Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує новий фітнес-трекер vivosmart 5

Перегляди: 58
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала vivosmart® 5 — найсучасніший та легкий у користуванні розумний фітнес-трекер, створений для користувачів, які шукають просте рішення для контролю здоров'я і спортивної форми. Допомагатиме в цьому швидка статистика пульсоксиметрії* з одного погляду на екран, цілодобовий моніторинг серцевого ритму, показник енергії Body Battery™, відстеження стресу протягом дня та інші інструменти, які надаються без підписки.

Коли ви рухаєтесь, vívosmart 5 надає базові дані: кроки, спалені калорії та хвилини інтенсивності. Пристрій має вбудовані спортивні додатки для занять ходьбою, плавання у басейні, їзди на велосипеді, йоги, аеробних тренувань та інших спортивних занять. Завдяки розумним повідомленням, нагадуванням з календаря та функціям безпеки, що активуються одним натисканням кнопки, vivosmart 5 забезпечить вас усіма необхідними інструментами розумного гаджета.

Garmin анонсує новий фітнес-трекер vivosmart 5

Зручний дизайн зі змінним ремінцем

У порівнянні з попередником, vívosmart 5 має яскравий, збільшений на 66% дисплей з більшим шрифтом для перегляду інформації, простий у використанні сенсорний екран та інтерфейс кнопок. Ремінець нового фітнес-трекера має спеціальну заокруглену форму, що обгортає вигини вашого зап’ястя та забезпечує максимальний комфорт, його можна легко замінити на новий, обраного кольору. Цей смартгаджет створений для цілодобового носіння, тому ви можете брати його з собою в душ або у басейн, а виняткова автономність до 7 днів дозволить вам не згадувати про зарядку протягом тривалого часу.

Важливі дані про здоров'я

Функції контролю здоров'я допоможуть стежити за станом свого організму. Найсучасніший цілодобовий моніторинг серцевого ритму Elevate™ від Garmin зчитує дані частоти серцевих скорочень декілька разів на секунду 24 години на добу, розширений моніторинг сну разом з балами сну дозволить проаналізувати, чи достатньо ви спите та чи зміг ваш організм відновитись уві сні, проаналізує рівень стресу, повідомить вас про занадто високу або занизьку частоту пульсу, відстежить сатурацію*, дихання, рівень енергії у тілі, водний баланс, жіноче здоров'я та інші показники.

Перегляд статистики здійснюється шляхом прогортання полів з даними, які можна налаштувати для легкого доступу до своїх улюблених функцій.

Створений для активного життя

Коли ви займаєтесь фітнесом, гуляєте, робите запливи у басейні, тренуєтесь на велотренажері чи підіймаєте ваги в тренажерному залі, робіть це ефективніше з різноманітними спортивними додатками, доступними прямо на зап'ясті. Підключіть vivosmart 5 до GPS сумісного смартфона, щоб точно відстежити відстань, темп і швидкість під час занять на свіжому повітрі, пробіжок та поїздок на велосипеді. Функція Fitness Age спонукатиме вас досягти значення, нижчого за ваш фактичний вік, шляхом збільшення активності, зменшення жиру в організмі та зниження частоти серцевих скорочень у стані спокою.

Функції безпеки та стеження забезпечать більше спокою для вас та ваших близьких. У разі екстреної ситуації просто натисніть та утримуйте кнопку протягом кількох секунд, щоб викликати функцію допомоги, яка надішле текстове повідомлення з вашими координатами заданим контактам.

Інтелектуальні функції

У поєднанні з сумісним смартфоном (vivosmart 5 відмінно працює з Apple® та Android™) користувачі можуть переглядати текстові повідомлення на зап'ясті, оповіщення з календаря, соціальних мереж, новини та іншу інформацію.

*Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Pulse Ox доступний не в усіх країнах.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".