Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує Edge 1040 Solar — перший велокомпьютер з підзарядкою від сонця

Перегляди: 456
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала свій найсучасніший велонавігатор з функцією підзарядки від сонця Edge® 1040 Solar. Тепер велоперегонники можуть розраховувати на ще більший час для поїздок поміж зарядками — до 100 годин у режимі економії заряду батареї. Багатосмуговий датчик GNSS забезпечує точніше позиціювання GPS у складних умовах, наприклад, у поїздках по щільним міським районам або під густими кронами дерев. Велонавігатор Edge® 1040 Solar укомплектований найсучаснішими функціями для навігації, відстеження продуктивності, безпеки та зв'язку.

Garmin announces the GPS bike computer Edge 1040 Solar

Нові функції:

  • Підзарядка від сонця: Лінза Power Glass з функцією заряджання від сонця подовжує час роботи батареї до 100 годин у режимі економії заряду, забезпечуючи додаткові 42 хвилини на годину під час їзди вдень за умови постійного освітлення 75000 люкс.
  • Технологія GNSS: отримайте ще кращу точність позиціювання та покриття навіть у складних умовах.
  • Майстерність їзди на велосипеді та вимоги до треку: Класифікуйте свої сильні та слабкі сторони велосипедиста, зосередьтесь на тому, що треба вдосконалювати та підготуйтесь до вимог конкретного треку.
  • Рекомендації для потужності: рекомендовані цілі для потужності дозволяють правильно розподілити зусилля на треку.
  • Статистика витривалості в режимі реального часу: відстежуйте та контролюйте рівні навантаження в режимі реального часу під час поїздки.
  • Просте налаштування: Користувацькі профілі велопоїздок автоматично заповнюються на основі попередніх даних Edge, типів їзди та датчиків. Це дає змогу керувати профілями поїздок на сумісному смартфоні за допомогою додатка Garmin Connect™ для смартпристроїв.

Безпека та інтелектуальні функції

Залишайтеся на зв’язку під час поїздки з інтелектуальними функціями та функціями безпеки Garmin. Виявлення інцидентів, Допомога та LiveTrack дозволяють близьким стежити за вашим місцеположенням у режимі реального часу та переглядати маршрут, по якому ви рухаєтесь. За допомогою групових повідомлень та групового стеження (Group Track) можна тримати зв'язок з товаришами по команді та переглядати їх місцеположення на карті. Для ще більшої впевненості у поїздках Edge 1040 Solar сумісний з лінійкою пристроїв для безпеки велосипедистів Varia™, включно з новим велорадаром заднього огляду Varia RCT715, оснащеним відеореєстратором та задньою фарою для вчасного інформування про транспорт, що наближається ззаду, кращої видимості для водіїв та постійної зйомки відео під час поїздки на випадок непередбачуваних ситуацій. Крім того, Edge 1040 Solar сумісний з супутниковими комунікаторами inReach® для обміну повідомленнями й даними про подорожі, а також для користування інтерактивними SOS-повідомленнями при наявності активної підписки inReach.

На додаток до смартповідомлень та автоматичного завантаження поїздок у Garmin Connect, Edge 1040 Solar легко підключається до велотренажерів Tacx®, які дозволяють тренуватись у приміщенні протягом цілого року. Якщо підключити пристрій до велодатчиків, можна стежити за станом їх акумулятора — пристрій повідомляє про заряд акумулятора між поїздками у мобільному додатку Garmin Connect, також ця інформація доступна у підсумкових звітах, які пристрій видає після поїздок.

Розпакувавши свій Edge 1040 Solar та увімкнувши його вперше, одразу вирушайте у поїздку або на тренування, замість того, щоб витрачати час на налаштування. Для велосипедистів, які вже тренувались з велонавігатором Edge, пристрій автоматично підтягне їх профілі їзди на основі попередніх налаштувань, а для нових користувачів будуть застосовані найбільш поширені налаштування від інших велосипедистів на основі даних про датчики та типи їзди. Керувати налаштуваннями профілю активності можна у мобільному додатку Garmin Connect та синхронізувати їх з велокомп'ютером Edge 1040 Solar.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".