Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсувала авіаційний смарт-годинник D2 Mach 1 з яскравим AMOLED дисплеєм

Перегляди: 95
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала авіаційний смарт-годинник D2™ Mach 1. Цей преміальний смарт-годинник із класичним стилем та яскравим сенсорним AMOLED-дисплеєм пропонує передові інструменти для польотів, а також функції здоров’я та фітнесу, які покращують життя пілота.
Завдяки терміну служби акумулятора до 11 днів пілоти можуть покладатися на D2 Mach 1 цілодобово.

Авіаційний годинник Garmin D2 Mach 1

Поліпшений стиль та корисність у тандемі з вашою неординарністю

Розроблений для повсякденного носіння, D2 Mach 1 поєднує в собі міцний дизайн і високоякісні матеріали, такі як сапфір і титан, з яскравим 1,3-дюймовим AMOLED-дисплеєм, який добре читається при сонячному світлі. Надійні кнопки керування поєднуються з новим адаптивним сенсорним інтерфейсом, покращуючи доступ до вибраних елементів і функцій карти. Циферблат годинника містить покажчик UTC, який може відображати і допомагати пілотам керувати кількома часовими поясами, включаючи час Зулу, та 24-годинну шкалу навколо безеля, а також сім настроюваних полів даних.
Годинники D2 Mach 1 доповнені ремінцем з оксфордської шкіри або вентильованим титановим ремінцем, кожен з яких можна швидко замінити на силіконовий ремінець QuickFit™.

Спеціальна система польоту на вашому зап'ясті

D2 Mach 1 включає функції та інструменти які допомагають пілотам у навігації та покращують обізнаність про ситуацію перед, під час та після польоту. Годинник підтримує кілька GNSS та багатодіапазонні частоти для точнішого позиціювання GPS. Пряма навігація дозволяє пілотам прямувати до аеропорту або точки маршруту з попередньо завантаженої всесвітньої аеронавігаційної бази даних безпосередньо з годинника або вибрати функцію «Найближчий», щоб активувати прямий курс до найближчого аеропорту. Прокручуйте рухому карту одним дотиком до екрана та торкайтеся шляхових точок, щоб отримати додаткову інформацію. Плюс радар NEXRAD накладений на маршрут1. Під час польоту ви можете переглянути свій маршрут на екрані динамічної карти, прив'язаної до GPS, або слідувати за стрілкою курсу до місця призначення. Стрілка курсу індикатора горизонтальної ситуації (HSI) дозволяє пілотам легко побачити, чи знаходиться літак ліворуч чи праворуч від бажаної траєкторії польоту, а барометричний висотомір може попередити про досягнення бажаної висоти. Встановивши свої власні маршрутні точки, ви можете легко переміщатися в будь-яке місце, не включене в базу даних. Фактично, ви навіть можете створювати мітки, щоб легко позначати та повертатися в розташування, над якими ви літали. Авіаційні сповіщення, такі як час, відстань, висота та паливний таймер також доступні на D2 Mach 1 під час польоту.

Дізнайтеся, що вас чекає попереду, завдяки такій інформації про аеропорти, як орієнтація та довжина злітно-посадкової смуги, складова вітру1, частоти аеропортів – всі дані попередньо завантажені та легко доступні з годинника. D2 Mach 1 пропонує звіти про погоду в авіації, включаючи METAR і TAF, які дозволяють пілотам бачити силу вітру, видимість і атмосферний тиск та багато іншого перед зльотом. Нові графічні індикації прогнозів MOS для окремих аеропортів2, включаючи прогнози температурних тенденцій, вітру, точки роси, небесного покриву, ймовірності опадів тощо. Для нових звітів METAR і TAF можна налаштувати сповіщення які попередять про зміну умов аеропорту призначення або коли компоненти бічного вітру перевищують граничне значення. А в екстрених випадках D2 Mach 1 може показати найкращу швидкість планерування, приблизну відстань планерування та час планерування під час проблеми, пов’язаної з двигуном, а також покажчик пеленгу до найближчого аеропорту та список альтернативних аеропортів.
D2 Mach 1 автоматично починає відстежувати польоти під час зльоту, а потім автоматично переносить дату, тривалість, загальний час польоту та маршрут до журналу flyGarmin.com користувача1. Пілоти також можуть безперешкодно передавати плани польотів із додатка Garmin Pilot™ на D2 Mach 1 та переглядати список шляхових точок, включених до їхнього маршруту.

Спортивні додатки та функції стеження за здоров’ям

Маючи найширший набір функцій моніторингу стану здоров'я в режимі 24/7, доступних від Garmin, D2 Mach1 пропонує: вимірювання частоти серцевих скорочень на зап'ясті, розширений моніторинг сну з оцінкою сну, дихальні вправи, дихання, Pulse Ox, відстеження стресу протягом дня, фітнес вік, зволоження та відстеження жіночого здоров’я, моніторинг енергії Body Battery™. Під час польотів пілоти можуть швидко отримати доступ до меню статистики здоров’я, а нова функція Health Snapshot™ збирає двохвилинну статистику фізіологічних даних для постачальника медичних послуг. У D2 Mach 1 вбудовано понад 30 спортивних додатків, серед яких є ходьба, біг, їзда на велосипеді, плавання в басейні, походи, розширені силові тренування тощо. Годинник має попередньо завантажені карти SkiView™ і понад 42 000 полів для гольфу з усього світу.

Цілодобовий зв'язок та зручність

Залишайтеся на зв’язку, під’єднавши годинник D2 Mach 1 до супутникового комунікатора Garmin inReach®, щоб надсилати повідомлення з ім’ям та координатами користувача обраним контактам (потрібна активна супутникова підписка) та у разі екстрених ситуацій запускати інтерактивні сигнали SOS до координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації GEOS 24/7. Аналогічно з усіма смартгодинниками Garmin, пристрої D2 Mach 1 сумісні зі смартфонами Android та Apple®. При сполученні з сумісним смартфоном отримуйте на своє зап’ястя повідомлення про дзвінки, електронні листи, текстові повідомлення, нагадування з календаря, оновлення соціальних мереж та останні новини. Завантажуйте пісні та плейлисти з музичних додатків Deezer або Amazon Music (може знадобитися підписка), скористайтесь перевагами смартфункцій, наприклад, безконтактних платежів Garmin Pay™ для зручної оплати покупок. У мобільному застосунку Connect IQ™ можна додати унікальності своєму годиннику, завантаживши додаткові циферблати, поля даних, додатки та віджети.
Завдяки терміну служби акумулятора до 11 днів у режимі розумного годинника та до 24 годин з активністю Fly (GPS + Pulse Ox), пілоти можуть готуватися до зльоту, не турбуючись про наступну зарядку акумулятора.

1При сполученні з сумісним смартфоном
2Для аеропортів СШАПро компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".