Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Скоро у продажу найбільш очікувані, легендарні мультиспортивні GPS-годинники Garmin fenix 7

Перегляди: 711
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила про випуск нового покоління популярних мультиспортивних смартгодинників fenix 7 з GPS та можливостями підзарядки від сонця. Колекція випускається у трьох версіях різного розміру: fеnix 7 з яскравим дисплеєм 1.3”, компактні та легкі fenix 7S для тонких зап'ясть з екраном 1.2” та збільшені fenix 7X з екраном 1.4” й максимальним переліком можливостей у модифікаціях Standart, Solar (з підзарядкою від сонця), а також Sapphire Solar (з сапфіровим склом та підзарядкою від сонця).

Нові смартгодинники fenix 7 оснащені найкращими інноваційними тренувальними функціями Garmin, мають підтримку карт і точні навігаційні датчики. А моделі Sapphire Solar Editions додатково отримали багатосмуговий приймач GNSS. Лінійка fenix 7 складається з надсучасних пристроїв, призначених для спортсменів, мандрівників та усіх, хто веде активний спосіб життя.

Скоро у продажу найбільш очікувані, легендарні мультиспортивні GPS-годинники Garmin fenix 7

Міцна конструкція та витривалість

Смартгодинники Garmin fenix 7 виготовляються з преміальних матеріалів, серед яких міцний та легкий титан та сапфірове скло, що захищає екран від утворення подряпин, а також нержавіюча сталь з DLC-покриттям. Новинки протестовані на відповідність військовим стандартам США стосовно стійкості до впливу високих температур та ударів, а також захисту від води. Годинники облаштовані металевим захистом кнопок та посиленими вушками. Безелі навколо екрана виконані з нержавіючої сталі, титану або матеріалу з DLC-покриттям.

Для зручного доступу до смартфункцій та навігації у годиннику fenix 7 використовується подвійне керування – за допомогою надійних кнопок та нового сенсорного екрана. Потужний інтерфейс з п'ятьма кнопками та сенсорним екраном забезпечує швидку та інтуїтивну роботу з топографічними картами.

Користувачам моделей Sapphire Solar не доведеться обирати між перевагами сонячної батареї та міцного сапфірового скла з захистом від утворення подряпин, як доводилося робити у серії fenix 6. Годинники Garmin fenix 7X з підзарядкою від сонця забезпечують до 5 тижнів роботи в режимі смарт годинників та до 5 днів у режимі GPS.


Garmin fenix7 - Збільшений період роботи батареї

Просунуті тренування

Використовуйте вбудовані спортивні додатки для бігу та плавання, силових і високоінтенсивних інтервальних тренувань HIIT, бігових лиж й гірського велосипеда, боулдерингу, скелелазіння та інших видів активності. Для прихильників гірських лиж є профіль для поза трасового катання з попередньо завантаженими картами SkiView, що містять назви та рівні складності трас для більше ніж 2000 гірськолижних курортів. Гравці у гольф можуть користуватись картами 42000 полів для гольфу по всьому світу.

Інструменти для оптимізації ефективності спортивних занять:

  • Новий інструмент Real-Time Stamina (витривалість у реальному часі) дозволяє відстежувати рівень зусиль під час занять бігом або велоспортом для рівномірного розподілу сил.
  • Нова функція Visual Race Predictor (візуальний прогноз результатів змагання) враховує ваш архів бігових занять та загальний рівень спортивної підготовки, що допомагає оцінити результати стартів та отримати рекомендації щодо проведення тренувань.
  • Після тренування використовуйте функцію Recovery Time Advisor (рекомендації щодо часу відновлення), яка враховує інтенсивність тренувань та інші фактори (стрес, активність протягом дня та сон) для визначення періоду відпочинку, необхідного для наступного тренування тієї ж інтенсивності.
  • Функція Daily Workout Suggestions (щоденні рекомендовані тренування) запропонує вам наступне бігове або велосипедне тренування на основі поточного тренувального навантаження, статусу тренування та загального рівня фізичної підготовки.

Надійні інструменти

Годинники серії fenix 7 мають повний комплект навігаційних функцій Garmin, підтримують усі основні глобальні супутникові навігаційні системи (GPS, ГЛОНАСС, GALILEO) з додаванням частотного діапазону L5 для ще кращої точності позиціювання в умовах складного приймання GPS-сигналу. Моделі Standart та Solar дозволяють завантажувати карти TopoActive, а версії Sapphire Solar містять попередньо завантажені карти TopoActive певних регіонів та дозволяють завантажувати карти будь-якого регіону по всьому світі. Нова функція «Up Ahead» надає точні дані розташування медичних пунктів, трас, поворотів та іншу важливу інформацію. На сторінці даних користувач може налаштувати відстань дистанції, висоту над рівнем моря, зведені дані по останньому відрізку шляху з додатковим таймером відпочинку, щоб керувати своїм часом під час змагань.

Вбудований яскравий multi-LED ліхтарик зі швидким доступом стане у нагоді під час занять спортом, у пригодах та у щоденному житті. У режимі бігу світло ліхтарика відповідатиме частоті кроків бігуна: пристрій по черзі блимає білим світлом або червоним світлом, синхронно з рухом руки. Це додає впевненості спортсмену, роблячи його помітним в умовах низького освітлення.

Щоденне використання

Годинники fenix 7 призначені для постійного носіння та мають корисні інструменти для цілодобового спостереження за параметрами здоров'я. Це і вимірювання частоти пульсу на зап'ясті, включно з пульсоксиметром, і відстеження частоти дихання та рівня стресу, моніторинг енергії Body Battery™, визначення спортивного віку, розширене спостереження за сном тощо. Ви зможете дізнатися скільки часу тривала кожна фаза вашого сну, побачити бали сну та отримати детальну інформацію про те, як ваша активність, рівні стресу й час відходу до сну впливають на якість вашого нічного відпочинку.

На екрані годинника можна переглядати повідомлення від сумісного смартфона, з можливістю відключення або скасування під час роботи або занять. Функції безпеки та стеження допоможуть вам почуватися спокійніше під час тривалих велопоїздок або занять на вулиці завдяки автоматичній ідентифікації ймовірних аварій та можливості вручну та автоматично надсилати запити про допомогу з поточними координатами обраним контактам у непередбачуваній ситуації (при синхронізації зі смартфоном).

Користувачі можуть отримати доступ до системи безконтактних платежів Garmin Pay™ та слухати плейлисти від потокових музичних сервісів (Spotify®, Amazon Music та Deezer), що завантажуються на годинник fenix 7 через новий інструмент «Connect IQ™ Store On Device» (магазин Connect IQ™). Ця нова опція дозволяє користувачам знаходити рекомендовані програми та встановлювати їх через Wi-Fi безпосередньо у годинник, без смартфона.

В продажу очікуються на початку лютого.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".