Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Компанія Garmin анонсувала Forerunner® 955 Solar — перший розумний годинник для бігу та тріатлону з підзарядкою від сонця

Перегляди: 55

Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала Forerunner® 955 Solar — перший розумний годинник для бігу та тріатлону з лінзою Power Glass™ для підзарядки від сонця, доповнений низкою інноваційних метрик для бігунів. Модель забезпечує до 20 днів автономної роботи в режимі розумного годинника та до 49 годин у режимі з активованим GPS. Також в лінійці представлені 2 модифікації Forerunnener 955 без підзарядки від сонця з тими самими функціями та часом роботи до 15 днів у режимі розумного годинника та до 42 годин у режимі GPS без музики. Новинки представлені у чорному й білому кольорах, мають постійно ввімкнений повноколірний дисплей з традиційно неперевершеним зображенням на сонці та сенсорне управління доповнене 5-нопковим інтерфейсом для швидкого доступу до щоденних функцій, карт тощо.

Компанія Garmin анонсувала Forerunner® 955 Solar — перший розумний годинник для бігу та тріатлону з лінзою Power Glass™ для підзарядки від сонця

Що нового

  • Підзарядка від сонця: лінза Power Glass забезпечує до 49 годин автономної роботи в режимі увімкненого GPS за умови носіння годинника 3 години на день при освітленні 50000 люкс.
  • Інтерфейс сенсорного екрана: дозволяє швидко прокручувати карти, статистику та інші необхідні дані. Для максимальної зручності 5 традиційних фізичних кнопок можна використовувати окремо або у поєднанні з сенсорним екраном.
  • Багатодіапазонний GPS: багатосмугова мультисупутникова технологія відстеження точно визначає місцеположення та напрямок у найскладнішому середовищі.
  • Готовність до тренування: на основі даних про сон, час відновлення, статус мінливості серцевого ритму та інших показників функція аналізує, наскільки ваш організм готовий отримати користь від тренування.
  • Статус HRV (варіабельність серцевого ритму): відстежує мінливість серцевого ритму під час сну, дозволяючи краще контролювати відновлення організму та бачити загальну картину стану здоров’я.
  • Ранковий звіт: у поєднанні зі смартфоном надає прогноз погоди за день, щоденне рекомендоване тренування, а також інформацію про нічний сон та статус HRV. Вивід інформації у звіт можна налаштовувати, щоб бачити лише потрібні дані.
  • Віджет перегонів: переглядайте інформацію про підготовку до перегонів, включно з прогнозом ефективності для конкретного дня змагань, погоду в день перегонів та таймер зворотного відліку — все на одному віджеті. Щойно ви запланували змагання, щоденні рекомендовані тренування будуть адаптуватись згідно з вашими планами.
  • Витривалість в реальному часі: відстежуйте рівні навантаження в режимі реального часу на пробіжках та велотренуваннях.
  • Інтегрована бігова потужність: у парі з пульсометром Running Dynamics Pod або HRM-Pro™ (продається окремо), отримуйте в режимі реального часу показники потужності, яку ви докладаєте під час бігу, прямо на годиннику – додаток не потрібен.

Долайте будь-які дистанції

Не важливо де і як ви тренуєтесь – бігаєте вулицями міста чи катаєтесь на велосипеді у лісі під густими кронами дерев – у будь-якому випадку Forerunner 955 надасть повноколірні вбудовані карти, щоб ви залишались на маршруті та здолали найдовшу дистанцію. Дотримуйтесь маршруту або курсу з покроковими вказівками та заздалегідь дізнавайтесь про кожен наступний поворот, плануйте та завантажуйте маршрути за допомогою програми-планувальника у Garmin Connect з використанням популярних маршрутів Trendline™, отримайте запропоновані маршрути для пробіжки або велотренування від обраної відстані, розподіляйте темп з функцією PacePro, використовуйте ClimbPro для перегляду інформації про поточні та майбутні підйоми тощо.

Створений для перемог

Щоб допомогти спортсменам швидше досягти персональних рекордів, годинник Forerunner 955 Solar отримав у своє розпорядження ключові інструменти для відстеження ефективності й процесу тренувань, це: VO2 max, тренувальне навантаження, стан продуктивності, ефект від тренування, статус мінливості серцевого ритму, функція щоденних рекомендованих тренувань, безкоштовні тренувальні плани Garmin Coach тощо. Якщо підключити до годинника пульсометр Running Dynamics Pod або нагрудний кардіомонітор HRM-Pro (кожен продається окремо), спортсмени можуть відстежувати бігову динаміку. Велогонщикам та тріатлоністам сподобається наявність у моделі Forerunner 955 Solar велосипедної динаміки. У воді Forerunner 955 Solar відстежуватиме дистанцію, гребки, темп, особисті рекорди та інші дані.

Носіть свій годинник 24/7

Forerunner 955 Solar створений для цілодобового носіння та має розширені функції контролю здоров'я й самопочуття. Пульсоксиметр Pulse Ox на зап’ясті відстежує рівень насичення крові киснем, забезпечуючи краще уявлення про сон та адаптацію в умовах високогір'я. Моніторинг енергії Body Battery™ показує поточний рівень енергії в організмі, щоб на основі цих даних ви могли краще розподілити час для активності та відпочинку. Функції жіночого здоров’я, у тому числі відстеження менструального циклу та вагітності, дозволяють жінкам реєструвати симптоми та отримувати поради щодо вправ і харчування.

З новим Forerunner 955 Solar користувач отримає інформацію для повсякденного комфорту прямо на своє зап'ястя: годинник зберігає у своїй пам'яті до 2000 пісень та дозволяє завантажувати списки відтворення Spotify®, Amazon Music та Deezer, система Garmin Pay™ допоможе швидко розрахуватись за покупки, розумні повідомлення про дзвінки, SMS, сповіщення зі смартфона Apple® або Android™ дозволять завжди залишатись у курсі подій, функції безпеки та стеження у разі інцидента автоматично надішлють ваші координати обраним екстреним контактам. На велотренуваннях спортсмени можуть керувати тренажером Tacx® Smart за допомогою технології ANT+®, яка дозволяє прямо на годиннику створювати маршрути для симуляції, автоматично змінювати опір та отримувати підказки стосовно маршрутів або тренувань.

Традиційно Forerunner 955 Solar можна персоналізувати за допомогою різноманітних циферблатів, полів даних, а також програм і віджетів з додатка Connect IQ™ Store.Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".