Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Оновлення функціоналу для Garmin Forerunner 245/245 Music/745/945

Батьківська категорія: Архів новин
Перегляди: 697
Компанія Garmin, лідер у сфері GPS-навігації, оновила програмне забезпечення для бігових годинників Forerunner 245/245 Music, Forerunner 745 та 945. Власники цих моделей годинників після безкоштовного оновлення програмного забезпечення у додатку Garmin Connect отримують доступ до таких популярних функцій як: точне вимірювання VO2 max, розширений моніторинг сну, анімовані тренування, таймер відпочинку та іншим сучасним функціям.

Оновлення функціоналу бігових годинників Garmin Forerunner

Завдяки оновленню спортсмени можуть скористатися наступними функціями:

  • Покращене вимірювання VO2 max: отримайте більш точний VO2 max при використанні профілю активності "біг" з урахуванням складності рельєфу місцевості.
  • Рівень отриманого напруження (RPE) та відчуттів: після тренування спортсмен може записати наскільки важко було впоратись з навантаженням та свої відчуття. Ці суб’єктивні дані завантажуються у Garmin Connect як частина діяльності. Функція RPE також доступна в моделях Forerunner 45 і Forerunner 45S.
  • Покращене визначення хвилин інтенсивності: дізнайтеся, як і коли нараховувались хвилини щоденного інтенсивного навантаження.

Додаткові оновлення для Forerunner 245 та Forerunner 245 Music включають:

Персоналізовані щоденні тренування. Ви можете отримувати рекомендації для щоденних бігових та велотренувань на основі історії ваших занять, відповідно до рівня вашої фізичної підготовки й часу відновлення.

Додаткові оновлення для Forerunner 745 та Forerunner 945 включають функції:

  • Розширена оцінка сну від компанії Firstbeat Analytics, включно з фазами сну.
  • Додаткові анімовані тренування на екрані годинника. Прості у виконанні силові та кардіотренування, йогу та пілатес можна завантажити з програми Garmin Connect й синхронізувати з годинником.
  • Таймер відпочинку. Новий додаток Ultrarun c таймером відпочинку дозволяє фіксувати час, проведений в пунктах надання допомоги.
  • «Спортивний вік», що розраховується на основі біологічного віку, рівня фізичної активності, частоти пульсу в стані спокою та індексу маси тіла (ІМТ) або процентного вмісту жиру в організмі.
Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".