Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Компанія Garmin отримала нагороду DAME Design Award 2021

Батьківська категорія: Архів новин
Перегляди: 574
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, отримала важливу міжнародну нагороду на виставці METSTRADE (м. Амстердам, Нідерланди). У категорії «Морська електроніка та морське програмне забезпечення» перемогу здобула система камер об'ємного огляду Garmin Surround View Camera System.

Виставка METSTRADE – це найбільша у світі торгова виставка обладнання, матеріалів і систем для морського відпочинку. Цього року проходить 16-18 листопада в Амстердамі.

Surround View Camera System Garmin отримала престижну премію DAME Design Award 2021

Garmin Surround View Camera System - це перша в галузі повністю інтегрована система камер, яка пропонує відеоспостереження в реальному часі з висоти пташиного польоту з оглядовістю на 360 градусів. Відеоканал із системи з шістьох камер підтримує функції доповненої реальності для ситуативної обізнаності. Такі функції як маркери відстані та візуальний бампер допомагають капітану бачити, коли доки чи інші об’єкти порушують заздалегідь встановлені межі бар’єру.О компанії «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р, ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".