Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin

Перегляди: 611
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представляє застосунок YouTube Music. Власники сумісних смартгодинників Garmin можуть завантажити застосунок з магазину Connect IQ™ Store для прослуховування музики безпосередньо зі свого годинника.

Застосунок YouTube Music відтепер доступний для смартгодинників Garmin

Інтеграція дозволяє користувачам Garmin та передплатникам YouTube Music додавати плейлісти та подкасти на свій годинник. Потім вони можуть підключити свій пристрій до сумісних навушників1 і слухати улюблену музику на ходу2.

Застосунок YouTube Music дозволяє користувачам вибирати з понад 100 мільйонів пісень, а також створювати власні плейлісти та подкасти для прослуховування без телефона. Щоб дізнатися більше або завантажити застосунок YouTube Music, натисніть тут.

1 Продаються окремо.
2 Потрібна підписка на YouTube Music Premium або YouTube Premium.


О компании «Garmin»
Garmin International Inc. является подразделением компании Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), мирового лидера в области GPS-навигации. Начиная с 1989 г., эта группа компаний разрабатывает, производит и распространяет устройства, большинство из которых оснащено технологией GPS. Диапазон применения навигаторов Garmin охватывает автомобильный, авиационный, морской, спортивный сектора, а также используется в устройствах для отдыха, развлечений и туризма. Основные подразделения компании расположены в США и Великобритании, а производственные мощности - в Тайване. Официальным дистрибьютором Garmin в Украине является компания "Навионика".