Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує серією велонавігаторів Edge Explore 2

Перегляди: 73

Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила Edge® Explore 2 та Edge Explore 2 Power Mount Bundle — надійні та прості у користуванні велонавігатори з GPS. Серія Edge Explore 2 забезпечує до 16 годин роботи від акумулятора при інтенсивному використанні та до 24 годин у режимі енергозбереження. Навігатор Edge Explore 2 оснащений висококонтрастними картами Garmin, які легко переглядати на 3-дюймовому сенсорному екрані у будь-яких умовах. 

«Немає значення, який у вас велосипед — звичайний, електробайк або якась проміжна модель, серія Edge Explore 2 готова до будь-якої подорожі», — сказав Ден Бартел, віцепрезидент Garmin. «Прості у налаштуванні та готові до використання одразу з коробки, ці велонавігатори з GPS мають висококонтрастні карти та нові функції для електровелосипедів, що робить їх ідеальними компаньйонами для вашої наступної пригоди».

Велонавігатор Edge Explore 2 від Garmin

Сумісність з електровелосипедами

Користувачі Edge Explore 2 на сумісних електробайках зможуть переглядати спеціальний екран стану електровелосипеда з інформацією про час роботи батареї, отримувати навігаційні вказівки та повідомлення тощо. Нове кріплення Edge Power Mount, що входить до комплекту Edge Explore 2 Power Mount Bundle, дозволяє постійно підзаряджати велокомп’ютер від велосипеда (для електровелосипедів потрібен окремий кабель).

Карти, маршрути та інше

З Edge Explore 2 ви не зіб'єтесь зі шляху.

  • Попередньо завантажені профілі їзди, включно з шосе, бездоріжжям та їздою в приміщенні, готові до використання прямо з коробки.
  • Впевнено орієнтуйтесь на незнайомій місцевості з висококонтрастними картами, підлаштованими під різні типи їзди, та популярними маршрутами Trendline™.
  • Створюйте маршрути за допомогою додатків Garmin Connect, Strava, Komoot та інших, а потім швидко синхронізуйте їх з Edge.
  • Навігація від повороту до повороту та попередження про майбутні повороти.
  • Навігація по маршруту та сповіщення про відхилення від курсу.
  • Функція ClimbPro дозволяє переглядати дистанцію та градієнт кожного підйому прямо на Edge Explorer 2 або у Garmin Connect.

Безпека та відстеження

При підключенні до сумісного смартфона текстові повідомлення та оповіщення з’являтимуться прямо на екрані Edge, а функція групового стеження (GroupTrack) та групових повідомлень дозволить тримати зв'язок з товаришами по команді. Якщо під час поїздки навігатор Edge Explore 2 виявить аварійну ситуацію, він автоматично надішле повідомлення з GPS-координатами події заздалегідь обраним екстреним контактам. Edge Explore 2 сумісний з лінійкою велосипедних пристроїв Varia™, а вбудована у велонавігатор сигналізація надішле повідомлення на сполучений смартфон у разі переміщення велосипеда.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".