Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Новини

Нова серія ехолотів Lowrance Eagle®

Перегляди: 187
Нова серія ехолотів Lowrance EagleКомпанія Lowrance® оголосила про запуск Eagle®, новинки в лінійці ехолотів та картплотерів початкового рівня. Завдяки новому вдосконаленому сонару з високою роздільною здатністю та технологією FishReveal™ і детальним картам C-MAP®, включаючи Genesis Live, Eagle є найдоступнішим рибопошуковим пристроєм Lowrance..
Читати далі

Garmin представляє велокомп'ютер преміум-класу Edge 1050

Перегляди: 255
Garmin представляє велокомп'ютер Edge 1050Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представляє свій найрозумніший велокомп'ютер – Edge® 1050, який вирізняється яскравим сенсорним дисплеєм та топовим функціоналом для навігації, відстеження результатів та інтелектуального підключення.
Читати далі

У продажу з'явилися нові годинники для дайвінгу Garmin Descent Mk3

Перегляди: 2258
У продажу з'явилися нові годинники для дайвінгу Garmin Descent Mk3rКомпанія «Навіоніка» повідомляє про надходження у продаж преміальних розумних GPS-годинників для дайвінгу - Garmin Descent MK3 та Mk3i. У новій серії моделі Mk3і окрім моніторингу тиску у кисневих балонах, впровадженого у попередніх поколіннях, нададуть можливість обмінюватись повідомленнями з товаришами під водою на відстані до 30 метрів.
Читати далі

Garmin представляє серію бігових годинників Forerunner 165

Перегляди: 2007
Garmin представляє Forerunner 165 — бігові GPS-годинники з екраном AMOLEDКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала Forerunner® 165 - серію доступних розумних GPS-годинників для бігу, які пропонують персоналізовані адаптивні плани тренувань і комплекс сучасних функцій для здоров’я та спорту на яскравому AMOLED-дисплеї.
Читати далі

Garmin представляє сонар для глибоководної риболовлі Panoptix PS70

Перегляди: 2040
Garmin представляє сонар для глибоководної риболовлі Panoptix PS70Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представляє найшвидший живий сонар для глибоководної риболовлі Panoptix PS70 з унікальною технологією Garmin RapidReturn™, яка дає можливість бачити в реальному часі об'єкти під поверхнею води на глибині до 300 метрів.
Читати далі

Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3

Перегляди: 1947
Garmin додає 16-дюймову модель у серію картплотерів GPSMAP x3Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала розширення популярної серії картплотерів GPSMAP 723/923/1223 двома пристроями GPSMAP 1623 з унікальним 16-дюймовим дисплеєм високої роздільної здатності Full HD.
Читати далі

Garmin представляє серію мініатюрних розумних годинників Lily 2

Перегляди: 1976
Garmin представила серію Lily 2Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала серію Lily 2 - наступне покоління мініатюрних розумних годинників, доповнене новими функціями для моніторингу здоров’я, занять фітнесом та зв’язку.
Читати далі

У продажу з'явився новий пульсометр Garmin HRM-Fit

Перегляди: 1930
У продажу з'явився новий пульсометр HRM-Fit для жінокКомпанія «Навіоніка» повідомляє про надходження у продаж найновішого пульсометра, створеного для жінок Garmin HRM-Fit. За допомогою спеціальної кліпси датчик кріпиться до спортивних бюстгальтерів середньої та високої підтримки, забезпечуючи комфорт у носінні та точний збір даних про частоту серцебиття в режимі реального часу.
Читати далі

Garmin представляє Tacx NEO 3M велотренажер для домашнього використання

Перегляди: 2020
Garmin представляє Tacx NEO 3M: потужний інтелектуальний велотренажер для домашнього використанняКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила Tacx® NEO 3M, точний та потужний інтелектуальний тренажер для домашніх тренувань з прямим приводом, системою різноспрямованого руху та інноваційною електромагнітною системою гальмування.
Читати далі

Garmin запускає оновлення програмного забезпечення для деяких розумних годинників

Перегляди: 2028
Garmin запускає оновлення програмного забезпечення для деяких розумних годинниківКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила про оновлення програмного забезпечення та функцій для смартгодинників Enduro™ 2, epix™ (Gen 2), fēnix® 7, Forerunner®, Venu® 3 та інших.
Читати далі

Garmin отримала нагороди за інновації на CES 2024

Перегляди: 2012
Компанія Garmin отримала нагороди за інновації на CES 2024Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, отримала нагороди у різних технологічних категоріях за інновації, досконалий дизайн та інженерні розробки у рамках щорічної міжнародної конференції споживчої електроніки CES® 2024.
Читати далі

Garmin анонсує дайвінговий комп’ютер Descent™ G1 Solar - Ocean Edition

Перегляди: 1968
Garmin анонсує дайвінговий комп’ютер Descent™ G1 Solar - Ocean EditionКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила дайвінговий комп’ютер Descent™ G1 Solar - Ocean Edition у формфакторі розумного годинника, деталі якого виготовлені з переробленого океанічного пластику.
Читати далі

Garmin анонсує портативний GPS-навігатор з сонячною зарядкою eTrex® Solar

Перегляди: 1938
Портативний GPS-навігатор з сонячною зарядкою Garmin eTrex® SolarКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила eTrex® Solar, простий у використанні портативний GPS-навігатор з сонячною зарядкою, яка забезпечує нескінченний час роботи акумулятора. Новинка дозволяє переглядати маршрутні точки, відстежувати місцеположення та знаходити зворотний шлях на чіткому 2,2-дюймовому дисплеї.
Читати далі

Garmin представляє колекцію MARQ Carbon

Перегляди: 2003
Garmin представляє колекцію MARQ CarbonКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує колекцію з трьох розкішних годинників, кожен з яких виготовлений зі 130 шарів вуглецевого волокна Fused Carbon Fiber™. Вдосконалені моделі MARQ Athlete, MARQ Golfer та MARQ Commander, окрім надміцного та легкого корпусу, мають сенсорний дисплей AMOLED, вкритий куполоподібним сапфіровим склом, спеціалізовані функції та майстерно підібрані матеріали преміального класу.
Читати далі

Garmin визнано найбільш інноваційним виробником морського обладнання 2023 року

Перегляди: 2179
Garmin визнано найбільш інноваційним виробником морського обладнання 2023 рокуКомпанію Garmin, визнано найінноваційнішою морською компанією 2023 року за версією Soundings Trade Only, провідного галузевого видання, присвяченого індустрії водного туризму. Переможці премії були оголошені на Міжнародній виставці та конференції суднобудівельників (IBEX), що проходила з 3 по 5 жовтня 2023 року.
Читати далі

Garmin вчергове отримала звання виробника року від NMEA

Перегляди: 1760
Компанія Garmin дев’ятий рік поспіль отримує звання виробника року від NMEAКомпанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, дев’ятий рік поспіль отримує звання виробника року від Національної Асоціації Морської Електроніки (NMEA) за досконале надання сервісних послуг та підтримку виробництва в галузі морської електроніки.
Читати далі

Сторінка 1 із 6