Loading color scheme

nav@navionika.com | 02098, Україна, Київ, пр-т Тичини, 4

Garmin анонсує стереосистему Tread Audio System для бездоріжжя

Перегляди: 46
Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, анонсувала універсальну аудіосистему Tread® Audio System зі світлодіодним контролером із різноманітністю варіантів аудіоджерел, включаючи AM/FM-радіо, AUX і навіть BLUETOOTH. Розроблена, щоб витримати будь-які пригоди бездоріжжя, ця міцна, високопродуктивна стереосистема забезпечує преміальну музику, освітлення та задоволення під час будь-якої спортивної поїздки за допомогою аудіобоксу зі світлодіодним контролером, двома 6.5-дюймовими колонками XS-LED, одним бездротовим пультом дистанційного керування та монтажним обладнанням. Яскраві вбудовані світлодіодні ліхтарі можна синхронізувати з улюбленими музичними композиціями, щоб гармонізувати пульсуючі кольори з ритмом, або налаштувати світло в повному діапазоні колірних відтінків в залежності до зміни швидкості автомобіля1.

Налаштуйте та керуйте аудіосистемою на бездоріжжі за допомогою бездротового пульта дистанційного керування, який входить у комплект, або підключить систему до програми Tread на сумісному смартфоні чи будь-якому навігаторі Tread, щоб отримати повний контроль і побачити на дисплеї налаштування музики. Крім того, 6.5-дюймові динаміки XS-LED розроблені відповідно до класу захисту IP67, витримують пил, воду та погодні умови, щоб ваша музика продовжувала відтворюватися навіть на пересіченій місцевості.


Garmin анонсує стереосистему Tread Audio System для бездоріжжя

Приборкайте ритм

Розроблена як універсальний звуковий центр, аудіосистема Tread Audio System має міцну конструкцію, щоб забезпечити безперебійний ритм, а виняткова потужність звуку досягається завдяки 4-канальному підсилювачу, що видає 100 Вт RMS на канал. Власники також можуть максимально використати свої враження від бездоріжжя, синхронізуючи світлодіодні підсвічування динаміків, щоб зображати кольори позивних на вогнях під час авантюрного заїзду на квадроциклах або групової поїздки пліч-о-пліч. Для користувачів без навігатора Tread, бездротовий пульт дистанційного керування, що входить у комплект, може керувати всіма звуковими функціями, а також синхронізувати смартфон із додатком Tread для отримання максимального рівня гнучкості та контролю звуку.Garmin анонсує стереосистему Tread Audio System для бездоріжжя

Аудіосистему Tread All-in-One можна придбати окремими частинами або в комплекті з додатковими динаміками чи сабвуферами відповідно до індивідуальних потреб.


1У парі з пристроєм Tread (продається окремо).

Про компанію «Garmin»
Garmin International Inc. є підрозділом компанії Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), світового лідера в області GPS-навігації. Починаючи з 1989 р., ця група компаній розробляє, виготовляє та поширює пристрої, більшість з яких оснащено технологією GPS. Діапазон застосування навігаторів Garmin охоплює автомобільний, авіаційний, морський, спортивний сектори, а також використовується в пристроях для відпочинку, розваг та туризму. Основні підрозділи компанії розташовані в США та Великобританії, а виробничі потужності - в Тайвані. Офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні є компанія "Навіоніка".