Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує серію смартгодинників для фітнеса Venu Sq 2

Перегляди: 64
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, представила Venu® Sq 2 та Venu Sq 2 Music Edition, недорогі GPS-годинники з цілодобовим моніторингом здоров'я, стеженням за фізичною формою та сучасними інтелектуальними функціями. Модель Venu Sq 2 Music має вбудований музичний плеєр для зберігання аудіотреків у внутрішній пам'яті годинника та прослуховування їх за допомогою бездротових навушників (в комплект не входить).

Яскравий сенсорний AMOLED-дисплей забезпечує швидкий доступ до статистики, вбудованих спортивних програм та смартфункцій. Автономна робота порівняно з попередниками збільшена до 11 днів у режимі смартгодинника — тепер можна ще довше не думати про зарядку, а натомість зосередитись на своїх цілях, покращувати параметри здоров'я та спортивної форми, а ще безперервно отримувати цілісну картину сну, стресу, енергії у тілі та рівнів активності.

Garmin анонсує серію смартгодинників для фітнеса Venu Sq 2

Цілодобовий моніторинг стану здоров'я

  • Пульсометр на зап’ястку1: відстежує частоту серцевих скорочень 24/7 і повідомляє вас про аномальний пульс (високий або низький) у періоди спокою.

  • Моніторинг енергії в організмі Body Battery: переглядайте поточні рівні енергії у тілі, щоб на основі цих даних обрати найкращий час для активності, відпочинку та сну.

  • Моніторинг та оцінка сну: отримайте цілісну картину відновлення організму уві сні за допомогою найновішої та найдосконалішої системи відстеження сну, яка поєднує інформацію від кількох датчиків. Щоранку переглядайте інформацію про сон з часом проведеним у кожній фазі сну, частотою серцевих скорочень, рівнями стресу, пульсоксиметрією2 та даними про дихання уві сні.

  • Відстеження стресу: дізнайтесь, як ви почуваєтесь протягом дня: спокійно, врівноважено або відчуваєте напругу. У періоди підвищеного стресу отримуйте нагадування про необхідність розслабитись та виконати одну з дихальних вправ, вбудованих у годинник. Використовуйте дихальні вправи для тренування усвідомленого дихання шляхом аналізу частоти дихання, середнього пульсу та рівнів стресу.

  • Жіноче здоров’я: у додатку для смартфона Garmin Connect™ відстежуйте менструальний цикл та вагітність. Реєструйте симптоми, отримуйте поради щодо фізичних вправ та харчування. Скористайтесь додатком Women’s Health Tracking на годиннику для перегляду подробиць.

  • Функція Health Snapshot™: протягом 2 хвилин запишіть основні показники здоров'я, серед яких частота серцевих скорочень, варіабельність серцевого ритму, рівень кисню у крові, дихання та стрес. Звіт з цією статистикою можна переглянути у будь-який час на годиннику або в додатку Garmin Connect.

Виходь і рухайся

Garmin Venu Sq 2 пропонує більше 25 програм для занять спортом на свіжому повітрі та у приміщенні. Обирайте вбудовані додатки для занять бігом, ходьбою, велоспортом, тенісом та іншими видами спорту і з легкістю перемикайтесь між ними — нехай ваші активності завжди будуть захоплюючими та різноманітними. З годинниками Venu Sq 2 ви навіть можете відстежувати кардіо та силові тренування, високоінтенсивні тренування HIIT та заняття з йоги й пілатесу. У програмі HIIT любителі високоінтенсивних тренувань можуть користуватись таймерами для відстеження ключових параметрів, задавати кількість підходів, інтервали вправ / відпочинку і не тільки.

У застосунку Garmin Connect обирайте десятки додаткових готових тренувань або створюйте власні тренування, використовуючи понад 1600 вправ, а потім завантажуйте їх прямо на годинник. При підготовці до проходження дистанції 5 км, 10 км або півмарафону скористайтесь безкоштовними адаптивними планами Garmin Coach від персонального тренера, які створюються індивідуально для кожного спортсмена відповідно до його цілей та спортивної підготовки. Після тренування годинники Venu Sq 2 продовжать аналізувати вашу активність та вестимуть підрахунок кроків, хвилин інтенсивності, спалених калорій тощо.

Залишайся на зв'язку

Залишайтесь в курсі усіх важливих подій з серією Venu Sq 2, у тому числі коли інтенсивно займаєтесь спортом. Отримуйте на свій годинник смартповідомлення про вхідні виклики, текстові повідомлення, оновлення у соціальних мережах, нагадування про події у календарі та інші нотифікації, підключивши його до смартфона Apple® або Android™. Активуйте функції безпеки та стеження, щоб близькі були спокійнішими за вас. Надсилайте координати зі своїм поточним місцеположенням призначеним контактам для екстреного зв'язку або налаштуйте автоматичну відправку повідомлень за допомогою функції Incident Detection. Швидко та зручно оплачуйте покупки на касах з безконтактними платежами Garmin Pay3.

Власники моделі Venu Sq 2 Music Edition додатково можуть завантажувати у спеціально відведену пам'ять годинника до 500 аудіотреків та плейлисти, сформовані у музичних сервісах Spotify®, Amazon Music та Deezer (може знадобитись підписка). У магазині Connect IQ™, встановленому прямо на годиннику, можна повністю налаштувати свій гаджет під себе, завантаживши додаткові програми, циферблати та поля з даними. У мобільному додатку Connect IQ™ на смартфоні можна отримати ще більше опцій.

У колекції представлені декілька варіантів різнокольорових версій: темно-сірий/сланцевий, білий/кремове золото і прохолодна м’ята/ металік для моделі Venu Sq 2. Версія з музикою Venu Sq 2 Music пропонується у кольорах чорний/сланцевий, слонова кістка/персикове золото і французький сірий/кремове золото. Користувачі можуть створювати власний дизайн годинника, комбінуючи різноманітні додаткові ремінці, які можна буде докупити окремо.

1Див. правила безпеки та інформацію щодо пристрою. У зв’язку технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітору серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.
2Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватися для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Див. інформацію щодо точності показників...
3Сервіс Garmin Pay доступний за наявності сумісних карт від банків учасників; зв’яжіться зі своїм банком для більш детальної інформації.


Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".