пристроями, імпортувати та експортувати файли та переглядати прогнози погоди. Вбудований альтиметр, барометр, датчик нахилу та крену, компас та гіроскоп допоможуть здійснювати навігацію навіть в умовах найскладнішого рельєфу.

GPS-навігатор Garmin Tread для автомотоспорту

Також у навігаторі Tread передбачене сполучення з супутниковими комунікаторами inReach для двостороннього обміну повідомленнями, отримання прогнозів погоди та передачі сигналу SOS. При сполученні Tread з бездротовою камерою Garmin BC™ 40 ви можете переглядати зображення з камери на екрані навігатора. Супутниковий навігатор Tread легко встановлюється на ваш позашляховик або снігохід за допомогою кріплення з можливістю подачі живлення.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".