Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує новий Garmin inReach Mini 2

Перегляди: 738
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представляє новий легкий комунікатор inReach Mini 2 з двосторонньою текстовою комунікацією та функцією сигнал SOS1. Створений для підтримки любителів активного відпочинку будь-якого рівня, Garmin inReach Mini 2 забезпечує до 30 днів автономної роботи, доступ до екстрених служб і покращене відстеження місцезнаходження.

Користувачі будуть відчувати себе впевнено, знаючи, що inReach Mini 2 забезпечує двосторонній обмін текстовими повідомленнями, відстеження місцезнаходження та оновлення погоди завдяки глобальній супутниковій мережі Iridium®. Крім того, якщо станеться надзвичайна ситуація, користувачі inReach Mini 2 можуть надіслати інтерактивне екстрене повідомлення до Garmin IERCC, спеціалізованого координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації, який працює цілодобово та без вихідних.

Пристрій супутникового зв’язку надзвичайно компактний (5,17 x 2,61 см), важить 100 г і має рейтинг водонепроникності IPX73. InReach Mini 2 є останнім інноваційним рішенням у лінійці пристроїв глобального супутникового зв’язку Garmin.

Garmin анонсує новий Garmin inReach Mini 2

Тривалий час роботи батареї

inReach Mini 2 має до 14 днів безперервної роботи в 10-хвилинному режимі відстеження за замовчуванням. Щоб подовжити час роботи батареї, можна налаштувати інтервали відстеження inReach Mini 2 й отримати до 30 днів безперервного використання в 30-хвилинному режимі відстеження2. Ті, хто лише зрідка опиняються в умовах бездоріжжя, точно знатимуть, що комунікатор може залишатися зарядженим і готовим до використання після вимкнення живлення до одного року. Це робить його цінним доповненням до аварійного комплекту в автомобілях, човнах або літаках.

Навігація

inReach Mini 2 автоматично записує активність користувача та пасивно зберігає його маршрут. Якщо користувач дезорієнтується, він може скористатися функцією TracBack, і пристрій відстежить його рухи та направить назад до початкової точки.

Для додаткової допомоги в навігації inReach Mini 2 оснащений електронним компасом, який показує точний напрямок, навіть не під час руху. Окрім GPS, inReach Mini 2 також використовує супутникові мережі GALILEO, QZSS і BeiDou для швидшого отримання початкових даних супутників і більшого покриття у складних умовах, ніж лише з GPS.

Сумісність із пристроями Garmin

inReach Mini 2 може підключатися до більш ніж 80 пристроїв Garmin, включаючи морські картплотери, автомобільні навігатори, авіаційні системи та смартгодинники. Користувачі зможуть легко переглядати вхідні повідомлення, відповідати на повідомлення або керувати inReach Mini 2, щоб розпочинати та зупиняти відстеження та — у разі надзвичайних ситуацій — подавати інтерактивний сигнал SOS безпосередньо з підключеного пристрою.

Також можна покращити навігацію та зв’язок свого мобільного телефона за допомогою inReach Mini 2, завантаживши додаток Garmin Explore Mobile. Цей мобільний додаток Garmin розроблений як для любителів пригод, так і для любителів активного відпочинку, щоб створювати карти, відстежувати, синхронізувати та ділитися своїми подорожами з будь-якого місця.

Цілодобове реагування на надзвичайні ситуації

Завдяки спеціальній кнопці SOS користувачі можуть швидко подати сигнал SOS у разі виникнення надзвичайної ситуації. Після подачі сигналу SOS inReach Mini 2 надішле сигнал лиха до Міжнародного координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації Garmin (IERCC), спеціалізованого координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації, який працює цілодобово та без вихідних. За допомогою двостороннього зв’язку центр IERCC може спілкуватися з користувачем inReach, а потім сповіщати відповідну пошуково-рятувальну організацію про зворотний зв’язок. IERCC надасть підтвердження про те, що допомога наближається, та оновлення про стан заходів реагування. IERCC також може зв’язатися з зазначеними користувачем контактними особами для екстрених випадків.

Щоб спілкуватися за допомогою inReach Mini 2, потрібен активний план підписки на супутниковий зв’язок. Доступні різноманітні тарифні плани, від декількох варіантів щомісячної оплати до річних контрактів. Плани доступні всього від 11,95 доларів США на місяць.

1 Потрібна активна супутникова підписка. Деякі країни чи території регулюють або забороняють використання пристроїв супутникового зв’язку. Ви несете відповідальність за знання та дотримання всіх застосовних законів у країнах чи територіях, де планується використання пристрою.
2 Залежно від налаштувань.
3 Див. Garmin.com/waterrating.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".