Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує до Міжнародного дню бігу нову серію бігових годинників Forerunner 255

Перегляди: 918
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила до Міжнародного дню бігу нову серію бігових годинників Forerunner 255.

Серія представлена чотирма моделями, які відрізняються між собою розмірами корпуса та наявністю пам'яті для зберігання музики. Більш компактні Forerunner 255S та Forerunner 255S Music доступні у розмірі 41 мм, тоді як стандартні моделі Forerunner 255 та Forerunner 255 Music отримали корпус розміром 46 мм. Власники новинок витрачатимуть менше часу на зарядку свого гаджета та більше часу та улюблені активності завдяки роботі акумулятора до 14 днів в режимі розумного годинника та до 30 годин у режимі GPS.

Garmin анонсує до Міжнародного дню бігу нову серію бігових годинників Forerunner 255

Новинки Forerunner 255 створені на основі попередніх моделей Forerunner 245, тому вони мають усі їхні функції, а також низку абсолютно нових.

Нові функції:

  • Ранковий звіт: Отримуйте прогноз погоди на поточний день, щоденне рекомендоване тренування, а також інформацію про сон з варіабельністю серцевого ритму уві сні. Налаштовуйте дані, які виводяться у звіт, щоб бачити лише потрібну інформацію.
  • Повна підтримка тріатлону: Змінюйте режими тренування за допомогою профілів тріатлону та мультиспорту. Легко перемикайтесь між декількома видами спорту одним натисканням на кнопку.
  • Перегони: Переглядайте інформацію про підготовку до перегонів, включно з прогнозом ефективності для конкретного дня перегонів, погоду в день змагань та таймер зворотного відліку — все на одному віджеті. Якщо у вас заплановане змагання, щоденні рекомендовані тренування будуть адаптуватися згідно з вашими планами.
  • Статус HRV (мінливості серцевого ритму): відстежуйте варіабельність серцевого ритму під час сну, щоб краще контролювати відновлення організму та бачити загальну картину здоров’я.
  • Безконтактні платежі Garmin Pay™: оплачуйте покупки прямо зі свого зап’ястя.
  • Багатодіапазонний GPS: Точний GPS від Garmin став ще кращим. Увімкнувши багатодіапазонне мультисупутникове відстеження на годиннику, спортсмени можуть отримати ще точніші дані про біг, навіть у найскладніших умовах.
  • Інтегрована бігова потужність: У парі з пульсометром Running Dynamics Pod або HRM-Pro™ (продається окремо), отримайте в режимі реального часу показники потужності, яку ви докладаєте під час бігу, прямо на годиннику – додаток не потрібен.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".