Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin представляє тролінговий мотор Force Kraken

Перегляди: 1852
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила потужний тролінговий мотор для любительської риболові Force Kraken. На додачу до технології точного блокування якоря,він має збільшену довжину валу та шарнірне кріплення у комплекті. Відтак забезпечується легке встановлення навіть на човнах з обмеженим простором у носовій частині, таких як шлюпки та рибальські човни.

Garmin представляє Force Kraken

Висока потужність та енергоефективність

Безщітковий двигун Force Kraken використовує потужний пропелер для створення тяги 30.48 метрів на 36-вольтній системі човна або ж 24.3 метри на системі 24 В. Так забезпечується унікально високий рівень комфорту під час риболовлі: двигун швидко доставляє рибалок з однієї локації на іншу, швидко скидає газ, коли необхідно уповільнити човен та чудово витримує вітер і течії за будь-яких погодних умов. При цьому Kraken винятково енергоефективний та надійний, а ще надзвичайно тихий над і під водою, а значить — не лякає рибу.

Garmin представляє Force Kraken

Висока точність позиціювання та розширене управління човном

З багатодіапазонним приймачем GPS та інтегрованою системою АHRS, Force Kraken пропонує точне позиціювання човна, а також зручну технологію утримання його на одному місці. У спокійній воді двигун сповільниться, щойно відстань до обраної точки становитиме близько одного метра. І навпаки, у складних умовах пристрій збільшує швидкість для покращення продуктивності на великих човнах.

Бездротова інтеграція з картплотерами Garmin дає змогу риболову створювати маршрути й треки, яких тролінговий двигун буде автоматично дотримуватись на риболовлі. Нова стрілка з підсвічуванням на корпусі дозволяє зручно переглянути курс з одного погляду.

Виняткової зручності управління додає бездротовий пульт дистанційного керування з функцією плавучості при падінні за борт, який іде у комплектації разом з двигуном. Пульт керування пропонує управління жестами, зручну навігацію з будь-якого місця на борту за принципом «Point-And-Go», а також керування функціями автопілота, віртуального якоря та іншими. Крім того, тролінговим мотором Force Kraken можна управляти за допомогою сумісного розумного годинника Garmin, на кшталт відзначеного нагородами годинника серії quatix 7.

Інтеграція з сонаром

Окремі моделі Kraken включають вбудований трансдьюсер GT56UHD «все в одному» зі сонароми ультрависокої чіткості ClearVü та SideVü разом із традиційним ехолотом CHIRP для чудової чіткості зображення структури та риби під і з боків човна. Можна додати додаткові датчики Garmin, і незалежно від налаштувань ехолота технологія безщіткового двигуна Kraken забезпечує чіткі результати з надзвичайно низьким рівнем небажаного шуму від електричних і механічних перешкод.

Унікальна функція Force Kraken: вперше на тролінговий двигун можна встановити вперед направлений датчик, такий як сонар реального часу LiveScope™. Це стало можливим завдяки новій системі кабелів для датчиків LiveScope на електромоторі — тепер кабель зручно прокладається всередину валу тролінгового двигуна. Разом зі спеціальним кріпленням Kraken LiveScope (необхідно докупити окремо) датчик LiveScope може працювати в усіх трьох проєкціях — вперед, вниз і перспектива. Таке рішення дозволяє захистити кабель LiveScope від пошкоджень під час укладання та розгортання, а також зберегти двигун малого ходу та простір на палубі чистими й вільними від захаращення.

Garmin представляє Force Kraken

Force Kraken буде доступний у білому забарвленні з довжиною валу 160 см, 190 см і 228 см, а також у чорному з довжиною валу 160 см і 190 см. Моделі чорного кольору додатково комплектуються трансдьюсером GT56UHD-TR.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".