Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує портативну систему Delta SE для дресирування собак

Перегляди: 51
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсує новинку Delta® SE, компактний портативний пристрій для дресирування собак у комплекті зі нашийником, призначений для власників домашніх улюбленців та мисливців. Новий пристрій отримав надійну, перевірену часом технологію дресирування собак Garmin та оновлений ергономічний дизайн для зручного управління однією рукою.

«Протягом багатьох років дресирувальники усіх рівнів кваліфікації обирають серію Garmin Delta у якості надійного інструменту для ефективного дресирування собак. Ми прислухалися до відгуків наших клієнтів і, зберігши функціонал серії Delta, створили наш найбільш інтуїтивно зрозумілий портативний пристрій для дресирування собак Delta SE», – прокоментував Ден Бартел, віцепрезидент Garmin з глобальних продажів споживачам. «Ми навмисно створили простіший інтерфейс без звичного РК-екрана, щоб надати користувачам можливість швидко навчитись працювати з Delta SE та одразу виконувати конкретні дресирувальні задачі. З випробуваною технологією Garmin для собак наші клієнти отримують інструмент, на який вони завжди можуть покластись, як на початкових тренуваннях, так і на тренуваннях високого рівня складності».

Garmin анонсує портативну систему Delta SE для дресирування собак

Портативний пристрій для дресирування собак Delta SE — це легкий у користуванні дистанційний тренажер без екрана з простим керуванням за допомогою трьох кнопок. Кнопки використовуються для вибору параметрів тембральної, безперервної та миттєвої корекції. Регулювальна ручка, розташована поряд з антеною, дозволяє швидко перемикатись між 10 рівнями стимуляції відповідно до темпераменту собаки та поточної задачі й служить додатковим способом швидкої зміни звукових сигналів на вібрацію і навпаки. Компактний пристрій Delta SE легко поміщається на долоні та у кишені, а невелика вага у 85 грамів дозволяє зручно носити його на стрічці для бейджів.

Garmin анонсує портативну систему Delta SE для дресирування собак

Портативний пристрій Delta SE сумісний з новими смартнашийниками Delta SE, а також з нашийниками Delta XC та PT 10. Змінні пластикові контактні роз'єми у нових нашийниках Delta SE – довгі та короткі на вибір – забезпечують більший комфорт та легше носіння, а спеціальний оновлений фіксатор мінімізує вірогідність зачеплення собаки за різні об'єкти, такі як паркани, гілки дерев або сміття. За допомогою герметичного бокового слайдера можна дресирувати одночасно до двох собак1 на відстані до 804 метрів, перемикаючись з одного собаки на іншого у будь-який момент. Завдяки довгій автономній роботі до 70 годин між підзарядками та універсальному роз'єму USB-C для заряджання ваш Delta SE завжди буде поруч. Дощ також не стане на заваді, адже пристрій володіє рівнем захисту від води IPX7.

1Додаткові нашийники для собак продаються окремо.

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".