Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin розширює асортимент аудіосистем Fusion новою серією Signature Series 3i

Перегляди: 92
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, оголосила про випуск висококласних морських динаміків Signature Series 3i від Fusion®, яка складається з динаміків, сабвуферів та колонок Wake Tower для вейк-катерів. Компания представила нові варіанти кольорів решіток та більш зручний варіант установки разом з посиленим захистом від морського середовища. Динаміки та сабвуфери поділяються на модифікації у спортивному та класичному стилі, з різноколірним світлодіодним підсвічуванням та без нього.

Garmin розширює асортимент аудіосистем Fusion новою серією Signature Series 3i

Нові кольори решіток

Поєднуючи функціональність з вишуканим стилем серія додає сірі металеві спортивні решітки на радіатор. Модель Sports Grey, завдяки міцним матеріалам виготовлення, забезпечує довгий термін експлуатації на борту сезон за сезоном та чудово інтегрується в інтер'єр будь-якого човна.

Преміальна аудіопродуктивність

Для ще більшої чіткості звуку та вищої вихідної потужності у новинках запроваджена інноваційна технологія конуса CURV® Cone. Цей волокнистий композит дозволяє створити легший та міцніший корпус динаміків та допомагає передавати високоякісний звук, попри шум від двигуна, навіть в умовах високого хвилювання води.

Якщо поєднати Signature Series 3i зі стереосистемою, яка підтримує функцію Fusion DSP, можна вивести аудіопродуктивність динаміків Signature Series 3i на максимальний рівень, оскільки у цьому випадку звук оптимізується для кожної окремої зони. Цілісна аудіосистема Fusion на борту дозволить насолоджуватись преміальним звуком без зайвого клопоту.

Незабутня атмосфера на борту вашого човна

Signature Series 3i пропонує найширший на ринку спектр кольорів, що підлаштовується під звукову доріжку. Fusion першою в галузі морської акустики представила морські колонки та сабвуфери зі світлодіодним підсвічуванням CRGBW (холодний білий, червоний, зелений, синій, теплий білий), пропонуючи варіанти освітлення для кожного унікального стилю човна. Користувач отримує безпрецедентний спектр кольорів — від преміумпастельних до яскравих відтінків — для незабутніх вражень під час морських прогулянок. Інтуїтивний бездротовий пульт дистанційного керування CRGBW дає ще більше контролю над яскравістю, світловим режимом (статичним або динамічним) та швидкістю зміни кольорів з будь-якого місця на борту.

Лінійка Signature 3i представлена модифікаціями Sport Grey та Sport White з підсвічуванням та без нього – поряд з витонченими моделями білого кольору у класичному стилі. Широкий вибір варіантів розмірів задовольнить потреби власників будь-якого типу човна:

  • Морські динаміки 6.5, 7.7 та 8.8 дюймів
  • Сабвуфери 10 та 12 дюймів
  • Колонки Wake Tower 6.5 дюймів

Пристрої Signature Series 3i створені для довготривалого використання рік за роком, тому вони отримали рівень захисту від води IP65 та відповідають стандарту міцності ISO12216 і фірмовому стандарту Fusion True-Marine™ для захисту від суворого впливу морських чинників, таких як соляний туман, вода, пил та ультрафіолетове випромінювання.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".